
Minář pohořel. O hnutí exvůdce chvilkařů je malý zájem
SPU/ALENA NOVOTNÁ
Sedí Mikuláš Minář smutně v koutě? Asi ano. Nikdo ho nechce. Přecenil svou popularitu a jeho nové hnutí se do voleb hlásit nebude. Ledaže by se stal zázrak.
Bylo to možná opojení z patnácti minut slávy. Podávali mu ruce osobnosti. Respektovali ho. Občanská pravice v českém parlamentu mu nadbíhala. Desítky tisíc lidí chodily na povel protestovat za jeho agendu. A teď? Teď Mikuláš Minář všechno prošustroval. A sám si to uvědomuje.
Ono totiž sehnat lidi na náměstí nebo na Letenskou pláň je jedna věc. Šikovnému populistovi, který umí zahrát na ty správné struny, to nedá ani moc práce. Obzvlášť když za sebou máte třídu lidí, která se ráda nadchne pro nového Havla. A když za vámi stojí média hlavního proudu, které příběhy lidí jdoucí proti „nespravedlivému systému“ přímo zbožňují.
Jenže politika, to je drazí přátelé jiné kafe. A zakládat politickou stranu na poli, které je rozparcelováno a není tam příliš k hnutí, je dílo se špatnými vyhlídkami.
Co že se stalo? Bývalý vůdce chvilkařů a dnes šéfík hnutí Lidé PRO Mikuláš Minář otevřeně promluvil o tom, jak se to má s jeho politickým projektem. Jak? Nic moc.
Hnutí Lidé PRO, jak Minář přiznal, od začátku prosince nasbíralo mírně nad 25 tisíc podpisů. „Je to sice méně, než jsme čekali, avšak taková je realita restriktivních opatření a svazující doby covidové. Přesto doufáme, že se nám růst podpisů podaří nakopnout,” uvedl Minář.
Závazek „buď pořádně, anebo vůbec“ podle Mináře trvá, protože cílem hnutí není se dostat za každou cenu do Parlamentu, ale pomoci vytvořit stabilní demokratickou vládu.
„Chceme do demokratického tábora přivést lidi zklamané, nerozhodnuté a nevoliče. Pokud sami nezískáme dostatečnou podporu, pak raději odstoupíme a podpoříme stávající opoziční strany,“ uvedl.
Nad svou účastí na kandidátce jiné strany zatím neuvažuje.
A zatím je to klíčové slovo. Když mu STAN, TOP 09 nebo Piráti hodí tučnou návnadu, určitě by se mohl chytit. Protože cíle, které si sám Minář stanovil, se mu splnit nepodaří.
Po nasbírání prvních 100 tisíců podpisů hnutí avizuje přípravu plánu pro Česko, po dalších 100 tisících ustavující sjezd, následně při 300 tisíců signatářích přípravu přímé volby. A když shromáždí 500 tisíc podpisů, tak hnutí Lidé PRO bude kandidovat v podzimních volbách do Poslanecké sněmovny.
„Vzhledem k aktuální společenské a politické situaci se nejedná o velké překvapení. Potenciál Minářova hnutí – i jeho osoby – se do velké míry vyčerpal s nástupem epidemie koronaviru, jejíž dopady jednak postupně donutily sta tisíce občanů přehodnotit pořadí jejich priorit a současně omezily Minářův prostor pouze na oblast médií a sociálních sítí.
Ukázalo se, že iniciativa Milion chvilek pro demokracii byla spíše nestranickým (resp. nadstranickým) projektem pro ‚dobré počasí’, nikoli pevnou a přesvědčivou stranicko-politickou alternativou. Navíc levicověliberální a progresivističtí voliči mají v současné době v rámci stranického spektra celkem slušný výběr. A významnou roli v tomto procesu hraje i ustavení dvou předvolebních koalic – STAN a Pirátů na jedné straně a ODS, TOP 09 a KDU-ČSL na straně druhé. Což volební šance liberálního bloku zvyšuje a jeho voliči to kvitují. Jejich touha po hledání alternativy tím rapidně klesá,” říká expert.
V čem spočívá Minářova chyba? Žil v rauši slávy po protibabišovských protestech?
