Tato země v souladu se smluvami v rámci NATO a EU vysílá zejména do „islámskéhoé světa“ své vojáky, kteří proti radikálnímu islámu zcela poprávu a nekompromisně bojují se zbraní v ruce a bohužel i umírají. K dnešnímu dni na těchto misích zahynulo téměř třicet vojáků, kteří bojovali za našimi hranicemi i za naše lidská práva, za naši svobodu. V mnohých diskusích byli dehonestováni, byla špiněna jejich památka a pan ministr Dientsbier nijak neprotestoval, čímž podle mého jejich oddanost naší vlasti a jejich smrt, kterou za naši vlast obětovali pošpinil. Pan ministr Dientsbier a další členové vlády šíří podle mého vůči veřejnosti lži, že u nás odplata za účast našich vojáků na misích nehrozí. Podle mého lžou. Je otázkou času, kdy v této zemi radikálmní islamista odpálí bombu.

Vláda nám lže s tvrzením, že nám nic nehrozí stejně idealisticky, jako Japonec, jehož země se nijak do boje proti radikálnímu islámu nezapojila. Prohlásil: “Mně nic nehrozí“ a přesto jej setli. Přesto, že nebojoval proti islámu, jen šel poprosit radikály o život kamaráda. Zanechal po sobě dvě děti a jeho nejmladší dceři byly tři týdny. Vláda stejně idealisticky jako on tvrdí, že nám nic nehrozí. Ostatně, pokud dojde na „tvrdé“, nesetnou ministra, ale kohokoli z nás třeba na ulici. Chápu, že vláda nechce radikální islamisty a islámský stát provokovat, ale to, že občany, kteří se lidských práv a svobody ve strachu z islamizace dovolávají, označí ministr pro lidská práva Dientsbier za pomatence, považuji od pana ministra za nepochopení věci, hulvátství, sposťárnu a urážku občanů této země.

dient

To, že se lidé, jež protestují proti islamizaci této země z obavy, že jim v budoucnu bude zakazováno jíst vepřové či že nebudou smět venčit veřejně své psy, ale možná budou muset zahalovat naše ženy a dcery, či je nechat kamenovat, jsou označeni za pomatence, považuji za nehoráznost a bezprecedentní urážku většiny obyvatel této země. Ministr pro lidská práva Jiří Dientsbier podle mého potírá lidská práva většiny naší společnosti, kterou navíc sprostě uráží, pokud ji nazývá pomatenci. Vedle toho podle mého zcela neomaleným způsobem poškodil a zneuctil památku našich padlých vojáků v zahraničních misích. Ministr Chovanec mimo toho tím, že ignoruje volání pana Abbase po trestání dětí odmítajících víru, po zavedení práva šaria, po vraždění bezvěrců se s tímto voláním ztotožňuje? Chrání tedy vnitro své občany na úkor radikálních muslimů?

Podle mne by měl člen vlády, jež nehájí zájmy této země, jejich obyvatel, ministr, který žadatele o dodržování lidských práv nazve pomatenci, ministr, který pošpinil památku padlých vojáků okamžitě podat demisi a omluvit se tomuto národu. Pokud tak neučiní, pokud jej premiér Sobotka jako „svého“ ministra okamžitě neodvolá, bude to jen dokladem, že tato vláda pohrdá lidmi, které má zastupovat. Lidé jako Dientsbier, Šabatová, Halík a další sluníčkáři, pravdoláskaři a kavárníci ale i koncesionáři a Vládou financovaná ČT škodí lidem této země. Kdo je financuje za to, že zatracují a zrazují vlatní zemi? Jako první tuto „polistopadovou“ zemi zradil hlasatel pravdy a lásky, Václav Havel, protože lidem soustavně lhal.

Zásadně protestuji proti tomu, aby Ministr pro lidská práva označoval občany, jež se hrozí uplatnění práva šaria, za pomatence. Protestuji proti tomu, že Ministr vnitra ignoruje propagaci radikálního islámu a vraždění bezvěrců. Je pro mnne nepochopitelníé, proč premier Sobotka tyto pány okamžitě neodvolal. Lidé této země nezapomenou a v příštích volbách jim vystaví účet. Je normální tvrdit nám, že nám nic nehrozí, je normální (omlouvám se za převzaté té fotografie) čekat na to, až první Čech skončí „s hlavou na zádech“?

Co si asi o přístupu vlád k benevolenci islamizace světa mysleli vteřinu před setnutím ti, jejichž vlády ignorovaly jejich postoje, jejichž vlády hlásaly toleranci a kritiky benevolence vůči islámu označily za pomatence? Tito multikulti politici, poplatní Bruselu, a tedy i USA, mají krev popravených na svých rukou. Bude ji na nich mít i pan Dientsbier ve chvíli prvního, islamisty zabitého Čecha. Bohužel k tomu dojde možná dříve, než kdokoli tuší.

Pan ministr Dientsbier se podle mého chová jako sebestředné čuně, pokud ignoruje názory většiny národa a ponižuje jeho většinu cejchem, že je pomatená jen proto, že se bojí o sebe, své ženy a své dcery. Tato vláda zcestně obhajuje a chrání radikální muslimy jako je Abbas a trestá svůj lid represemi, pokud proti tomu protestuje! Ministr vnitra Chovanec vše ignoruje, i oprávněné podněty poslanců a senátorů.

Pokud je, tedy Dientsbiera a Chovance, premiér Sobotka ponechá ve funkcích, pak souhlasí s pohrdáním vlastních ministrů naším  národem. Pak pošleme i pana premiera tam, kam dlouhodobě pan Dientsbier a Chovanec patří.

Protestuji proti tomu, aby člen vlády občany ČR, jež se bojí o sebe, své rodiny a děti za tento strach označoval za pomatence. Za toto pohrdání vlastním národem by měl Dientsbier okamžitě odstoupit!