ETZLERCOVID
28.11.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Miroslav Etzler není oběť chybějícího očkování, ale úmyslně neposkytované lékařské péče

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

Miroslav Etzler se nechtěl nechat očkovat proti Covidu. A skončil se zápalem plic na kyslíku v nemocnici. Z nemocnice vyzývá, ať se všichni nechají očkovat.

Miroslav Etzler prohlásil:

„A ano, nebyl jsem očkován. Díky obrovské laskavosti a profesionalitě covid oddělení nemocnice Česká Lípa pod vedením pana primáře Jana Nováka a jeho geniálního týmu mne přesto berou jako člověka!“

To je opravdu neuvěřitelná laskavost říšských árijských lékařů, že nenechali neočkovaného „Jude“ pohozeného někde u popelnic chcípnout! Provolejme třikrát sláva a pět dní se radujme!

I kdyby nebyl očkovaný ani proti spalničkám, tak pro lékaře musí být naprosto stejný pacient jako ten, kdo je očkován i proti žluté zimnici, rakovině děložního čípku a všem sezónním chřipkám za posledních dvacet let.

Je naprosto neuvěřitelným výsledkem vakcín-fašistické propagandy, že vůbec někdo může uvažovat ve stylu „nejsem očkovaný A PŘESTO MNE BEROU JAKO ČLOVĚKA“.

Ale není se co divit. Řada mainSStreamových léařů už zcela veřejně vyzývá k trestným činům proti neočkovaným. Jeden příklad za všechny:

Zdravotníci už nemusí mít s neočkovanými soucit, říká známý lékař

Upřímně se obávám toho, jestli tam s nimi bude dostatečná empatie. Nejspíš to bude hodně přes míru naší únosnosti. Znova připomínám, že nejsme stroje, jsme lidé,“ upozorňuje oblíbený lékař.

To je zcela zřejmě trestný čin:

§ 364 Podněcování k trestnému činu

Kdo veřejně podněcuje k trestnému činu, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

A jde konkrétně o veřejné podněcování k trestnému činu dle § 150 Neposkytnutí pomoci, v odst. 2 ((2) Kdo osobě, která je v nebezpečí smrti nebo jeví známky vážné poruchy zdraví nebo vážného onemocnění, neposkytne potřebnou pomoc, ač je podle povahy svého zaměstnání povinen takovou pomoc poskytnout, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta nebo zákazem činnosti.)

Lékařům nemá co docházet trpělivost s pacienty, kteří nemají (zcela neúčinné a vysoce rizikové) „očkování“ „proti Covidu“.

Stejně tak nemůže docházet lékařům žádná trpělivost s pacienty, kteří experimentální „očkování“ podstoupili a dnes zahlcují JIPky s infarkty a mozkovými mrtvicemi:

Fašiatický článek na Forum24 zmiňuje jako příklad zahlcené nemocnice těmi „nezodpovědnými“ neočkovanými například nemocnici u sv. Anny v Brně.

No, tak za prvé, v nemocnici u sv. Anny byl před několika měsíci vyzkoušen proti těžkým stavům Covidu desítky let schválený a desítky let pro lidi používaným Ivermektinem. Výsledky byly dva. Prvním výsledkem byl enormní úspěch v léčbě Covidu. A druhým výsledkem pak byl zákaz lidi Ivermektinem léčit.

A jak je tedy zahlcena nemocnice u sv. Anny?

Situace je dramatická v tom, že nemáme v této chvíli žádná volná lůžka na intenzivní péči.

Z toho důvodu, nejenomže pečujeme o covidové pacienty, se nám v tuto chvíli lůžka zahltila akutními infarkty, mozkovými příhodami

Ach, že by krevní trombózy a další problémy kardio-vaskulárního systému vyvolané experimentální mRNA „vakcínou“???

(A k příčině nedostatku zdravotních sester – „Část, asi 60, je na ošetřování člena rodiny.“ Tkže to jsou zdravotní sestry, které jsou doma s dětmi, které měly pozitivní test (nebo jejich spolužáci měli pozitivní test), a i když jim nic není, tak musí zůstat doma. Debilitou opatření vyráběná krize.)

A proč tedy vlastně byl zakázán Ivermektin?

Smlouvy s BigPharma dodavateli neúčinných, experimentálních „vakcín“ totiž říkají, že i kdyby snad byla léčba Covidu, tak státy musí stejně nakoupit všechny ty sqělé vrahcíny.

A kdo by si nechal píchnout experimentální vakcínu, která má více vedlejších účinků včetně úmrtí než deset jakýchkoli jiných vakcín dohromady, když by se mohl vyléčit a zabránit vážnějšímu průběhu Covidu lékem za pět stovek? Takže všichni lidé, kteří na/s covidem zemřeli, tak ti zemřeli přesně dle smluvních podmínek. A to je ok, ne?

