Migranten-aus-Belarus

Milá kůzlátka, pootevřete vrátka …

Sdílejte článek:

VLADIMÍR KŘÍŽ

Tak jsem si nedávno a zcela náhodně přečetl na jakémsi serveru ( myslím, že to bylo LN ) názor jistého pana sociologa, který je členem pro mne neznalého,  jakési  obskurní a zřejmě dobře dotované organizace , jež se zabývá všelikými podivnými problémy našeho kontinentu. Což zřejmě vystudoval kdesi jaksi. A co toho  muže z rodu zřejmě všelikých sluníček velmi dobře živí.  

Není mi ovšem vůbec jasné v čích službách.  A hned se pasoval na samozvaného poradce v záležitostech migrantů na polských hranicích . Podle tohoto zajímavého vědce by bylo prý nejlepší, kdyby Poláci přijali  migranty,kterým se podaří (násilně) proniknout  na jejich území a nevraceli je zpět. Vždyť jich, jak říká, není tolik – pár desítek, pár stovek,co na tom ?!  

Jako by si tento dobrák už předtím podal ruce s paní Šojdrovou,která nám pod podobnou záminkou chtěla dovézt přehršel vousatých muslimských sirotků.  Tento svérázný poradce si asi vůbec neuvědomuje, že Poláci mají své velmi neblahé historické zkušenosti  s arabskými nájezdníky a jinými podobnými hordami dobyvatelů .  

A že i my víme a je nám jasné, oč tady běží.  Protože kromě jiného, většina z nás určitě  knížky pohádek – Erbena, Němcové …  A ví, jak žadonily Jezinky, aby se jim pootevřela vrátka – protože ,, jen prstíček tam strčíme, jen se trochu ohřejeme a hned zase půjdeme….”  Tady ovšem za křehkými hradbami číhají nájezdníci, jdoucí si,jak už bezostyšně sami přiznávají, za lepším. Bez ohledu na to, že si s sebou nesou islámský středověk, kterým zničí země, do kterých se doslova násilím vecpou. 

Rada podivného učence nemá, jak by řekl můj dědeček, cenu za fajfky tabáku. Protože je to nesmysl. Kdo jen pootevře vrátka z falešného soucitu, vlámou  se mu do té škvíry násilníci se sekerami, klacky a kameny v rukou. A nikdo je už nedostane ven. Poláci si jsou toho asi naštěstí dobře vědomi. A měli bychom na to pamatovat včas i my. A držet jim palce v boji o jejich hranice. Staré české pohádky jsou plné letitých zkušeností našich předků a měly by nás kromě jiného pro současnost i varovat. A do naší země si nedat nikým nasadit pod jakoukoli záminkou žádné Jezinky.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 233 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
16 komentářů
  1. texas

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)