9.11.2014
Kategorie: Ekonomika

Moderní forma investování s vysokým zhodnocením vkladu – BHS investiční certifikáty

Loading...
Sdílejte článek:

(PAR) 09|11|2014

Investice je jedinou možností, jak bez větší námahy zhodnotit peníze. Aby tomu tak skutečně bylo, je třeba správně zvolit její formu. Možností investic se nabízí mnoho, ne vždy je ale výnos skutečně velký. Změnu přináší speciální BHS investiční certifikáty, určeny jsou pro náročné investory, kteří chtějí vydělat maximum za co možná nejkratší dobu.

 

Nemusíte rozumět akciovému trhu

 

Investiční certifikáty BHS jsou specifické v tom, že není třeba být odborníkem na finanční trh, a přesto jejich nákupem vydělat. Fungují stejně jako kterýkoliv jiný dlužní úpis. Investor koupí certifikát a tím získá závazek od jeho vydavatele, že mu po skončení platnosti vyplatí dohodnutou částku. Fungují na stejném principu jako dluhopisy, ovšem s tím rozdílem, že si investor může sám volit, do jakého odvětví nebo komodity chce vložit peníze.

 

Garantovaný vyšší výnos

 

Prostřednictvím certifikátů BHS je možné investovat do průmyslových odvětví, do komodit a nabízejí možnost podílet se na úspěšné činnosti firem, regionů a dokonce i států. Certifikáty je možné koupit u společnosti BH Securities a.s., která je licencovaným obchodníkem s cennými papíry a členem Burzy Cenných Papírů Praha a.s. Na finančním trhu působí od roku 1993 a obchoduje pod dohledem ČNB. To je zárukou serióznosti obchodu. Zajímavostí BH Securities a.s. je, že certifikáty prodává vždy v rámci privátních nabídek, tím umožňuje vkládat peníze výhradně do garantovaných a bonusových certifikátů.

 

bhs

Modelový příklad

 

Při koupit certifikátu v hodnotě 100 000 Kč s dobou platnosti na 3 roky je možné dosáhnout výnosu 6 %, investor tedy získá 106 000 Kč. Při stejné částce a uložení peněž na termínovaný vklad by byl výnos pouhých 1,3% – zisk je tedy pouhých 3 900 Kč.

 

Jsou dále obchodovatelné

 

Certifikáty od BHS mají i tu výhodu, že jsou v průběhu jejich platnosti dále obchodovatelné. Pokud si majitel nechce z nějakého důvodu držet certifikát až do doby jeho splatnosti, může ho prodat. Prodávají se za aktuální tržní cenu. Nabídka investičních certifikátů BHS je k dispozici na investice.cz. Každý zájemce může společnost kontaktovat a získat individuální nabídku!

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 7 393,00 Kč
Vybráno 21.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 45 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 1,75 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.