33
1.4.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Mobilní myčka společnosti STILL v první linii boje proti koronaviru

Sdílejte článek:

Snad ještě nikdy se v pracovním i soukromém životě nekladl takový důraz na hygienu a bezpečnost jako nyní během celosvětové pandemie nového koronaviru. A zatímco v otázkách osobní ochrany máme jasno (potřebujeme roušku nebo respirátor, gumové rukavice, ochranné brýle a spoustu antibakteriálního gelu), v provozu firem, zejména těch, které využívají rozměrnou manipulační techniku, je to trochu složitější. My za vás problém celkové dezinfekce vyřešíme!

Nové využití pro skvělý vynález českých inženýrů

Není to tak dávno, co leader na poli manipulační techniky, společnost STILL, přišel s revoluční novinkou: ekologickou mobilní myčkou. Ta efektivně a jednoduše vyčistí a vydezinfikuje pestrou škálu vybavení od manipulační techniky všeho druhu přes minibagry, služební vozy až po ručně vedené vozíky. Kdykoliv a kdekoliv! Uplatnění nyní nalézá také v segmentech, které se potýkají s největším pohybem potenciálně nebezpečných osob, a důkladně čistí nákupní košíky či přepravní boxy.

Přijedeme, umyjeme, vydezinfikujeme

Takové je heslo mobilních myček STILL, které se mohou pyšnit u nás nevídanou rychlostí a efektivitou. Celý proces od objednávky přes samotné čištění až po fakturaci řídí tým zkušených dispečerů, kteří jsou vám k dispozici v jakékoli fázi procesu. Myčka přijede až k vám a provede dezinfekci a čištění v nepřítomnosti vašich zaměstnanců, kteří tak mohou začít pracovat ve zdravém prostředí. Vydezinfikovat v ní lze nejen manipulační technika, ale vše, co spadá do rozměrů 2 m na výšku a 4 m na šířku.

Životní prostředí má prioritu

Mobilní myčka nechrání jen vás, ale také životní prostředí. Jde o unikátní uzavřený systém, vybavený vlastní rekuperační jednotkou a schopný nakládat s nečistotami šetrným způsobem. Čistička odpadních vod, která je součástí systému, sama informuje zaměstnance, kdy je třeba znečištěnou vodu ekologicky zlikvidovat. Vše samozřejmě odpovídá současným normám. Boj s dlouhodobým znečištěním životního prostředí totiž není o nic méně důležitý než vítězství nad aktuální nákazou COVID19.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 716,00 Kč
Vybráno 53.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 137 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...