„To jistě platí. A také nesprávně ztotožnil vysokou účast na svých mítincích s předpokladem stejně vysoké anebo ještě vyšší volební podpory. Přičemž v případě Milionu chvilek pro demokracii se jednalo o ad hoc protestní hnutí, nikoli o zárodek masové politické strany, resp. strany s masovou voličskou podporou.
Dále pan Minář nikdy nepřišel s jasným a atraktivním politickým programem, který by byl na české politické scéně originální. Totéž platí o osobnostech spojených s jeho projektem. Lépe řečeno s jejich absencí. A vůbec do programatiky a výstupů svého hnutí neinkorporoval téma způsobu boje s epidemií koronaviru a jejími společenskými dopady, což je další závažná chyba. Moralizující antibabišovská rétorika je v tomto ohledu naprosto nedostačující,” říká pan Doležal.
Stihne Minář do říjnových voleb sehnat podstatně větší podporu, než má teď?
„Podstatně vyšší již určitě ne. Politický vývoj – i vývoj volebních preferencí – sice může mít ještě značnou dynamiku, ovšem jestli se na jeho vlně někdo vyveze, nebude to Mikuláš Minář. Jak už bylo řečeno, hlavně proto, že na ‚jeho’ straně stranického a politického spektra je naprosto přeplněno,” míní expert.
Jak vidíte jeho politickou budoucnost? Vstoupí do nějaké ze zavedených stran?
„Před říjnovými volbami do Poslanecké sněmovny určitě ne. A pak samozřejmě záleží na volebním výsledku a na dalším povolebním vývoji. Pokud zůstane tzv. liberální blok v opozici, lze očekávat v jeho rámci – a okolo něj – jistý personální pohyb, jehož se zúčastní i Mikuláš Minář. Pokud bude tento blok sestavovat vládu, prostor pro Mináře se na delší dobu zúží, ale vzhledem k jeho mládí a politickým ambicím půjde spíše o menší přestávku, která, na první pohled možná trochu paradoxně, může přispět k tomu, že si své cíle ujasní, včetně např. té varianty, že bude kritikem této vlády vyhraněně levicově liberálních pozic, jakýmsi jejím zrcadlem či špatným svědomím,” říká politolog Tomáš Doležal.
Redakce
S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)
Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.
***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****
Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč
Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
kdyby ho maistrím nevystrkoval ve dne v noci, tak je každýmu u zádele
…bidetovi pacoši zacitili nové pastviny
At tahne do perdele debilek a prazaci s nim
Nebojte, jednou budete mít metro i v Brně.
Komunysta zaperlil
už jenom to jeho jméno-Mykuláš-jeho rodiče asi moc rádi neměli
A ještě ke všemu zrzoň stejně jak ten havlůj homosexuální potkan
Minář šlápl na minu ???
Minář oslovoval idioty a na ty už míří několik stran (TOP, ODS, piráti, STAN). Tudy cesta nevede.
Mlynář je zkrátka Václavem Klausem českých liberálů.
Tedy někdo, kdo má prakticky stoprocentně shodný politický program s někým jiným, ale není schopen s nikým spolupracovat.
To samé se mimochodem týká Donalda Trumpa. Ten si pro změnu možná založí novou stranu (Patriotic Party). Už jen chybí jedna drobnost – aby mi někdo řekl jediný bod, v čem se program té strany bude lišit od programu Republikánů.
Tak třeba v boji proti Deep State. Tohle republikáni ve svých stanovách nemají. Deep State je totiž velké – ohromné téma, které hýbe společností – proto je to politikum a do politiky patří.
Deep State je marketing. Show pro voliče. V Česku lze Deep State přeložit jako Kalousek.
Pokud nejste ve sféře nějakých diagnóz a jste schopen nějaké normálnější diskuse, tak mi to můžete zkusit vyvrátit příkladem, jaké kroky by provedla Trikolóra, třeba jaké zákony by navrhla “proti deep state”. Oproti tomu, jak by svůj program naplňovala třeba ODS.
To samé by mě zajímalo v USA. Co udělal Trump proti “deep state”. No zřejmě takové ty věci, že někde dosadil nějaké své kámoše, tomuhle dal milost a tamtomu dal milost za nějaké ty zlodějničky… takovým lidem jako je Steve Bannon (to je zase pro změnu takový Vráťa Mynář americké politiky :)).
