ta3
21.3.2021
Kategorie: Společnost

Moderátor TA3 zkolaboval v přímém přenosu … kvůli respirátoru (video)

Sdílejte článek:

COM/HS

V přímém přenosu televize TA3 došlo k nestandardní situaci. Během diskusní relace V politice přišlo moderátorovi relace Norbertovi Dolinskému špatně. Vypadal, že mu je na padnutí. Vysílání na chvíli pozastavili.

 

V relaci moderátor vedl debatu mezi čtyřmi poslanci. Jeho hosty byla Jana Bitti Ciganikova z SaS, nezařazený Matúš Šutaj Eštok z Hlas – SD, Juraj Krúpa z OĽaNO, nezařazený Tomáš Taraba a Ľuboš Blaha za Směr-SD.

Po pár minutách přišlo moderátorovi špatně, co si všimli i přítomní politici. Okamžitě mu šli na pomoc.

Televize relaci přerušila, později pokračovali dále. Moderátor se již na obrazovce objevil bez respirátoru, vyměnili mu ho za roušku.

 

“Moderátor to chtěl jako profík dobojovat, a tak jsme pokračovali ještě půlhodinu. Nakonec to i tak předčasně ukončil – a udělal správně, zdraví je nadevše. Politika v takových chvílích musí jít stranou. V první řadě chci Norbertovi Dolinskému popřát hodně zdraví a opravdu bychom se měli upřímně zamyslet nad tím, do jaké míry jsou respirátory nezbytné při zvládání pandemie a do jaké míry mohou způsobovat zdravotní komplikace, “ uvedl Blaha.

Na sociální síti se k situaci vyjádřil i politolog Eduard Chmelár.

“Moderátor TA3 Noro Dolinský v přímém přenosu zkolaboval. Těsně před vysíláním jsem mu říkal, že v těch respirátorech nelze dýchat, natož mluvit. Ale je to velký profesionál, pokračuje s vypětím sil dál. Klobouk dolů a držte mu palce. Pro mě bylo velmi silným momentem, že jsme ho tam křísili všichni, bez ohledu na politické přesvědčení, hádky okamžitě ustaly a zůstala jen čistá člověčina. Ještě to s námi není tak špatné, ” napsal ve statusu.

Chmelár později doplnil, že k Dolinskému museli nakonec přivolat lékaře.

” Druhý nápor už pan Dolinský nezvládl a po přivolaní sanitky skončil v rukou lékařů. Je mi to nesmírně líto, má můj obrovský obdiv, jak v závěru bojoval s vypětím všech sil, velmi si přál udělat i rozhovor se mnou, ještě ležíc říkal, že si odpočine a dokončíme to vestoje, ale lékaři mu to už nedovolili … V této chvíli musí jít všechno stranou, zdraví je prvořadé, přeji mu brzké uzdravení a hodně hodně sil. “

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 254 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)