33
1.4.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Mobilní myčka společnosti STILL v první linii boje proti koronaviru

Sdílejte článek:

Snad ještě nikdy se v pracovním i soukromém životě nekladl takový důraz na hygienu a bezpečnost jako nyní během celosvětové pandemie nového koronaviru. A zatímco v otázkách osobní ochrany máme jasno (potřebujeme roušku nebo respirátor, gumové rukavice, ochranné brýle a spoustu antibakteriálního gelu), v provozu firem, zejména těch, které využívají rozměrnou manipulační techniku, je to trochu složitější. My za vás problém celkové dezinfekce vyřešíme!

Nové využití pro skvělý vynález českých inženýrů

Není to tak dávno, co leader na poli manipulační techniky, společnost STILL, přišel s revoluční novinkou: ekologickou mobilní myčkou. Ta efektivně a jednoduše vyčistí a vydezinfikuje pestrou škálu vybavení od manipulační techniky všeho druhu přes minibagry, služební vozy až po ručně vedené vozíky. Kdykoliv a kdekoliv! Uplatnění nyní nalézá také v segmentech, které se potýkají s největším pohybem potenciálně nebezpečných osob, a důkladně čistí nákupní košíky či přepravní boxy.

Přijedeme, umyjeme, vydezinfikujeme

Takové je heslo mobilních myček STILL, které se mohou pyšnit u nás nevídanou rychlostí a efektivitou. Celý proces od objednávky přes samotné čištění až po fakturaci řídí tým zkušených dispečerů, kteří jsou vám k dispozici v jakékoli fázi procesu. Myčka přijede až k vám a provede dezinfekci a čištění v nepřítomnosti vašich zaměstnanců, kteří tak mohou začít pracovat ve zdravém prostředí. Vydezinfikovat v ní lze nejen manipulační technika, ale vše, co spadá do rozměrů 2 m na výšku a 4 m na šířku.

Životní prostředí má prioritu

Mobilní myčka nechrání jen vás, ale také životní prostředí. Jde o unikátní uzavřený systém, vybavený vlastní rekuperační jednotkou a schopný nakládat s nečistotami šetrným způsobem. Čistička odpadních vod, která je součástí systému, sama informuje zaměstnance, kdy je třeba znečištěnou vodu ekologicky zlikvidovat. Vše samozřejmě odpovídá současným normám. Boj s dlouhodobým znečištěním životního prostředí totiž není o nic méně důležitý než vítězství nad aktuální nákazou COVID19.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavol Hloška 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč

Celkem za měsíc: 6 011,00 Kč
Vybráno 17.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 110 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.