Stav justice je tristní – reforma justice má své důvody. Justice chrání z neznámých důvodů elity. Pak se lze právem domnívat, že Deep State je současně opřena o justici, čímž tomu dává nádech mimořádně nebezpečné mafie. Tobě to jako téma nepřipadá? Mě ano.
Takže deep state je něco jako korupční struktura? No korupční struktury tu vnímám, dnes jsou logicky propojené s těmi, kdo tu vládnou… Ale přiznám se, že úplně neznám, jakou “reformu justice” navrhuje Trikolóra a jak se to liší od návrhu ODS, takže pokud to v pár větách vysvětlíte, asi to bude přínosem pro všechny…
Proti korupci a proti “deep state” se nejlíp bojuje zmenšením toho státu (na “shallow state”).
TENTO RYŠAVÝ POTKAN
podporovatel buzerantů a všech ostatních úchylů nemá šanci přesto, že by se mezi ostatními levicovými krysami lehce ztratil. Deep State podporuje Piráty a má k dispozici velmi pěkně propracované volební podvody, takže kdo půjde nahoru je už vyřešené a ryšavec Minář to určitě nebude. I když kdo ví co se těm kriplům bude nakonec více hodit.
MORAVA A SLEZSKO NENÍ ŽÁDNÉ ČESKO !!!
VŠECHNY VOLBY BYLY PODVODNÉ !!! SMRT VLASTIZRÁDCŮM !!!
Hele, já jsem ten poslední, kdo by měl pro Mináře nějaké slovo uznání… Ale… Můžete mě odkázat na nějaký zdroj, výrok, cokoliv… kde Minář “podporuje buzeranty”. Vážně. Díky.
Říkaly to buzny Pavel Klozet a ten druhý Detektor jeho výkalů a já jim věřím. A ty si to najdi sám. Já ti za to nemohu že nesleduješ vyjádření a sestavu milionu teplých chvilek.
Já vůbec nevím, kdo je Pavel Klozet, Google mi taky nic nenabízí… Takže pokud nejste ochoten mi na slušně položený dotaz poslat odkaz, což by snad nemělo dát tolik práce v porovnání, kolik času nám tu věnujete, tak budu předpokládat, že jen tak zkoušíte plácat.
Dokaž že to není pravda ať to probíhá podle komunistické logiky ne? A do doby než se ti to podaří budeme jej oprávněně považovat za podporovatele buzerantů a úchylností ostatních duhových zvrácenosti.
Aleši, prostomyslný Minář označil Halíka za svého gurua.
A co chce Halík ví v české kotlince asi každý.
Tak se nedivte, že lidi přisuzují Mináŕovi to nejhorší, všechno, co jde proti zájmu normálních lidí.
Samozřejmě neprávem, ten smrad ani žádné myšlénky nemá, jenom touhu po tučném korýtku.
Tak já nevím. Myslel jsem, že jsem položil docela jednoduchou otázku. Pokud na ni neumíte jednoduše odpovědět ani vy, tak možná není nutné muset se účastnit každé debaty.
I když asi chápu tu souvislost s pavlačovou mentalitou typu “on zná někoho, jehož známý souhlasil, když mluvil tamten, co obvykle říká, že…” :)
Odpověď je jednoduchá.
Lidi si do toho bohoslovce promítají to nejhorší .
Všechno, co jde proti zdravému rozumu.
Ale vlastně jo, vzpomněl jsem si, že jednu věc související s tímto tématem, jsem četl. Na Facebooku toho Minářova hnutí se někdo ptal, jestli podporují ten aktuální návrh “manželství pro všechny”. Totálně se z té otázky vykroutili. Prý se k tomu časem vyjádří odborníci. To znamená, že jejich program = nula. Jsou úplně stejným marketingovým produktem jako ANO. Musí pomocí průzkumů zjistit, co si přejí lidi, kde je jaká díra na trhu a tu získat. K smíchu.
Takže Heleno, Halík je proti Minářovi chlap, který má nějaký názor, za kterým si stojí. Minář je beztvarý pšouk.
Tak proč si Halík najal beztvarého pšouka?
