missamerica_getty
6.6.2018
Kategorie: Společnost

Miss America, soutěž krásy, už nebude hodnotit krásu a ruší promenádu v plavkách

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Lidé už od těch nejstarších časů hodnotí ženskou krásu a pro její měření vzniklo bezpočet soutěží. V moderním věku se ustálila tzv.soutěž Miss, která v nějaké podobě existuje po celém světě. V Americe je nejznámější soutěží Miss America, která vznikla už v roce 1921 jako “revue krásy v plavkách”. Nyní, po téměř 100 letech, ale promenáda v plavkách končí.

Souvislost s bujením levicové ideologie v západním světě není náhoda. Levice miluje rovnostářství a nenávidí soutěživost, ve které by mohli být nějací poražení. Projevuje se to například ve školství, kde se neznámkuje, v různých sportech, kde každý dostane medaili, a nově i v soutěži Miss, kde korunku již nezíská ta nejkrásnější.

Organizace Miss America oznámila, že na její soutěži končí promenáda v plavkách a soutěžící již nebudou hodnoceny jen podle svého vzhledu. Bývalá Miss roku 1989, Gretchen Carlson, a zároveň ředitelka soutěže, tuto novinu oznámila ve vysílání Good Morning America.

“To, co vyjde z vašich úst, je to, co nás zajímá.”

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
62 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.