zemanbabishamaceklany
15.11.2020
Kategorie: Politika

Milá vládo, nech nás žít. A táhni do hajzlu!

Sdílejte článek:

PETRA

Naše milá Vládo, mám toho dost. Mám dost téhle šlamastiky, do které jsi nás TY dostala. Svojí absolutní nekompetentností, chaosem, který jsi způsobila a rozkolem ve společnosti, který máš také na svědomí. Události posledních měsíců jasně ukázaly, jak škodlivá jsi. Odkryly v podstatě všechen zmatek, ve které kvůli tobě musíme žít. 30 let po pádu komunismu jsme opět v době papalášství, estébáků, posluhovačů a v době práskačů. Ze začátku jsme udělali velký krok vpřed s tím, že už nikdy nic takového nedopustíme, že se to nikdy nesmí opakovat, že nikdy nezapomeneme. Po 30 letech premiér uzavřel hranice ve jménu bezpečí.

Absolutně bezprecedentní! Ve jménu bezpečí občanů k nám v roce 68 vtrhly ruské tanky. Pamatuješ?

TY můžeš za ekonomickou katastrofu, ze které se my všichni budeme vzpamatovávat několik let. Už od dubna hrozíš a strašíš lidi druhou vlnou a přesto jsi nedokázala NIC! Jenom díky tobě jsou přeplněné nemocnice, nedostatek personálu a zavřené podniky. Dávno jsi měla mít vymyšlený plán, jak kapacitně zvládnout tisíce nakažených. Bylo možné to zvládnout, TY jsi to nezvládla. Místo toho jenom strašíš, zakazuješ a zavíráš. Tuhle „horší chřipku“, jsme mohli zvládnout s hlavou vztyčenou. Jednou jsme již dokázali, že se jako národ dokážeme semknout, podpořit a POSLECHNOUT. Na jaře jsme se koupali v desinfekci, přestali se stýkat s kýmkoli i s našimi nejbližšími, dovolili jsme ti zakázat otce u porodů i návštěvy umírajících v nemocnici. Podporovali jsme malé podnikatele, navzájem si pomáhali, nakupovali důchodcům a dokonce jsme TI fandili a odpustili pár přešlapů. Každá rodina vlastní 10 roušek na hlavu, které si vyrobila a ty teď utratíš peníze, které nemáš, aby sis koupila důchodce? Oni taky nejsou hloupí. Zjistili jsme totiž, že mrtví na chodnících neleží, že nás nemůžeš strašit Itálií ani obézní Amerikou. Už nedovolíme, abychom neviděli rodinu celé týdny a abychom s depresí seděli doma a čekali, co nám povolíš.

Zklamala jsi na plné čáře a snažíš se nás svými hloupými projevy v televizi citově vydírat. Že si nevážíme svého zdraví, že nemyslíme na ostatní. To TY nemyslíš na nikoho jiného krom sebe. My si zdraví vážíme, ale už víme, že takhle se ŽÍT nedá, že zdraví je nejdůležitější, ale není to JEDINÁ důležitá věc v životě. Jsme už unavení a chceme jenom normálně žít, klidně obezřetněji, s desinfekcí po kapsách a s rouškou na puse.

Momentální ekonomický i společenský kolaps je důsledek činů za poledních několik let. Rozhazuješ miliardy, peníze, které ti nepatří. Peníze, které jsme MY vydělali a tys nám je sprostě sebrala. Neumíš s nimi naložit, zadlužuješ několik budoucích generací. Máš pocit, že jsi nesmrtelná. Lidé ve zdravotnictví, zdravotní sestry a bratři, kteří, jak se nyní ukázalo, jsou nepostradatelní, pracují mnohdy za almužnu. Nejsi schopná postavit pár kilometrů dálnic. Sociální systém v tak sociálním státě ždímají zdraví lidé, kteří nechtějí pracovat a máma s postiženým synem musí po večerech lepit obálky. Rozděluješ dotace firmám s miliardovým obratem, zametáš stopy po zločincích, kteří se drží u koryta. Živíš tisíce byrokratů, kteří rozhodují o našem každodenním životě, vymýšlíš nesmyslné zákony a ty, které mají smysl necháš ležet roky u ledu. Jsme jediná země v EVROPĚ (!), která má kojenecké ústavy. Vysmíváš se voliči do obličeje svými korupčními skandály a jako premiéra si zvolíš udavače a zloděje. Trpíš prezidenta a jenom tiše vyčkáváš, až odejde do věčných lovišť, bojíš se mu postavit. Nevěřila bych, že někdy budeme vzhlížet ke Slovensku a tiše závidět. Nezajímáš se o přírodu, neposloucháš odborníky, máš jenom bandu nohsledů a přikyvovačů, kteří ti jdou na ruku. Neumíš vyřešit záplavy, nedokážeš si poradit se suchem. A stačilo by jenom naslouchat. Vybíráš závratné daně od lidí, kteří si je poctivě vydělali a vymýšlíš stupidity, za které je bez mrknutí oka utratíš.

Bojím se. Není to covid, bojím se tebe. Jsi zlá a zákeřná. Ale věřím v lidi, protože my nejsme hloupí. A věřím, že si zase MY všichni uvědomíme, že máš TY pracovat pro NÁS a ne my pro tebe. Věřím a doufám.

Milá vládo, nech nás žít. A táhni do hajzlu.

„Ti, kteří by byli ochotni se vzdát svobody výměnou za chvilkové bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí.“  Benjamin Franklin.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 255,00 Kč
Vybráno 9.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 339 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,30 out of 5)
Loading...
politicon.cz
75 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.