ZEMANPIJE
18.10.2020
Kategorie: Humor

Miloš Zeman bude pořádat kurzy pro neschopné podnikatele

Sdílejte článek:

AZ247

Miloš Zeman po svém kontroverzním výroku o tom, že kvůli opatřením proti koronaviru zkrachují pouze neschopní podnikatelé, přišel s rozhodnutím, že zahájí vlastní kurzy, během kterých bude neschopné podnikatele školit.

Podle Zemana by pro českou ekonomiku nebylo dobré, kdyby stovky až tisíce podnikatelů zkrachovalo a zaplnilo úřady práce. Proto se jim rozhodl nabídnou pomocnou roku.

“Někdo to těm idiotům ukázat musí. Když sami při první krizi zkrachují, mají se ještě co učit,” prohlásil Zeman v rozhovoru na TV Barrandov.

Podle Zemana se současná, ani budoucí opatření nedotknou ekonomiky, protože posilovny, kina, divadla atd. nemají s ekonomikou nic společného a jejich případný krach na ní nemá žádný vliv. I tak se rozhodl majitele podobných podniků zachránit.

“Česko je plné neschopných lidí, idiotů a debilů. Pokud podnik musí v roce na dvakrát zavřít na dobu 30 dnů, a pak zkrachuje, je jeho majitel neschopný. Těmto neschopným pitomcům ve svých kurzech ukážu, jak být úspěšný a přežít všechny prymuloviny, co Českou republiku ještě potkají,” dodává Zeman.

Prezidentův sedmidenní kurz bude stát 20 tisíc korun. Aktuálně prezident sepisuje podklady a dotváří poslední prezentace. 19. 10. by pak měla odstartovat první lekce. Jak napovídá název některých kapitol, podnikatelé by se tak mohli naučit některé z prezidentových fíglů – např.:

  • “Jak zbohatnout na privatizaci a opoziční smlouvě,” 
  • “Jak přihrát veřejnou zakázku svému kamarádovi,” či 
  • “Jak jsem vidělal první milion pokuřováním Putinovi a šířením dezinformací.”

Případný výtěžek pak prezident Zeman plánuje použít na nákup plastových víček, které následně daruje postiženým dětem a v době koronakrize i matkám samoživitelkám. Opět se tak ukázal charakter našeho pana prezidenta.

kachna

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 161,48 Kč
Vybráno 26.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 840 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 3,88 out of 5)
Loading...
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)