ceramic-hob-2470600_1280
16.11.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Moderní kuchyň se neobejde bez pořádné digestoře. Objevte vychytané novinky

Sdílejte článek:

V moderně zařízené kuchyni nechybí chytré spotřebiče a vybavení. Do této kategorie již neodmyslitelně patří digestoře. Pořídit je můžete nejenom v případě rozsáhlé investice, ale i pro zvelebení stávající kuchyně. A z jakých typů a novinek můžete vybírat? To si přečtěte v článku.

Proč pořizovat digestoř?

Pořízení digestoře pomáhá zpříjemnit vaření. Jde o vybavení, které dnes najdeme snad v každé kuchyni a má to svůj důvod. Slouží k odfiltrování pachů a přebytečné vlhkosti při vaření. To oceníme v interiérech všech velikostí. Díky přítomnosti filtrů jsou zachytávány drobné nečistoty, jako je třeba tuk. Okolní vzduch tak není znečištěn a vaření nepoznamená celou domácnost.

Dokonalé funkční řešení s moderním designem

Hitem v novějších kuchyních jsou pracovní ostrůvky. Nabízí další prostor pro práci v kuchyni a často je jejich součástí i varná deska. Protože jsou však umístěny volně v prostoru a nebývá za nimi žádná zeď, nabízí se otázka, kam dát digestoř? Přesně tento problém řeší nejnovější Airforce digestoře, které jsou součástí varné desky. Jde o velmi elegantní a přesto účinné řešení. Dá se využít nejenom na kuchyňském ostrůvku a představuje velkou novinku na poli kuchyňského vybavení. Konkrétně řešení od společnosti Airforce navíc získalo i ocenění za skvělý design. Dochází tak ke skvělé kombinaci stylu a funkčnosti, kdy jsou varná deska a digestoří propojeny.

digestor-airforce

Vyberte si moderní a spolehlivý přístroj

Při plánované rekonstrukci kuchyně i drobnějších úpravách, které spočívají třeba ve volbě nových spotřebičů, se orientujte podle kvality a předpokládané dlouhé životnosti zařízení. Značka Airforce slibuje spolehlivé fungování po mnoho let. Výhodou jsou i moderní funkce v podobě časovače, digitálního displeje a povrchem pro snadnou údržbu. Před zakoupením konkrétního typu si vždy pořádně prohlédněte nabízené funkce a ověřte si, že dané řešení zapadne zrovna do vaší kuchyně.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.