O Mináŕe tady vlastně ani nejde, jde o jinou věc.
Že na té tribuně vedle něj hejkal třeba i Svěrák, za kterým stojí nějaké dílo a stojí přecijen o level výš než vnadná Čvančarka nebo zvadlá Holubová.
Nastupuje Šlachta. Politika se Šlachtou oživí. S Minářem tak leda zasmrádne. Minář by udělal lépe, kdyby bojoval jak Palach – polil se benzínem a zapálil. Našel by tento rozmazlený synáček a potomek sudeťáků odvahu? Pochybuju
ANO, nastupuje Šlachta, Babišův ušatý lokaj (Babiš má ušaté v oblibě – asi víc slyší a donesou…). Babiš potřebuje oslabit stranické slepence. A v případě Šlachtova úspěchu, mít s kým složit vládu. Zajímalo by mě, kdo bude Šlachtu sponzorovat….
v současné době naštěstí vzniká několik vlasteneckých hnutí.bez propagace ,která stojí peníze,ale nemá význam tato hnutí zakládat.
Minář je kašpárek, stejně jako Roll, tady Halík moc nezabodoval.
Oba bohoslovci se čile hlásej k jeho učení, Minář se o něm vyjádřil jako o svém guruovi.
Smutná je jedna věc, že totiž naštvaní ( právem) lidé jsou ochotní naslouchat prakticky komukoli.
Není to moc dobrá zpráva, ty davy na Letné tam přišly dobrovolně a myslely to upřímně.
Vlastně i ty páteční pochody zpovykaných juniorů vyhejkaných Grétou Aspergrovou nevěstěj nic dobrého.
Tenhle Minář asi zmizí, ale nastoupí další, možná už si někde sumíruje třeskutý projev.
A může za ním stát někdo schopnější, než blb Halík.
Aktivisty BEZ HISTORIE nebrat, zajíce v pytli nakupovat.
Já vůbec nechápu, proč se Minářovi věnuje tolik pozornosti.
Ani já.
Když si vzpomenu kolik umjelců mu skočilo na špek, tak bych blila.
🤮
Užitečný byl jedině v tom, že dneska vím, kteří umjelci mají nas*áno v hlavě.
Hmm, aspoň to těm umělcům udělalo tu správnou vizitku. To je snad pozitivní výsledek, nemyslíte?
To je pravda.
Každá věc má i svoji dobrou stránku.
Heleno, oni možná neskákali na špek, nýbrž tradičně využili možnosti nastrkat čenichy před kamery a mikrofony, jak je pro Národní kulturní frontu celkem typické.
Totéž v bledě modrém předvádí houf vybraných -logů a -lytiků, činící se svými čenichy totéž zejména v České televizi, kdy nezbytnou kvalifikací je nenávist k premiérovi a prezidentovi, k Rusku a k Číně, a pochopitelně hlásání “evropských hod(v)not”…
Schopnost samostatného myšlení není v těchto případech vyžadována.
nastrkat čenichy před kamery a mikrofony
Ale třeba od Svěráka bych čekala víc rozumu.
Ten to přeci snad nemá zapotřebí, ne?
Hutkům se nedivím, tam je to jasný.
Jistěže to nemá zapotřebí, to ostatně málkodo… jenže pro mnohé je asi ta představa příslovečných patnácti minut slávy nepřekonatelnou překážkou v rozumném chování a ve troše skromnosti…
V této souvislosti vzpomeňme na již zesnulého humanitárního bombardéra, kterak zvěstoval, že bude prezidentem jen do prvých svobodných voleb… a jak se mu poté ve funkci zalíbilo. Výsledek? I díky tomu se znechutil některýnm z těch, kterým byl dříve lhostejný, či ho dokonce měli rádi. Samozřejmě, množství těch znechucených je především důsledkem hanebné Havlovy adorace všemožnou pakáží, kteří se na něm přiživovali za jeho života a ještě více po jeho smrti.
Totéž pan Svěrák…
Svěrák a rozum? Vy jste mne rozesmála
Anino, ale škodný nebyl, pár drobnejch mu určitě zústalo.
