Ministryně pro multikulturalismus a nový systém na převýchovu

Sdílejte článek:

SMO 13|09|2015

Kateřina Valachová, Ph.D., toto jméno si zapamatujte. Je to nová spojka českého státu, která nás chce zavést do nové totality – do multikulturalismu. Jako za časů komunistů, kdy se točilo a hrálo tak, aby to bylo co nejvíce budovatelské, chce ministryně školství naopak učit tak, aby děti věděly, že jejich rodiče jsou xenofobové a že multikulturalismus je budoucnost. Valachová totiž požaduje, aby se tento režim dostal do českých učebnic na základních školách. Exsistuje vůbec důvod, proč s něčím takovým souhlasit?

1) Názor nic neznamená

Pokud se malé, řekněme desetileté, dítě bude učit, že cikán je ilegální slovo, černoch je rasistický výraz, že genderové rozeznávání zbytečně škodí jinosexuálům a že islám je jen východní verze křesťanství, nemají pak právo na názor. Jak je to možné? Za jiný názor dostanou v testu pětku. Jednoduché. Zdá se vám to přehnané? V multikulturalismu jsou všechny zmíněné body již běžnou praxí. Viz třeba Švédsko, kde se znásilňuje a vraždí více než kdy jindy a úřady místo toho takto s dětmi již manipulují. V Norsku a Británii jsou “problémovým” dospělým děti odebírány a převychovány, aby z nich vyrostli noví multikulturalisté.

2) Islám je rasa

Když už pak multikulturnímu fanatikovi došly argumenty, prohlásil kritika islámu za rasistu. Islám není rasa. Arabů ho uznává “jen” 85%, je to ideologie, která se táhne přes všechny rasy. Multikulturní školství, která již na světě jsou, však kritiku islámu dětem vysvětlují jako projev rasismu. Brzy se tak může stát, že to již nebude legální. V Řecku a Švédsku existují zákony, které správným pojetím soudcem mohou odsoudit nepohodlného kritika za urážku, a to bez ověření, zda hovoří pravdu, či nikoliv. 

201001161552_matrix

3) Pravdivá data budou označována za hoaxy

Navíc jsme svědky už nyní toho, jak v Česku vznikají iniciativy, které lživě propagují multikulturalismus. Na internetu mažou kritiky, nahlašují kritické facebookové stránky, a podobně. A kreslí data, prakticky svá vlastní. Kdysi tu vyšel článek o tom, že statistický údaj není rasismus. O tom to je. Dokud bude pravda přístupná, odpůrců se multikulturalismus nezbaví. Proto existují projekty jako Hate Free, které vyvracují hoaxy a proto další multikulturní média hlásají do světa každý objevený hoax zvlášť. 

Na co to bude? No přeci, pokud budete častěji upozorňovat pouze na nepravdivé informace, pravdivé, přestože jich je stonásobek, se ztratí kdesi v éteru. Pokud se na to takto bude poukazovat páťákům na základní škole, budou si též myslet, že všechny údaje, ke kterým se na internetu dostanou, jsou výmysly. Proč by tomu to dítě nevěřilo? Vždyť mu to říká učitel. A hlavně, opět, pokud to nezopakuje jako papoušek, má za pět v testu. Jednoduché.

4) Rodiče bez šance

A zkuste jen trochu radit svým ratolestem, ať ne všechno ve škole poslouchají. Dítě kolem deseti nedokáže přesně rozlišovat. Nebude přesně vědět, kdy mu učitelé lžou a kdy ne. Jak mu poradíte? Když zpochybní práci učitele, bude mít kázeňské problémy, pokud to bude trvat dál, neuplatní se v dalším vzdělání. Nebude mít šanci se prosadit jen proto, že bude mít věčně za pět z občanské nauky a v referencích poznámky o nerespektování učitelského sboru a osnov. Vy jako rodiče můžete mít probémy ještě větší. 

Ministryně práce a sociálních věcí, Mgr. Miachela Marksová Tominová totiž připravuje novelu zákona “o ochraně dětí”, který chce zavést systém téměř totožný se systémem v Norsku. Jedná se o úřad se samostatnou mocí, který bude mít pravomoc rozhodovat o odebrání dětí bez soudů a bez soudů je také předávat k pěstounům. Běžná praxe v Norsku je taková, že jsou u pěstounů i přes soudy děti drženy tak dlouho, dokud vlastně soud neuzná, že si děti “zvykly” a návrat k biologickým rodičům by jim uškodil. 

5) Multikulturalismus je prostě nový diktát

Vše to podtrhává ministr “pro lidská práva” Jiří Dienstbier, který slíbil neziskovým organizacím peníze a kontrakty na několik let dopředu tak, aby je o peníze nemohl nikdo připravit. Podobně na tom je i švédská vláda, jejíž členské strany podepsaly dohodu o vzájemném spojení se v případě, že vyhraje strana proti multikulturalismu, tamní “pravicoví” demokraté. Vše je propojeno a vy jako rodič s tím nemůžete nic dělat. 

Budete pozorovat, jak se vaše dítě mění v multikulturalistu, jak roste a s každým rokem vás bude více a více nesnášet, protože jim učitel ve škole bude opakovat, že jste xenofob, rasista a nácek. A opovažte se, aby vám jako odpůrcům dítě důvěřovalo. Přijdete o něj. Vše je zařízené. S touto vládou Česká republika spadne do multikutlturního pekla, pustí sem naplno islám a začne nová vlna teroru. My jsme tu ještě žádné 11/9, žádný Madrid, žádné Charlie Hebdo a žádný znásilňovací Rotherham ještě neměli. Tato vláda nám je však zařídí. 

Budete je nadále volit?

ZDROJ: stop-multikulti.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
51 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.