Člověk, který si 25 let válí šunky v odborech, které si s prominutím pořád jenom stěžují, mi bude vykládat, že proto, že OSVČ odvede méně, měl by dostat třetinovou péči? Pokud aplikuji tento nesmysl do reálného rámce, to samé by se tedy mělo týkat i zaměstnanců – dělnická třída odvádí méně než top management tedy žádná sádra, ale rovnou hodit ze skály?

Za důchodce a děti odvádí stát – takže taky asi rovnou utopit nebo zastřelit.

stredula

No milý pane, pochlubte se, co jste za 25 let v odborech udělal, aby se zaměstnancům žilo lépe? Já bych byla pro, aplikovat jinou teorii. Za zbytečnou práci a příživnictví na státní kase taky hodit ze skály, nebo víte Vy co, chytněte se soudruhem Mládkem za ruce a raději skočte sami. Aneb vzhůru ke světlým zítřkům naší socialistické republiky.  

Tento „naštvaný“ příspěvek nepíši z pozice OSVČ, ale z pozice zaměstnance, přesto se jich budu zastávat, protože moc dobře vím, jak je to těžké. Jediné čeho dosáhnou navýšením odvodů pro OSVČ je to, že většina s tím prostě sekne a půjde raději na pracák.

Takže drahý státe odvody nula a ještě budeš cinkat zlaťáčky za tu bandu nezaměstnaných. No a pak při volbách zase slíbíme navýšení příspěvků v nezaměstnanosti a zase doplníme voličskou základnu socdem, no a pak opět vyplodíme výmluvu, že při zasazení do reálného rámce prostě něco selhalo.