Ale tak jistě to tak nějak bylo i dohodnuté. Je dost dobře možné, že do konce života nehne prstem. Skončí buď v Bruselu nebo v Člověku v plísni…
Myslím že si uříznul takovou ostudu, že po něm těžko někde hrábnou.
Ale řadového pičmundu ný u Člověka v plísni dělat mohl.
Potřebujou i pár blbečků, kteří v uprchlických táborech uklízej mezi stany hovínka po klientech.
Komediantovi je přece jedno co a pro koho hraje
paní Novotná
Herec chce hrát a být viděn,šmíru zajímá gáže.
Dobří herci často končí v blázinci,šmíra někdy v politice.
Mouřenín nesplnil zadání a byl zapomenut.
Nic se neděje samovolně, za řízení poradců je vše velmi dobře řízeno a kalkulováno.
“Nic se neděje samovolně”, jo, to by třeba mohl být podtitul tohoto serveru. :)
NAPROSTÝ SOUHLAS.
tenhle chudáček asi ještě nepochopil, že je obyčejná loutka. chvilku se hodil, ten už ho nepotřebují. vypadá jako pitomec, neumí mluvit, nemá prostě drajv, tenhle nedovzdělaný aktivista nepatří do politiky ani jinam, měl by jít do práce, aby se něco naučil, jinak zůstane hlupákem do smrti. ale když ono to nicnedělání a válení se za peníze ze zahraničí je tak lákavé, a když je člověk blb, tak ani tu práci by nesehnal.. že jo Mikuláši…
Mě jen zaráží, že se všichni mohou pokálet blahem z mizivé hrstky aktivistů, jako kdyby oni byli etalonem všeho moudra.
Tu přiběhne aktivista s protestem proti klecovému chovu slepic a ve státě se málem dělá revoluce a všichni jakoby neměli nic na práci než slepice.
Další aktivista osamoceně lamentuje že jsou buzeranti diskriminováni a už 10 let se jim věnuje pozornost.
Jedna aktivistka za gender, druhá za feministky, třetí za cikány, další proti jádru, sluníčko, proti uhlí… a furt dokola. Kurvááááá !!! To se má 10 milionů lidí zabývat frustrovanými cocoty?
Příkladů je hodně, na kterých hrstka zblblých aktivistů zaměstnává média a a politiky…
Zatroleno, jdu pryč.
Upřímě řečeno tenkrát jsem začínal mít opravdu strach když byla plná Letná.Ne že bych současnou vládu nějak miloval ale ta nenávist proti našemu prezidentovi a premierovi byla v ohromné míře.Dalo by se předpokládat že když by se ty bezcharakterní lidi jako je Mikuláš Minář a Benjamín Roll chopili moci.Když by se jim povedlo svrhnout Babiše a Zemana tak by určitě následovali celospolečenské čistky. Už jsem víc v klidu že milion chvilek téměř krachnul,sejde se jich občas hrstka a to je všechno. Je dobře že to tak dopadlo.
To by opravdu bylo hrozný kdyby tady vládli ty šmejdi co považují vývoj v Maďarsku a Polsku za špatný.Ty co jsou pro islám,pro to aby buzny mohli adpotovat děti a EU. Dělají opak toho co říkají.Ve svých prohlášeních říkají mluvte s lidmi ,mluvte se svými blízkými a přitom rozhovor ukončují do minuty,jak mám s nima ty zkušenosti. Minář patří na smetiště dějin stejně jako ty hodnoty s kterými ty bezmozci na tu Letnou chodili.
Taky mě to vyděsilo, naprostá většina těch lidiček byli slušní lidé.
To sice jo ale jak mohli přehlídnout že se tam mluví proti Viktoru Orbánovi co je slušný.Jak ti slušní lidé mohli přehlédnout to že tam sprostě uráží našeho prezidenta?
Možná jsem neměl to štěstí a nesetkal jsem se s těmi slušnými co na akci milion chvilek demonstrovali.Zatím jsem se setkal jen s blbečkama co Vladimíra Putina považují za diktátora a do jedné minuty ukončují rozhovor. Neříkám že Babiš je svatej ale je to jako za komunistů jak když se znárodňovalo tak největší sedlák musel opustit vesnici,taky pro výstrahu ostatním a sybmolicky.Je to podobné co dělá demoblok jako to co dělali bolševici v roce 1948. Díky Bohu nemají takovou páru.No povedlo se jim jedno udělat z Andere Babiše třídního nepřítele.
