HAVLICEK
25.12.2020
Kategorie: Ekonomika

Ministr Havlíček selhal a zařízl malé podnikání

Sdílejte článek:

RUDOLF BARÁNEK

Karel Havlíček, ministr průmyslu a obchodu

Vážený pane ministře,

od března letošního roku statisíce soukromníků z nespočtu oborů podnikání téměř denně sledují v přímém přenosu Vaše nehorázné sliby a mystifikace. Bez uzardění slibujete podporu OSVČ, drobným, malým a středním soukromníkům, kterým vláda České republiky, ve které sedíte na několika židlích, svým usnesením zabránila z moci úřední v podnikání.


Z Vašich úst se na posluchače sypou miliardy korun, kterými Vaše vláda už podpořila postižené firmy. Není to pravda!!! Vámi vyhlašované podpůrné programy jsou byrokraticky velmi složité, v mnoha případech nedostupné, zapomínáte v nich na celé skupiny a jsou finančně nedostatečné!! Vše vyvrcholilo před pár dny, kdy jste oznámil „odškodnění“ hospodským a hoteliérům.

Po 10 měsících devastace tohoto oboru, na kterém máte svou velkou zásluhu, chcete „odškodnění“ vypočítávat přes počet zaměstnanců a ne procentem z loňských tržeb jako je tomu v Rakousku, Německu atd. Jsem přesvědčen, že když se Vám živnostníci nepodařili zlikvidovat přes EET a kontrolní hlášení, vidíte teď ideální příležitost.

Dne 16. prosince 2020 je to přesně 31 let, kdy 16. prosince 1989 bylo založeno na Žofíně velmi silné Sdružení československých podnikatelů, které v prvních 6 letech působení prosadilo základní předpoklady pro rozvoj svobodného podnikání. Kdyby v té době byli ve vládě, ať už federální nebo české, ministři Vaší úrovně, ještě dnes by zde byla většina státních podniků, JZD a Státních statků. Soukromníci by mohli mít stánek a prodávat vafle a palačinky.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 696 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,72 out of 5)
Loading...
politicon.cz
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.