deti
16.5.2020
Kategorie: Společnost

Milé děti, masturbujte podle návodu WHO

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Tak teda opravdu tohle je velká hovadina. Už vidím jak se rodičům domů žene vybraný politik, učitel, zdravotník a učí jejich batole masturbovat až se hory zelenají. V tom celém seznamu není o rodičích ani zmínka a to je vážně divné.

WHO1Masturbujte a nesexujte.   Děti mladší 4 let by se měly učit masturbovat. Rozhodla o tom světová zdravotnická organizace a postarala se hned o vydání nových příkazů jak máme děti mladší čtyř let naučit masturbovat. Masturbace dřív jak chůze nebo mluvení. Hlavně jim k tomu vysvětlit, že mít pohlaví číslo 33 je naprosto normální. Pokud budou mít tu smůlu a budou opravdu chlapeček nebo holčička, tak jim světová zdravotnická organizace vysvětlí, že ty ostatní jsou na tom vlastně líp, protože být normální je nuda, ale být jiný, to je ta pravá káva.

Budou je chudinky nemluvné a nechodící přesvědčovat, že všech 69 pohlaví musí respektovat a vůbec bude nejlepší, když při masturbaci budou myslet na všechny kolem sebe jen ne prosím chlapeček na holčičku, nebo holčička na chlapečka. Až nám začnou chodit a mluvit tak se na pískovišti se budou řezat lopatkou hlava nehlava, protože budou mít v hlavičkách guláš a budou plakat, že není normální když se Aničce líbí Honzík. Správně by si měla najít nějaké lépe vyvážené pohlaví s nějakým číslem od 1 do 69.

Opravdu je už čas ve dvou letech?   Již děti v batolecím věku začínají zkoumat svá těla včetně intimních partií, například při koupání či přebalování, a mimoděk zjišťují, jaké doteky a na kterých místech jsou jim příjemné. Už v takto útlém věku se batolata mohou sebe uspokojovat a rozhodně není vhodné v tomto chování dítěti bránit nebo je dokonce trestat. Zhruba od věku dvou let bychom dítě měli postupně vést k tomu, že takové aktivity jsou sice zcela normální a přirozené, ale patří do soukromí. Citlivá rodičovská reakce může již v tomto věku podpořit utváření zdravého vztahu k vlastnímu tělu a sexualitě bez zbytečného vzbuzování pocitů viny či studu.

Podle té organizace je to návod pro politiky, učitele, zdravotníky a další odborníky jak učit děti od kojeneckého věku o sexu. Tak teda opravdu tohle je velká hovadina. Už vidím jak se rodičům domů žene vybraný politik, učitel, zdravotník a učí jejich batole masturbovat až se hory zelenají. V tom celém seznamu není o rodičích ani zmínka a to je vážně divné. Buďto už počítají s dobou kdy rodiny nebudou existovat a děti budou vychovávány v ústavech, nebo fakt nechápu, proč nejsou na prvním místě rodiče.

Každý rodič ví, že i malé dítě se občas dotýká intimních partií. Je to normální a nikdo z toho nedělá veřejnou komedii. Až přišel vhodný čas, máma si promluvila s dcerou a táta se synem a život šel dál. Měl svoje tabu a bylo to krásné objevování. Teď to mají děti jak na talíři, znají sex a masturbaci, koukají se na porno a kam se poděla něha a láska? Berete jim všechno, už i intimnosti se budou ve školkách probírat a já cítím smutek, protože vím, že je obíráte a tajemství prvních doteků s první láskou.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 500,00 Kč
Vybráno 10.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 691 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,17 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.