silnicetok
28.10.2018
Kategorie: Ekonomika

Ministr Ťok a dálniční mission impossible

Sdílejte článek:
RED HOOK

Ministr dopravy pan Ťok oznámil, že budeme za pět let hostit Světový silniční kongres. Že je to velká pocta, a že je to také velké zadostiučinění, bo se tímhle ukázalo, že výstavba silnic a dálnic u nás jde správným směrem.

 

Jeden opilec od Hooka sice tvrdí, že u nás jde výstavba silnic a dálnic do prdele, ale prvák je to vulgární a druhák než bolestnou pravdu, tak to radši Ťokovy píčoviny.

Prostě k nám přijedou dopravní experti z celého světa a my jim rozdáme pohorky a vezmeme je na výlet a ukážem jim naši zem protkanou čímsi, po čem odmítá chodit i kamzík, bo se bojí, že se zvrtne.
Jasně, máme rezervy. Veliký. Třeba jsme nebyli schopni za dvacet let dostavět dálnici na Vídeň. Ale z objektivních důvodů!

Nejdřív chyběl asfalt, a když jsme ho nakonec sehnali, v Sapě, tak zase chyběli cigáni, co ho roztíraj, bo je nasral hradní Myšpulín.

Mimochodem, nikdo jinej než cigáni asfalt roztírat nechce. Dokonce ani hipsteři. Jeden atrofovanej dřevorubec s plnovousem podobným, co měl soudce Ti mi řekl, že by i roztíral, ale že nemá čas, protože pracuje na studii o tom, kolik by se toho asfaltu rozetřelo, kdyby ho bylo dost pro všechny.
Prostě experti přijedou a my od Hooka se jen modlíme, aby nejeli autem. Pokud nechtěj prosrat raut a kecy o tom, jak jsme u nás na polních cestách v rámci plynulosti provozu zakázali jízdu segwayů v období žní.

Na Pražským povstání sídlí Ředitelství silnic a dálnic a já kolem nich dost často jezdím a vždycky po ránu startujou od chodníku ty jejich oranžový esúvéčka a týpci v holešovickejch rajbenech jsou shrbený za volantem a je na nich vidět, že maj svou mission impossible a tu jsou rozhodnutý navzdory všemu splnit a pneumatiky zakvílej a oni sjedou dolů k Podolské vodárně a tam se zašprcnou a konečná a černý jestřáb sestřelen a jsou dny, kdy se vůbec na dálnici neprobojujou a nepřidaj se k ostatním nešťastníkům, co stoicky stojej vedle svých aut a meditujou, což, jak moudře říká pan ministr Ťok, jen dokladuje, že je pořád prostor, kam se můžeme posunout.

Tak.

Dnes jen taková úvaha, bo absurdity, které se na nás valí, k úvahám vybízejí prakticky permanentně…)

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli se těším na neděli. Na ten velkej svátek. Jsem jim řekl, že moc.

Udělám si karbenátek a celej den prospím.

Koukali na mne lehce vyjeveně.

Dnes bude jako včera. Případně jako zítra.

To je zatím vše.

Autor: Red Hook

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 17 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.