Ale jo, bylo tam hodně slušných.
Prostě jen přišli vykřičet názor, že Babiš je fůůj.
Slyšeli jenom to, co chtěli slyšet.
Ale hodně parasitů, jako ty třeba prý farmáři, co si za státní pujčky a záruky koupili obr traktory ničící půdu a pak přijeli demonstrovat proti chlebodárci. A vyžraných živnostenských tlam se zlatýma řetězama neurekom. Lumpenproleriát a fanatický třicítky s malejma smradama na demošce, doufající, že se něco semele. Ten nejhorši výběr, jako z 2. republiky. A Alkáč Mirda tam procházel davem adorován, hnus, hnus…. Na podiu cosi ze sudet, ten výraz použili hnědokošiláč, a progresivně liberální trockista placený v Eduinu soroš a CIA na podiu…
Helena Novotná: Je to možné že to tak bylo.Asi jsem měl tu smůlu že jsem se potkal jen s těmi fanatičtějšíma.
Chlapec nechápe? Už by mu někdo mohl vysvětlit, že většině voličů nestačí jen antibabišovská propaganda, ale že chtějí něco víc. Tedy kromě zabedněnců, kteří antibabišovské rétory volí jen tak ze zvyku a jako truc.
Dostane se do PS skrze koresponďáky. Volby jsou už jen fraška horší než za bolševika.
Vaše obavy ,shodné i z mým názorem na Milionový
chlívek plně chápu.
Pro mě je důvodem k větším obavám příživnický
plevel vzrostlý a rozbujelý právě exrementy lží.pomluv
a nenávisti rozlité právě M.Minářem.
Piráti
,spolek bezcharakterních,užalovaných,všehoschopných stvůra lidského odpadu,arogantních tupců,bolševických
,vnuků Maa,Che Guevary a Pol Pota,uderníků a páté kolony choroše a jeho šéfů
Nejhorší jsou vnuci západních kapitalistických politiků !
a bolševických papalášů PEPO.
Obraťte někdy zrak svůj v současnost.
Dr Husák je po smrti,pravda a láska správně pochopená
sleduje jeho stopu a konání.
Nemůže být vysvětlení Minářova debaklu vlastně jednoduché?
Na ty statisícové demonstrace dorazilo obyvatelstvo, vesměs spojované odporem k premiérovi a prezidentovi. Jenže naprostá většina z nich už má nejspíš své oblíbené smečky, sdružené tehdy v “Demokratickém bloku” (velmi vtipný název), dnes usilovně koalující ve dvou slepencích, jejichž hlavním cílem je prodrápat se do Poslanecké sněmovny, pak se zase dle jejich vyjádření odkoalují…
Především topáci a také lidovci v podstatě jinou šanci nemají, topáci směřovali na politický krchov s pravděpodobností, hraničící s jistotou, lidovci pak s pravděpodobností značně vysokou.
Jestliže tedy účastníci demonstrací volili ODS, TOP 09, KDU-ČSL, Piráty a Starostenstvo, jak předpokládám, a jestliže lze též předpokládat, že zůstanou svým oblíbeným politickým tlupám věrni, je otázkou, kde a komu chce Minář uzmout voliče, tak aby jich nasbíral jím zmiňovaného půl miliónu…
V USA by se to snad dalo zvládnout zfalšovaným hlasováním, u nás snad zatím ještě ne…
Ten člověk je jen další kapitalistický poskok , proto nemůže mít zájem o odstranění příčiny všeho současného zla a to je právě kapitalizmus !
Minar byl něco jako menší zemětřesení, tak 3 stupne,vše se zachvelo,a po velmi krátké době to jelo dále!
Ač měl hnědou košili, novy Hitler z něho nebude,ten uměl udělat zemětřesení 8-9
stupne,které změnilo skoro cely svět!
To samé jako pomatena Greta,stačí jiný problém,a je po slávě, která se téměř hvězd dotýkala, seděla vedle bohů na Olympu,a sam Zeus ji lestil boty!A ejhle kde je??
