africanexodus
30.4.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Místo přijímání uprchlíků bychom měli do Afriky posílat kondomy

Sdílejte článek:

MIKE/P.J.WATSON

Francouzský spisovatel Renaud Camus by mohl čelit tomu, že bude stíhán podle zákonů o nenávistných projevech poté, co tweetoval, že by bylo lepší, kdyby se do Afriky posílali kondomy, než aby Afričané emigrovali do Evropy.

Camus, autor knihy „Velká výměna“, kde tvrdí, že existuje globální agenda pro demografické nahrazení bílých lidí v Evropě, se ocitl v problémech poté, co navrhl, aby se zabránilo Afričanům množit a tím by se zastavilo úmrtí migrantů, zabránilo se kriminalitě, snížila se zátěž na sociální systém a zpomalila změna klimatu.

“Krabice kondomů nabízených v Africe, to je o tři méně lidí, kteří by se utopili ve Středozemním moři, sto tisíc eur v úsporách pro francouzský systém dávek, dvě vězeňské cely by se uvolnily a tři centimetry ledového šelfu se zachovaly,” dodal.

Camus by teď mohl být obviněn z trestného činu nenávistné řeči poté, co LICRA (Mezinárodní liga proti rasismu a antisemitismu) podala stížnost.

Francouzský polemista dostal v roce 2014 pokutu ve výši 4 000 eur za to, že nazval na některé muslimy „chuligány“ a tvrdil, že jsou „ozbrojeným křídlem skupiny, která má za cíl dobýt francouzské území“.

Camus odsoudil „masovou imigraci a islamizaci“, která je podle jeho slov formou „genocidou pomocí substituce“, a zároveň obhajuje návrat migrantů do svých domovských zemí.

Zdroj: Paul Joseph Watson


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč

Celkem za měsíc: 14 900,00 Kč
Vybráno 42.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 101 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
87 komentářů