thegirleveryguywants
16.8.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Mnohomužství

Sdílejte článek:

JOZEF POTUČEK

Po Evropě se množí požadavky ze strany aktivistů nejmenované náboženské obce, aby bylo uzákoněno mnohoženství. Odůvodňuje se to novým moderním GENDER směrováním v EU, jakož i legálními vztahy mezi homosexuály, apod.

Já nevím, jak se řeší v nejmenovaném náboženském světě problém mnohoženství, protože pokud se průměrně narodí stejný počet dívek a chlapců, a přitom má jeden muž cca 2-4 manželky, tak pak logicky na většinu chlapů nevyjde ani jedna žena. A homosexualita je tam trestána smrtí. Jednoduše většina chlapů nejmenovaného náboženství je pak buď bez ženy, nebo si je musí hledat mezi “nevěřícími”. Pěkná to perspektiva.

Nicméně v Evropě, zdá se, tento problém nehrozí. Pěkně nám tu roste počet homosexuálů, no a kdyby nedejbože přece jen došlo k té populační katastrofě, že by se už mužům žen nedostávalo, nabízí se přímo jedno geniální a “skvělé” řešení této nepříjemné situace: mnohomužství.

Jedna žena v Evropě by mohla mít několik různých mužů (či rodů …).

Takže za takových podmínek není vyloučeno, při dnešním vývoji morálních a etnografických MULTI-hodnot v Evropě, že jedna žena bude vdaná za mnohé manžele, jeden bude třeba nevěřící, druhý muslim, třetí křesťan, čtvrtý transsexuál, pátý třeba i šedivák-mimozemšťan atd.

No a když se bude situace zdárně vyvíjet podle plánu NWO, možná se dočkáme i hlavního bonbónku, přímo třešničky na dortu:

Po pedofilech se vedle naplňování svých práv menšin také dočkají požehnání ze strany ctěné Evropské komise i zoofilie a nekrofilie, kterým udělá neskonalou radost ten nespočet alternativních milostných vzájemných vztahů – mezi trans-zvířata-mrtvolami všech možných rodů, barev a velikostí, aby si i ostatní, stále váhaví, ovčané mohli “užít”.

Ó, jaká to skvělá budoucnost tě čeká, Evropo! Nepromrhej tuto příležitost!

Škoda, že jsme se my, spíše narození, nenarodili až teď, ale nezáviďme dnešní zrekonstruované mládeži, a potěšme se po těch nekončících bojích alespoň tou nefalšovanou radostí našich usměvavých (očipovaných) potomků, určitě budou na nás myslet jen v dobrém, co všechno jsme pro ně udělali a jaké “Světlé zítřky na věčné časy a nikdy jinak!” jsme jim dnes vytvořili svým mlčením a pasivitou.

Nebo … ?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 19 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
17 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.