Tak to prostě chodí, různé rychlokvasky,umí udělat vlnu,bohudik vsak povětšinou jednu,dvě a to moře nedělá!
Větší strašidlo, je posahany stařec Biden v USA, tam by tech vln mohlo byt dostatek,i na pořádnou tsunami!
JÁ JSEM VÁM TO ŘÍKAL !
Oblíbené rčení,stejně oblíbeného pana generálního ředitele ,pana Jaromíra Soukupa!!??
MOUŘENÍN POSLOUŽIL,MOUŘENÍN NECHŤ TÁHNE..
Jak poučné pro potencionální spasitele lidstva.
Ti v pozadí co vše řídí dnes už neuvidíte.
https://www.youtube.com/watch?v=_OrQ2ZRGLso
Dělal to za ojra a kačky. A jako každý dotovaný si myslel, že je to tak navždy, že bude na výplatní listině až do smrti. Ale mafie platí jen, pokud se jí to rentuje. Doba pokročila, Coviddiktatura se povedla a maňásek již není potřeba. Dopadl stejně jako uhlíková gréta, však brali gáži od těch samých.
Jedna po hubě řeší víc, než milion keců. Za mých časů by byl bit a držel by tlamu, zrzavý zmetek! A řeporyjské prase by ani nestačilo zachrochtat. Dnes je doba šamponků a facka je brána jako vražda, pomoooooc, utíkejme, dali mi facku, náckové!
Nejhorší je,že kreativní majitel dlouho utajovaného systému učetnictví a vyplácení si odměn zaplnil dokonale veřejný prostor. Už dr Goebbels věděl, že se nemá lhát, ale odvádět pozornost a říkat jen A, už ne B. A taky je špatný, že dodnes nevíme, kdo ho vlastně financoval, a financuje i teď a proč. A už vůbec špatenka je, že snad není jediný novinář, který by se snažil podat zprávu o tomto hnutí, které u nás spolu s Monikou Straussovou Bavorskou chtělo provest Majdan.
Celý ten špás musel stát hromadu prachů.
Ale zcela mimo zájem našich horlivých ynvestygatyvců, nečekaně.
chudak zrzek, ani školu si nedodělal. u koryt je v havlofašistické kavarně lži a nenávisti dlouha fronta a několik “premierů”. už se těším, jak na ně po volbách bimbouš z hradu vystrčí prdel a jmenuje ušatou.
,Naším křestním jménem je tvořivé ničení. Jak doma, tak v zahraničí. Každým dnem strháváme starý řád od obchodu po vědu, literaturu, umění, architekturu, film, politiku a právo. Naši nepřátelé tento vír energie a tvořivosti vždy nenáviděli, neboť ohrožoval jejich tradice, ať už byly jakékoli, a zahanbovala je pro neschopnost držet s námi krok. Bojí se nás, když vidí, jak rozvracíme tradiční společnost. Nemohou se cítit bezpečně, pokud existujeme. (…) Aby přežili, jsou nuceni nás napadat, stejně jako my musíme zničit je, abychom postoupili vpřed v našem dějinném poslání.’
Prominentni necon Michael Ledeen
https://www.theamericanconservative.com/articles/flirting-with-fascism/
A o nic jineho na tech demonstracich Chvilkaru neslo. O vytvareni chaosu a zhorsovani vztahu s Ruskem. Prisly tam stovky uzitecnych idiotu. Demonstrovali proti Capimu hnizdu a za “nezavislou justici”. Uz si ani presne nepamatuji proti cemu protestovali a ti ucastnici asi taky ne. Byli jenom loutkami tech, kteri cely podnik financovali. Demonstrovali za jakesi fraze, kterym sami nerozumeli.
Unikla mi pointa Vašeho příspěvku… Co jste chtěl sdělit?
Chtél objasnit smýšlení těch, kteří vyrobili toho zrzka.
V tomhle případě Tomáše Halíka.
Halík je ztělesněním nenávisti. Ten snad musel nenávidět vlastní matku již v době, když ho kojila.
Halik sice placa jenom same nesmysly, ale pochybuji, ze on Chvilkare financoval. Jako nepravdepodobnejsi se mne zdaji Soros, nejaka neoconska nadace nebo CIA front organization.
To se přece dalo čekat.