zemanbabisch
5.3.2018
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Miloš Zeman spolu s Andrejem Babišem zkoušejí, co všechno si mohou na občanech dovolit

Sdílejte článek:

HELENA VLACHOVÁ

Motto: “Svévolník bude sražen zlem, jež páchá, kdežto spravedlivý má útočiště i při smrti.” (Přísloví Šalamounova, Druhá sbírka, 14.32)

 

V souvislosti se Zdeňkem Ondráčkem se mi nabízí shakespearovské “Být či nebýt, to je oč tu běží.” A že zřejmě běží o hodně, svědčí další fakt o Andreji Babišovi. Probral se snad ze stavu hibernace, když přichází s návrhem, aby Zdeněk Ondráček odstoupil ze své nové funkce ve sněmovně? Zřejmě si premiér v demisi uvědomuje, že díky němu se v zemi ozývají nové nepokoje. Demokraticky smýšlející občané mají jaksi plné zuby toho, co se na naší politické scéně děje. Že je to pakt Babiš – Zeman a hlasovací koalice ANO s SPD a komunisty. Prezident Zeman je sice od svého zvolení téměř nezvěstný, s výjimkou jeho každotýdenní show na prozemanské a proruské TV Barrandov, jinak se můžeme spokojit s jeho mluvčím, případně fotografií z dob, kdy vypadal náš prezident lépe. Pro mnohé naše občany je prezident Zeman nepřijatelný. Hlavně tím, jak nesmírně protěžuje Andreje Babiše, jak na sjezdu ČSSD tuto stranu znemožnil, když ji vybídl, aby nežádala ministerská křesla. Dále i tím, že pojede na sjezd KSČ. Miloš Zeman spolu s Andrejem Babišem zkoušejí, co všechno si mohou na občanech dovolit, co všechno jsou naši lidé ochotni strávit z konání paktu Babiš – Zeman.

Jak jsem již uvedla, Miloš Zeman v současnosti existuje na fotografiích, případně v tendenční show TV Barrandov. Jinak o něm člověk neví. To jeho oblíbenec Andrej Babiš maká, až jej z toho trápí bolesti hlavy a praskla mu žilka v oku. Možná jej rozbolela hlava z toho, že na setkání politických špiček v Bruselu jej nikdo nepozval na společnou večeři. V předminulém týdnu se tam sešli premiéři a prezidenti zemí EU, kteří uspořádali společnou večeři, kam náš premiér nebyl pozván. A může se jeden divit? Vždyť co si mají o našem premiéru v demisi myslet, když nevědí, jak to s politickou orientací České republiky vlastně myslí. Když mu některé jeho výroky jsou s to někteří Češi zbaštit, neznamená to však pro Brusel.

Je toho mnoho, co se řadovému občanu nemusí na Andreji Babišovi líbit. Pominu-li jeho komunistickou a estébáckou minulost, pak je to jeho současnost. Stojí v čele vlády v demisi a hledá cesty, jak se zavděčit. Třeba komunistům. Jinému premiéru by přece neprošel komunistický návrh, aby se do čela komise pro kontrolu GIBS dostal člověk, který byl za vlády soudruhů v pohotovostním pluku VB. Člověk, který se nestyděl mlátit lidi, kteří nesouzněli s komunistickým režimem a měli odvahu svůj názor veřejně vyjádřit.

Nelze věřit komunistům, bývalým ani stávajícím. Jsou nebezpeční pro demokracii. I Andrej Babiš spolu s Milošem Zemanem jsou nebezpečím. Protože Andrej Babiš cítí, že se v zemi jeho působením zvedá vlna nevole, přichází s nápadem odvolání Zdeňka Ondráčka. Není to tak trochu pozdě? Vždyť k tomu nemuselo vůbec dojít, ale vysvětlujte něco bývalému komunistovi, který nezná jinou pravdu než tu svou.

“Být či nebýt, to je, oč tu běží.” V souvislosti s mou zemí běží o to, zda se dokážeme s konečnou platností vypořádat s komunisty. S těmi stávajícími i bývalými…

Autor: Helena Vlachová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 104 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 3,12 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.