eu-executioner
13.9.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Moderní morové rány pro Evropu

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKREvropské morové rány se učí žáci ve škole, a tak většina z nich ví, že první, celoevropská epidemie moru měla ve středověku na svědomí 25 miliónů mrtvých a vymřela na ní skoro 1/3 obyvatel tehdejší Evropy. Bylo to nepochybně hrozné.


Moderní mor

Jenomže moderní doba přinesla další tzv. mory a jsou to Poláci, kteří vtipně komentují, že po černém moru (míněna nacistická okupace) přišel mor rudý (míněna politická okupace Sovětským svazem).
Katolická církev dodává (1), že přišel mor duhový (pochody skupin LGBT) a mnozí ekonomové dokazují, že Evropskou unii doslova devastuje i další mor, tentokráte dotační, tedy socialistické přerozdělování z Evropské unie (EU). Obě tato označení jsou sice poněkud přestřelená, ale čtenář chápe, proč tak ostré vyjádření znepokojení činitelé vydávají. Protože něco v pořádku opravdu není. A nepochybně se najdou ti, co za mor prohlásí sociální sítě a jeden německý starosta nazval invazní migraci do Evropy genocidou. Silná vyjádření zní ze všech stran.

Mory ne-mory

Všechny uvedené moderní mory ne-mory ( není zde srovnáván dopad nacismu a pochody LGBT, protože to byl naprostý nesmysl (!) totiž mají jedno společné. Jsou uměle vyvolané a nemají se středočeským morem společného jmenovatele, tehdejší zkázonosnou baktérii. Za to mají společné to, že jsou začasté dílem šílenců, fanatiků, chamtivců, sociálních inženýrů a i jinak poškozených lidí. Poškození šíří jenom další poškození a přirovnání k nebezpečnému moru se může zdát být příliš expresní a emotivní, ale varující poslání to nepochybně obsahuje. Každé násilné prosazování něčeho, co lidské společnosti nic pozitivního nepřináší, je škodlivé. Každá závislost také vyvolává škody. Drogová, alkoholová, internetová či jiná.

Neřešené mory vyvolávají další

Neřešené „mory“ vyvolávají další, neboť s jídlem roste chuť. Pokud další mor (účelová manipulace, globalistické spiknutí, společenská hysterie ap. – nehodící si škrtněte) se má prosazovat v podobě extrémní ochrany klimatu tak, že jeho „učedníci“ nechodí do školy nebo dokonce hodlají v Praze stavět barikády (2), pak by zbytek „nenakažené“ (rozumné, uvážlivé, znalostmi vybavené, odpovědné apod. – opět nehodící si škrtněte) společnosti měl přijímat opatření k tomu, aby se morové rány omezily, léčily a potlačovaly. Protože k tomu máme Parlament a k tomu máme vládu a další nástroje. Proto jim musíme klást otázku: Co s tím vším hodláte dělat? Zatím to vypadá, že nic. Ale za to jsme Vás ani nevolili ani neplatíme.

Povinnost chránit má i vedení Evropské unie (EU)

Vedení EU má chránit především prostor svobody slova a prostor práva. To první už dávno nechrání a vynucená cenzura internetových gigantů, navíc nikoliv jen proti nenávisti (to by se ještě dalo přijmout), ale především pro politickou podporu zájmů osy Brusel-Paříž-Berlín se stala realitou. Tyto zájmy jsou také jedním z morů dnešní doby. V takovém Německu už nesmíte pomalu zveřejnit ani výsledky neutrálního výzkumu, pokud se to politicky nelíbí. Že se nakonec podařilo zveřejnit kritiku elektromobilů v zemi, která bývala příkladem poválečné demokracie, je dnes skoro zázrak. Až tam se Německo propadlo.
Opět připomeneme, že podloudní výrobci z EU v dodávají všem své dvojité potraviny s tím, že ten skorošmejd se vyváží také do zemí V4, tedy do České republiky, Slovenska, Maďarska a Polska.
K těmto faktům dvěma posledním uváděným je nutné připomenout, že se na cenzuře svobody slova horlivě podílela tehdejší komisařka Jourová a její údajné kroky k odstranění dvojí kvality potravin dopadly naprostým výbuchem. (3). Budou se nabízet dál. Je jen záhadou, proč dnešní vláda Jourovou opět nominovala do Bruselu, máme v České republice lepší kandidáty.

Nepodporujme mizérii

„Jourová by si měla z domova do Bruselu přinést co nejširší podporu, aby měla šanci uspět. Nejde totiž o české žabomyší války, ale pověst České republiky v celé unii.“ Tak píše komentátor Českého rozhlasu Plus Thomas Kulidakis (4).

Není většího omylu a není větší chyby. Nikdo by neměl podporovat politika, který je spolunositelem jednoho z moderních morů ne-morů. A nevyřešené klamání spotřebitelů a cenzura mezi tyto zásadní zápory patří. Kolik z toho je přímá odpovědnost Jourové (5), nechť si každý dovodí sám, ale Jourová si žádnou podporu nezaslouží. Ani vteřinu ne.

 

Zdroj:
(1) https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/dominik-duka-lgbt-krestanstvi-polsko_1908112049_per
(2) https://www.reflex.cz/clanek/prostor-x/97406/planujeme-v-praze-blokady-hrozi-nam-vymreni-a-uz-dochazi-cas-rika-mluvci-rebelie-proti-vyhynuti-holcnerova.html
(3) https://tn.nova.cz/clanek/jourova-to-ma-za-uspech-cesi-ne-dvoji-kvalita-uplne-nezmizi.html
(4) https://www.novinky.cz/komentare/clanek/komentar-vera-jourova-evropska-komise-a-sousedova-chcipla-koza-thomas-kulidakis-40296090
(5) https://www.reflex.cz/clanek/komentare/71990/svoboda-podle-bruselu-cenzura-ma-zajistit-demokraticke-vyjadrovani-na-internetu.html

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2019: *****

Luděk Kurka 100,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Petr Chovanec 1000,- Kč, René David 900,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Miloslav Pecka 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 0.000421 BTC (99.84 CZK), Květa Sekyrová 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Lucijan Škorjanc 150,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Roman Doubravský 500,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 445,44 Kč
Vybráno 32.71%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 617 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.