29.4.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Místní obyvatelstvo na jihu Itálie musí utíkat před invazí uprchlíků

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED 29|04|2015

Jedním slovem peklo. To právě zažívají starousedlíci v “nárazové zóně” na jihu Itálie, kteří musí čelit multikulturnímu obohacení z černého afrického kontinentu. A tak ačkoliv se bruselští pachatelé dobra a jejich mediální tamtamy snaží celou situaci vykreslovat jen z pohledu utrpení nešťastných černoušků, kteří ve strachu o život utíkají ze svých válkou rozvrácených zemí a naše “bohatá” evropská společnost jim tedy má povinnost pomoci, tradičním italským obyvatelům z této oblasti ukazují jen vztyčený modrý prst se žlutými hvězdičkami, neboť oni se přece mají dobře, protože jim nic nechybí a jsou to bohatí, pracovití, bílí Evropané?

Když se však člověk poněkud blíže podívá do lodí, připlouvajících z Afriky k italským břehům, nachází v nich převážně muže v plné životní síle. Kde nechali svoje manželky? Kde nechali svoje děti? Napospas válečné apokalypse ve své domovině? Je to vůbec možné? Proč utíkají do Evropy sami?

Asi to nebude tak úplně dle každodenní EU propagandy valící se na nás ze všech mainstreamových médií. Uprchlíci mají důvody vesměs velice nízké … dostat se do společnosti, která jim zajistí bezstarostnější, bohatější a pohodlnější život. Některé nezávislé servery dokonce píší o  morální “spodině”, která svou novou životní cestu začíná vykšeftovanými “válečnými” penězi, v řádech (po přepočtu) statisíců našich korun, jenž zaplatí pašerákům lidí.

imigitaly

Jak se chovají, když se jim pak konečně podaří dostat do Itálie? Již dříve jsme na Pravém prostoru psali o tom, jak si neomaleně přivlastňují vše co se jim zlíbí, včetně domů zoufalých domorodců! (Článek o tom si můžete přečíst zde.) Další přímé svědectví se objevilo například na facebookovém profilu Petra Hampla, který píše:

Mluvil jsem dnes s chlápkem, co byl před pár dny v jižní Itálii, takže to mám z první ruky. A trochu jinak než v médiích. Lidé z městeček utíkají, vesničané stavějí improvizované barikády kolem svých vesnic a shánějí všechno, z čeho se dá střílet. Ve volném prostoru se pohybují tisíce černých a snědých mladých mužů, které nikdo neudrží ve sběrných táborech a netváří se vůbec přátelsky.

K čemu je těm lidem, že léta platili daně, aby seskládali miliardy na vybavení ozbrojených sil. Mají dnes stíhačky a jiné hračky, se kterými si mohou vytřít (víte co). A na ty lidi se vláda úplně vykašlala, dokonce jim aktivně vozí další a další agresory. Ale nedivte se tomu. Víte někdo o jednom jediném případu, kdy se státní byrokracie do něčeho pustila a dopadlo to jinak?

Tím se dostáváme k tomu, co se snažím vyjádřit už několik měsíců a co nedávno daleko přesněji a konkrétněji napsal Tomáš Pajonk. Potřebujeme regionální domobranu. Už včera bylo pozdě začít cvičit. Hlavně si nedělejme iluze, že nás se to nedotkne. Příchod té hordy do českých zemí je spíš otázkou měsíců než roků.

Kolik tedy máme ještě asi času, přátelé?

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
23 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.