______ant
28.4.2019
Kategorie: Společnost

Mladí do boje

Sdílejte článek:

J3K

Aktivita mládeže se stále více stupňuje. Se zvyšující propagací určitých nešvarů nynější společnosti, které jsou jim předkládány jako přednosti, se mládež, především studentská, radikalizuje a více projevuje. Jestliže starší generace byla díky přísnému přístupu tehdejších rodičů, škol a policistů zvyklá držet ústa a krok, nynější má pocit, že je to právě ona, kdo má rozhodovat o budoucnosti světa. Argumentuje tím, že jde zároveň o její budoucnost.

Doba před tzv. Sametovou revolucí se vyznačovala jistými odlišnostmi od éry po ní. Školy fungovaly na principu předávání znalostí a zkušeností, učební látka byla náročnější a její vstřebání vedlo k relativně vysoké vzdělanosti národa. Pedagogové měli rozhodně větší autoritu a pravomoci, než tomu je nyní. Přestože tělesné tresty byly už tenkrát minulostí, pokud snad k nějakému přeci jen došlo, byl oprávněný, nenapadaný a rozhodně účinný. Respekt k vyučujícím byl vždy základem ke klidu a pořádku. Na rozdíl od inkluze fungoval obrácený postup. Jsi nepřizpůsobivý či blbý, mazej do zvláštní školy, v případu zdravotního postižení do speciální. Pro některé to byl sice trest, ale také způsob, jak ochránit zbývající spolužáky od excesů a extravagancí spojených s narušiteli nebo nepříliš vnímavými jedinci. Zároveň jim byla poskytnuta šance dokončit vzdělání. I díky těmto nástrojům se podařilo udržet všeobecnou vzdělanost a následně i tu odbornou napříč národem na vysoké úrovni i bez přebytku vysokých škol a diplomů.

Tehdy mezi žádané studijní obory patřily lékařství, ekonomie, strojní zaměření, stavařina, pedagogika a humanitní nepoužitelné obory patřily k okrajovým záležitostem. I v tomto směru došlo k převratným změnám, které postupně vedou k nadprodukci individuí myslících si o sobě, že je studium vysoké školy staví nad starší lidi, u nichž počet vysokoškolských diplomů nedosahoval toho dnešního. Kapku se však pozapomíná na to, že maturant z doby kolem roku 1980 toho ví mnohem více, než otitulovaný postpubescent z roku 2019. A to nejen v odborných otázkách, ale i v praktickém životě. Jestliže někdo nyní požaduje snížit volební věkovou hranici na 16 let, pak si je tento politik vědomý skutečnosti, kterou je rozsáhlá agitace ve školách, a zároveň patří k té části politického spektra, pro kterou invaze politiky do školy pracuje.

Je již všeobecně známo, že školní výchova ztratila svou sekularitu. Agresivní nástup neziskového sektoru, v němž je nejaktivnější Člověk v tísni, prosazování multikulturního přístupu k životu a migraci, zamlčování faktů o jejích následcích, ohýbání pravdy a odkazování na naprosto tendenční vysílání zpravodajství ČT a podávání informací zbývajícím mainstreamem vede k totálnímu vymývání mozků. To platí zvláště pro děti z rodin, kde samotní rodiče nechápou nebezpečí ze strany liberálních demokratů ovládajících jak média, tak i velkou část politické scény. Taková mládež se poté více radikalizuje a je schopná agresivně útočit na kohokoliv, kdo s ní nesdílí její názory.

Ukázkou byla akce představitelů euroskeptické SPD a jejích hostů na Václavském náměstí. Jejich příznivce musela chránit před útoky většinou mladých demonstrantů policie. Bylo by lží tvrdit, že šlo pouze o mládež, ovšem i ti starší mezi nimi mají svou minulost. Možná je náš vstup do EU ideologicky potěšil natolik, že nejsou schopní rozeznat skutečné dopady této události, případně si z našeho členství v této nadnárodní organizaci vybírají jen méně podstatné výhody, které jim poskytuje. Příkladem je možnost pracovat na území EU (to by nedemonstrovali na Václaváku, ale byli by v práci), cestování a možnost relativně volně obchodovat (to by byli také v práci). Opakem je poté zlo v podobě ekonomické a potravinové nesamostatnosti, zvrácená dotační politiky, obžerství politiků z úřadů v Bruselu, nelegální migrací postižený kontinent, direktivní příkazy z Bruselu i v oblastech, kde jde zjevně o kratochvíli a ne o logické uvažování, a snaha vytvořit homogenní a nesvéprávný světový národ bez historie a inteligence. To je záměr liberálních demokratů a tímto směrem se ubírají kroky těch, kteří mládeži předávají své myšlenky.

Vymyté mozky se vždy používaly k boji v první linii. Poslat na smrt jinak nepoužitelné člověka bylo praktickým nástrojem k zastavení nepřítele. Je li někdo ochotný se nechat zabít pro ideologii jiných, případně jde v první řadě s nadšením rovnajícím se šílenství, neočekává se jeho dlouhá životnost, za to je třeba jejich dostatečný počet. Proto vznikaly oddíly Hitlerjungend a nyní podobně funguje Antifa.. I proto se produkuje tolik intelektuálů, jejichž chytrost nemusí být nijak vysoká. Pokud se tedy včera pár mládežníků nechalo vláčet po zemi jen proto, aby projevili svůj souhlas s rétorikou starých klasiků a politruků, pak jsou to právě oni, kdo jdou v první řadě. V neválečné době jsou to jen tzv. užiteční idioti, kteří sice nejsou schopni domýšlet následků své činnosti, ale zároveň jsou i voliči, takže dají svůj hlas těm, kteří se podílí na jejich přeměně a výchově. Ano, Piráti, Topka a další spojení ideolgicky s neziskovkami si vychovávají vlastní první řady.

Dopad této výchovy bude stále razantnější a až starší generace, která se nechce smířit s kolaborací části svých soukmenovců s liberální demokracií, ztratí energii, bude už nemožné něco dělat. Až v Parlamentu budou sedět ročníky s datem narození po roku 1985, bude pozdě. Nezažily totiž to, co jejich rodiče, tedy porobení komunistickými elitami a život, který byl spojený s neustálou pozorností a ohlížením se, kdo nás poslouchá. Ta doba se vrací a tentokrát udávají mladí. Kdo si myslí, že to je jen důsledek charakteru, mýlí se. Je to výchovou. A určitě je k tomu nevedou lidé s morálkou, spíše to vypadá na ty, kteří si ještě pamatují, jak to dělali před rokem 1989.

Autor: J3.K


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2019: *****

Luděk Kurka 100,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Petr Chovanec 1000,- Kč, René David 900,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Miloslav Pecka 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 0.000421 BTC (99.84 CZK), Květa Sekyrová 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Lucijan Škorjanc 150,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Roman Doubravský 500,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 445,44 Kč
Vybráno 32.71%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 380 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.