DETITESTY
15.7.2021
Kategorie: Politika

Ministr Vojtěch vydírá a útočí na děti

Sdílejte článek:

ZDENĚK KOUDELKA

zdenek-koudelka9877947_0Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch chce, aby i děti od 12 let hradili testy na čínskou chřipku. Je to nejpodlejší útok státu na děti a rodinu od pádu totality 1989.

Ministr Vojtěch jako zloděj práv

Ministr uvedl, že stát uhradí jen jedno plošné testování děti po prázdninách a pak prý už ne. Ať jej nehradí, ale ať nepodmiňuje povinnou školní docházkou testováním. Listina základních práv a svobod garantuje základní a střední školství jako bezplatné. Stát nemůže podmiňovat návštěvu školy dobrovolným očkováním nebo placeným testem. Tuto povinnost by musel stanovit zákon a žádný tak nečiní. Naši ministři zdravotnictví dlouhodobě na ústavní práva lidí kašlou. Ovšem útok na děti je vrchol překonávající dosavadní protiústavní kroky ministrů zdravotnictví. Ten, který okrádá lidi o jejich práva, je zloděj. Když chce okrást o práva i děti, je to o to opovržlivější.

Ministr Vojtěch chce vyrábět dětské dluhy

Požadovat platbu za testy po dětech od 12 let, které nejsou výdělečné činné, je začátek výroby dětských dluhů. Bude ministr Vojtěch v případě nezaplacení dávat děti do exekuce? Bude ministr Vojtěch chodit po dětských pokojíčcích a zabavovat dětem hračky? Kam až chce ministr při vynucování očkování zajít?

Lež o dobrovolnosti vakcíny

Vláda v rámci své kovidistické ideologie sice hlásá, že očkování je dobrovolné, ale ve skutečnosti vynucuje očkování tím, že pro řadu běžných činností neočkované omezuje a vyžaduje test plošně i do zcela zdravých lidí. Vůči žádné jiné nemoci, včetně infekčních, ministr takto nepostupuje. Jde mu ve skutečnosti o podporu podávání vakcín, které stát nakoupil a o které lidé nemají zájem. Pokud ministr za účelem podpory kšeftu s určitou komoditou omezuje lidi a dokonce chce vydírat rodiče skrze děti, je to gauner. Buď platí, že očkování je dobrovolné, pak jej ministr nemůže vynucovat oklikou, nebo má být očkování povinné, pak to ale stát musí nařídit právním předpisem a nést odpovědnost za škody, které tím lidem způsobí.

Neočkování očkované neohrožují

Současná omezení lidí ztrácí legitimitu. Dříve, když nebylo očkování dostupné, mohla se opatření Ministerstva zdravotnictví zaštítit tím, že jsou pro ochranu rizikových skupina a lidí, kteří se chtějí očkovat a bojí se čínské chřipky. Ovšem dnes má každý, kdo se chce naočkovat, možnost se naočkovat.

Lidé, kteří se nechtějí očkovat, na to mají právo. Není stanovena povinnost očkování. Jde o jejich svobodné rozhodnutí. Oni svým rozhodnutím očkované neohrožují, pokud je ovšem vakcína skutečně účinná. Jen se třebas nikdy nenechali očkovat na žádnou chřipku a nevidí důvod svůj postoj měnit ani u čínské chřipky.

To, že by se neočkovaní podíleli finančně na své léčbě zvýšeným zdravotním pojistným, je možné jen, když tak stát bude postupovat obecně vůči všem lidem s vyšším rizikem. Tedy u sportovců bude chtít zohlednit jejich riziko úrazu, u kuřáků jejich riziko onemocnění rakovinou plic, u milovníků sladkého jejich riziko cukrovky atd. Pakliže se hovoří o tomto postupu jen vůči neočkovaným na čínskou chřipku, jde o diskriminaci, kdy cílem není zohlednit možná rizika, ale zase nutit k „dobrovolnému“ očkování.

Říjnové volby – lidé mají možnost změny

Hnutí Trikolora Svobodní Soukromníci (TSS) napadne u Nejvyššího správního soudu opatření ministra zdravotnictví, kterým chce zatížit děti platbami za testy a vůbec za jejich vynucování. Nicméně skutečností je, že ministři zdravotnictví si někdy ze soudu nic nedělají. Nejvyšší správní soud prohlásil na návrh předsedy Trikolory Zlínského kraje Libora Lukáše, že opatření, které stanovilo povinnost testů, očkování či prodělané nemoci jako podmínku návštěvy restaurační zahrádky bylo v rozporu se zákonem. Nicméně ministerstvo tuto povinnost nadále stanovuje v jiném opatření s jiným datem a číslem jednacím. Soud rovněž vyčetl nedůvodnost rozlišování imunity z očkování, která je preferovaná a uznává se na 9 měsíců, a imunity z nemoci, která platí jen 6 měsíců. Už tím ministerstvo uznalo lživost kampaně, že očkování je tečka za čínskou chřipkou. Podle ministerstva chrání jen 9 měsíců, o žádnou tečku nejde. Snad jen o pomlčku.

Rozhodující budou volby. Lidé si buď zvolí strany, které se nestydí vydírat a zpoplatňovat děti, nebo strany, které to odmítají. Trikolora nikdy nehlasovala pro nouzový stav a odmítla schválit pandemický zákon. Do voleb jde se závazkem, že bude proti zavírání ekonomiky a diskriminaci neočkovaných. Otevře dětem školy bez podmínek a nebude je nutit k očkování, ani bezdůvodnému plošnému testování. Hnutí Trikolora Svobodní Soukromníci v případě volebního úspěchu bude vymáhat náhradu škody po ministrech zdravotnictví, kteří vydali nezákonná opatření okrádající lidi o jejich práva. Ať škodu plátí ten, kdo ji způsobil.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 519 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
71 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)