milionchd
3.1.2021
Kategorie: Politika

Mikuláš Minář… ten, kdo zajistí Babišovi ústavní většinu?

Sdílejte článek:

PATRIK JANDA

Přijít v současné době s novým politickým hnutím je vrcholem politického amatérismu, tedy pokud takové hnutí nemá vyplnit místo po možném výpadku KSČM, nebo zlikvidovat tři opoziční strany, které se dlouhodobě pohybují na hraně vstupu do poslanecké sněmovny.

Projekt přichází na scénu v době, kdy preference politických stran daly naději opozici na výhru a KSČM poslaly pod 5 %. Součet volebního zisku ANO, ČSSD, SPD s KSČM nedá většinu a pokud by KSČM vypadla, tak potom Babiš nemůže zvítězit dvojnásob. Recept na toto Babišovo ohrožení je snadný, stačí vzít pár desetin procent třem stranám opozice balancujícím na hraně vstupu do poslanecké sněmovny. Takový potencionál Mikuláš Minář má.

Poté co Mikuláš Minář úspěšně tlumil protestní energii proti vládě, tak úspěšně, že ANO rostly preference, nespokojení lidé se vykřičeli na několika málo demonstracích, které neměly na vládní galerku žádný dopad, vyhlásil další projekt na podporu Babiše. Ve svém prohlášení o příchodu do politiky Mikuláš Minář fantazíruje, že je potřeba přebrat voliče vládních stran, ale to on, jako anti Babiš aktivista, opravdu nedokáže. Mikuláš Minář nenašel recept „na Babiše“ jako aktivista, není tedy pravděpodobné, že by jej našel jako politik.

Pokud se Mikuláš Minář cítí povolán politikou, i přesto, že nespočetněkrát tvrdil, že “Milion chvilek přece nebude nikomu sloužit jako výtah k moci”, tak si nemohl vybrat horší okamžik. Pokud Mikuláš Minář vezme rozhodující desetiny opozičním stranám TOP 09, STAN a KUD-ČSL a ty propadnou, sám nezíská stejný, nebo vyšší počet hlasů, tak ve svém důsledku prospěje ANO a pokud i jeho projekt propadne a nedostane se do poslanecké sněmovny, zůstane ODS, Piráti, SPD, ČSSD, ANO a možná KSČM, což i bez KSČM může znamenat pro „vládní koalici“ ústavní většinu. A prý že nemůže být hůř.

  • Patrik Janda, FB
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč

Celkem za měsíc: 13 000,00 Kč
Vybráno 37.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 782 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 3,71 out of 5)
Loading...
politicon.cz
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.