milionchd
3.1.2021
Kategorie: Politika

Mikuláš Minář… ten, kdo zajistí Babišovi ústavní většinu?

Sdílejte článek:

PATRIK JANDA

Přijít v současné době s novým politickým hnutím je vrcholem politického amatérismu, tedy pokud takové hnutí nemá vyplnit místo po možném výpadku KSČM, nebo zlikvidovat tři opoziční strany, které se dlouhodobě pohybují na hraně vstupu do poslanecké sněmovny.

Projekt přichází na scénu v době, kdy preference politických stran daly naději opozici na výhru a KSČM poslaly pod 5 %. Součet volebního zisku ANO, ČSSD, SPD s KSČM nedá většinu a pokud by KSČM vypadla, tak potom Babiš nemůže zvítězit dvojnásob. Recept na toto Babišovo ohrožení je snadný, stačí vzít pár desetin procent třem stranám opozice balancujícím na hraně vstupu do poslanecké sněmovny. Takový potencionál Mikuláš Minář má.

Poté co Mikuláš Minář úspěšně tlumil protestní energii proti vládě, tak úspěšně, že ANO rostly preference, nespokojení lidé se vykřičeli na několika málo demonstracích, které neměly na vládní galerku žádný dopad, vyhlásil další projekt na podporu Babiše. Ve svém prohlášení o příchodu do politiky Mikuláš Minář fantazíruje, že je potřeba přebrat voliče vládních stran, ale to on, jako anti Babiš aktivista, opravdu nedokáže. Mikuláš Minář nenašel recept „na Babiše“ jako aktivista, není tedy pravděpodobné, že by jej našel jako politik.

Pokud se Mikuláš Minář cítí povolán politikou, i přesto, že nespočetněkrát tvrdil, že “Milion chvilek přece nebude nikomu sloužit jako výtah k moci”, tak si nemohl vybrat horší okamžik. Pokud Mikuláš Minář vezme rozhodující desetiny opozičním stranám TOP 09, STAN a KUD-ČSL a ty propadnou, sám nezíská stejný, nebo vyšší počet hlasů, tak ve svém důsledku prospěje ANO a pokud i jeho projekt propadne a nedostane se do poslanecké sněmovny, zůstane ODS, Piráti, SPD, ČSSD, ANO a možná KSČM, což i bez KSČM může znamenat pro „vládní koalici“ ústavní většinu. A prý že nemůže být hůř.

  • Patrik Janda, FB
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 920 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 3,71 out of 5)
Loading...
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)