koza
17.12.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Místo znásilnění 3letých dětí radši kozy pro migranty

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

moody-prikrylova8629960_0V táboře pro migranty na řeckém ostrově Lesbos bylo znásilněno malé dítě, teprve tříletá holčička. Byla nalezena v bezvědomí s krvácením a doktor konstatoval, že byla znásilněna. Jde o dítě afghánské rodiny, která v Řecku požádala o azyl. Po viníkovi se pátrá a budu velice překvapená, pokud se podaří ho najít v mnohatisícihlavém davu nadržených mladých mužů z kultury, kde žena neznamená ani prd. Tato odpornost se odehrála v táboře Kara Tepe, který postavili Řekové poté, co migranti spálili Moriu.

Už před dvěma lety, v únoru 2018, OSN konstatovala, že podmínky v řeckých migrantských táborech jsou otřesné a staly se velice nebezpečné pro děti a ženy, kteří čelí hrozbě sexuálního násilí. K němu v táborech dochází i za bílého dne, v noci je pak pro děti a ženy život mezi tisíci mladými muži naprosto nesnesitelný. Je absolutně nemyslitelné, aby šly v noci na záchod nebo se vysprchovat, prakticky stoprocentně jsou obětí sexuálního útoku. Často brutálního či hromadného.

Pamatujete na Silvestr 2016, když čerství Novoněmci z obří migrační vlny 2015 si v Kolíně nad Rýnem a v dalších městech zahrály onu oblíbenou muslimskou znásilňovací hru? Po stovkách obkličovali mladé bílé dívky a ženy a sexuálně je obtěžovaly, napadaly či rovnou znásilnili. Prvních pár dnů to média i policie tutlali, teprve když se situace stala neudržitelnou, konečně se o tom začalo mluvit a psát.

Pod jedním článkem, ale i u jiných diskuzí jsem se setkala s vážně míněnými názory, že těch 80% mladých mužů v plné síle, co rok předtím dorazili do Evropy, mají své potřeby a protože jsou sami, žádné vybití se jim nedostává, tak zkrátka to nějak na Silvestra v sobě neudrželi. Stane se. Co mají, holt dělat, že.

Bude se stávat. Smiřte se s tím, tak nějak to říkali.

Tenkrát jsem o tom napsala na blogu, který jsem coby Jitka Přikrylová měla na iDnesu a myslím, že do dnešní situace nejen v západní Evropě, ale ve zmiňovaných migrantských táborech, se ta slova hodí, jsou pořád aktuální. Mimochodem, že mi cenzoři okamžitě tento blog stáhli snad ani není nutné zmiňovat.

Tak tady to máte.

Já vidím sakum prdum tři možnosti, co si s tím ožehavým problémem počít.

První možnost je, že tito mladí muži si seženou nějaké legální sexuální vybití sami, aniž by svými výboji obtěžovali svá okolí. To se dá, řekla bych, provést dvěma jednoduchými způsoby. Anča Dlaňovka by mohla na nějakou dobu vystačit, případně se můžou pokusit navázat vztah, krátkodobý či dlouhodobý atakdále. Prostě si k sexu najít nějakou osobu, které se ovšem předem zeptají a, na rozdíl od těch kolínských vilných mladíků, si také počkají, jestli padne ANO.

Samozřejmě, podle koránu jim v případě masturbace hrozí, že jim otěhotní ruka. Na tohle jsem hledala a nenašla argument. Nějaký nápad?

Druhá možnost je poměrně nasnadě, jen je třeba tu myšlenku rozvinout, vymyslet kvóty a patřičně aplikovat. Evropská solidarita s výčtem základních lidských potřeb musí být zkrátka rozšířena. Musí být bráno v úvahu, že potřebují víc, než jen jídlo. Víc, než jen střechu nad hlavou. Víc, než jen nějaká ta eura. Oni, přiznejme si to, potřebují sex. A tak jako se všeobecně má za to, že se jim má jídlo nejen dát, ale také navařit, naservírovat, umýt po nich nádobí, tak jako se jim nejen přístřeší poskytne, ale také se pravidelně uklízí, vyměňuje rozbité a ukradené židle, stoly, postele, jako se jim poskytuje ošacení, ale pochopitelně nové, nemůžete přece po nich chtít, aby se spokojili s již použitým. Zkrátka tak jako dnes platí, že Evropská unie dává a naprosto nic neočekává, právě tak je to ona, kdo je zodpovědný, aby migranti nestrádali.

A právě tady je velký potenciál k založení nových neziskovek a dobrovolných organizací, lidskoprávních spolků, všichni pochopitelně s nárokem na evropské i státní dotace. Takže, znovu se ptám. Nějaké dobrovolnice? Klidně se nebojte přihlásit svoji manželku, milenku, dceru, matku. Ale zase buďme soudní, oni radši nepoužité zboží. Taková tříletá je zaručeně panna, že.

Řekla bych, že v úvahu by mohlo připadnout i tiše a bez cavyků přesunout hned vedle azylového centra stádo nebohých koz, ale trochu se bojím, že tady budou lidskoprávní organizace křičet. Tady budou řvát nejspíš něco o rasismu. Proč rasismus a kozy? To vám fakt nepovím. Pořád mám ale za to, že lepší ovečka či kozenka, než 3leté dítě.

Třetí možnost je potom asi nejjednodušší. Nedělat vůbec nic, tak jako se nic nedělalo, když migranti proudit začali, jako se nic nedělalo, když sem proudili v jedné nekončící vlně. Jako se nic nedělalo, když se ukázalo, že tu a tam něco ukradnou nebo jen odmítnou zaplatit, než s něčím opustí benzínku či supermarket. Tak jako se začalo brát jako normální, že tu a tam někoho napadnou, těžce zraní nebo zabijí. Tak jako je sexuální násilí v azylových centrech na denním pořádku už dlouho a když si na to zvykly jejich ženy a děti, tak to by, sakra nebylo, aby to nepřekousli i našinci.

Musíme se jen smířit s tím, že nějaká ta Evropanka občas skončí multikulturně obohacena. Pravděpodobně u toho budou i modřiny a šrámy na těle i na duši, ale pokud se s tím nedá nic jiného dělat, co už. Držím palce a nervy.

Ach ano, ještě je tady jedna možnost.

Prostě sem mladé osamělé muže vůbec nepouštět, třeba jako to udělali v Kanadě. A celý svět jim za to jen zatleskal.

Dodávám, že nová pravicová vláda v Řecku se snaží navzdory tlaku EU zamezit příchodu dalšího multikulti obohacení. Zastavuje lodě, staví mořskou zeď, hlídá pozemní hranici. Bohužel, pro leckterou ženu i dítě už je definitivně pozdě.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 400,00 Kč
Vybráno 35.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 949 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,52 out of 5)
Loading...
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)