(Pozn.: Samozřejmě kromě těch, kteří se zabili na motorce nebo byli v terminálním stadiu rakoviny a kvůli větší platbě od pojišťovny a hrozivějším statistikám byli také vykázáni jako „úmrtí covid“.)

Zpět k Miroslavu Etzlerovi.

Miroslav Etzler má těžký zápal plic. První, co je nutno uvést, že zápal plic nemusí být nutně vyvolán virem SARS-CoV-2, ale může být vyvolán tzv. sekundární infekcí nemocí oslabeného organismu. Ale to není to hlavní.

Mnohem zajímavější by bylo vědět, jak dlouho měl pan Etzler Covid a jak byl léčen během té doby, než se s akutním zápalem plic dostal na JIPku.

Aktuální doporučení expertů je „pacienty s Covidem praktičtí lékaři nesmí přijímat a nijak je léčit“. Jediné, co si nemocní s Covidem podle oficiální Mengele-doktríny smí vzít, je Paralen na teplotu a Ibuprofen proti bolestem. (A léky na vykašlávání). Sice alespoň doporučují brát aspirin, ale zapomínají zmínit, že Ibuprofen je v silné kontraindikaci s léky na ředění krve, aspirin nevyjímaje:

Takže člověk, který se bude držet tohoto oficiálního režimního návodu, si nejspíš způsobí vážné zdravotní problémy.

Ibuprofen a léky ovlivňující srážlivost krve:

A když nebude ten člověk očkovaný a způsobí si obtíže posloucháním režimních lékařů, tak hned bude další dojemný příběh pro propagandu očkování.

Určitě stojí za zmínku, že režimní lékaři ani nedoporučí ty nejobecnější věci, které platí prakticky u jakékoli virózy:

  • Vysoké dávky vitamínu C a D

  • Zinek, Selen

Takže jak lékaři léčili Miroslava Etzlera, než ho DOHNALI na JIPku s těžkým zápalem plic?

Dali mu 40 let používané anti-virotikum Isoprinosine? Levný lék bez vedlejších účinků. U nás s vynikajícími výsledky při léčbě Covidu vyzkoušený profesorem Beranem. Dali tedy lékaři Miroslavu Etzlerovi vyzkoušený a zcela bezpečný Isoprinosine před tím, než dostal zápal plic?

Vsadím se, o co chcete, že ne.

Dali mu Ivermektin, lék využívaný pro lidi už více než 30+ let? Lék, za který jeho objevitel dostal Nobelovu cenu za medicínu. Lék, jehož se pro lidi předepsalo již více než 3,5 miliardy dávek a nejsou známy žádné jeho zaznamenáníhodné vedlejší účinky. Lék, který byl otestován, a bylo zjištěno, že blokuje množení viru SARS-CoV-2 (a to bylo zjištěno již v březnu 2020!) Lék, který byl vyzkoušen s enormním úspěchem při léčení těch nejtěžších případů v nemocnici u sv. Anny v Brně (najděte si novinky.cz – „Ivermektin Brno sv. Anna“) a na Slovensku v Košicích (Doc. MUDr. Török, Košice). Doc. MUDr. Török dokonce výslovně uvedl, že Ivermektin by měl být brán rizikovými skupinami preventivně (1x měsíc) a že oni ho na covidovém oddělení také všichni preventivně berou (1 x za 14 dní). Dali tedy lékaři Miroslavu Etzlerovi vyzkoušený a zcela bezpečný Ivermektin před tím, než dostal zápal plic?

Vsadím se, o co chcete, že ne.

Vsadil bych se, že lékaři postupovali přesně dle výše zmíněných instrukcí – „vemte si Paralen a počkejte, až budete na umření, pak si zavolejte rychlou. A do té doby běžte do prdele“.

Moderní „medicína“.

Zápal plic má Miroslav Etzler ne kvůli chybějícímu „očkování“ experimentální mRNA „vakcínou“, ale kvůli tomu, že lékaři Covid úmyslně neléčí. Většina z nich. Jsou i světlé výjimky. Snad.

Post Scriptum:

Reklama na sqělou „vakcínu“ – další špičkový sportovec zčistajasna zkolaboval přímo na hřišti:

Pane Etzler, fuckt hodně štěstí s Vaším rozhodnutím nechat se teď teda „očkovat“ proti Covidu. Darwinovy ceny se už rozdávají.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 8 887 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (47 votes, average: 4,66 out of 5)
Loading...
102 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)