peklo
19.7.2020
Kategorie: Humor

Miloš Jakeš pár dní po své smrti zorganizoval v pekle komunistický puč a stal se novým Satanem

Sdílejte článek:

AZ247

Jen pár dní po své smrti a příchodu do pekla zorganizoval bývalý generální tajemník ÚV KSČ Miloš Jakeš v pekle puč a za pomoci čertovských milic sesadil současného pána pekel z jeho trůnu, a stal se novým Satanem.

Jakeš plánuje vybudovat v pekle to, co se mu nepodařilo úspěšně vybudovat v Československu – komunistický ráj.

“Pan Jakeš byl velice přesvědčivý. Tisíce let žijeme stále v tom samém systému. Pan Jakeš nám přinesl alternativu. Když se nás tak zeptal, jestli chceme vybudovat komunismus, byli jsme jasně pro,” tvrdí jeden čertů.

Dnes časně ráno tak tisíce čertovských milic vtrhlo do pekelného parlamentu, kde označili současnou vládu a pána pekel za imperialistické a prozápadní agenty. Následně byl Satan vyhozen z okna parlamentů. Jedná se tak o vůbec první defenestraci v historii pekla. S poslanci a ministry, kteří se odmítnou vzdát, bude následně veden politický soudní proces.

Miloš Jakeš oficiálně usedl na pekelný trůn a stal se novým Satanem 17. července 2020 v 7:51 hodin.

Čerti budou hodným dětem místo sladkostí nosit bony

Pekelné zákony se začaly po usednutí Jakeše na trůn rychle měnit. Vůbec první, co KSP (Komunistická strana pekelná) po uchopení vlády udělala, bylo znárodnění všech pekelných podniků, včetně továren na pytle, vidle a uhlí, které tvoří 90 % pekelného průmyslu. Dalším bylo rozhodnutí, že čerti nebudou nově 5. prosince nosit dětem sladkosti.

“Sladkosti nejsou zdravé a kazí dětem zuby. Hned od příštího svátku svatého Mikuláše začneme dětem místo sladkostí nosit bony, které mohou v Tuzexu směnit za kvalitní zboží,” stojí v pekelném prohlášení.

Jaký vliv bude mít komunismus na posmrtný život hříšníků zatím není jasné. Trpět v pekle už tak nebylo příjemné, natož pak trpět v pekle, které bude ovládáno komunisty.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 13 261,00 Kč
Vybráno 37.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 442 times, 6 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 2,87 out of 5)
Loading...
politicon.cz
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.