merkelislam
29.10.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Migranti vzkazují: “Děkujeme ti, mama Merkel!”

Sdílejte článek:

COM/M1

Migranti tvrdí, že odcházejí do Německa hledat “lepší život”, protože se cítí být vítáni kancléřkou Angelou Merkelovou, kterou nazývají “matkou Afričanů”.

Německý státní rozhlas ZDF nedávno udělal rozhovor se třemi guinejskými muži v azylovém zařízení, kteří uvedli, že jsou všichni vázáni do Německa.

“Je naším snem přestěhovat se do Německa, abychom tam měli lepší život,” řekl jeden muž.

Jiný muž prohlásil: “Chtěl bych pracovat v Německu, učit se práci a pracovat v tady, abych mohl dobře žít v Německu.”

Migranti tvrdí, že na YouTube sledovali mnoho videí o kancléřce Merkelové.

“Angela Merkelová udělala hodně pro nelegální migraci,” řekl jeden muž. “Je to matka Afričanů. Je to důvod, proč tolik Afričanů cestuje do Německa. “

Zatímco Merkelová nemá žádné vlastní děti, Němci ji už dlouho označovali jako “Mutti” (matka), přezdívku, kterou začali používat i migranti.

V roce 2018 syrský muž se dvěma manželkami a šesti dětmi poděkoval “Mámě Merkelové” za udělení celého rodinného azylu (i když je polygamie nezákonná) a za to, že jim během rozhovoru s německými médii umožnilo žít v blahobytu.

 

Vložené video 

“Děkuji vám velmi, velmi, moc, mama Merkelová,” řekl Ahmed A. Der Spiegel. “Je to jediná osoba, která pocítila utrpení Syřanů.” Děkuji i Němcům. Ačkoliv mezi nimi jsou rasisté. Němci však zažili válku a projevily Aramejcům velký soucit. “”

V letech 2015 až 2018 německá populace explodovala přibližně dvěma miliony lidí, téměř výhradně kvůli migraci ze Středního východu a Afriky.

Problém je však ten, že i když migranti tvrdí, že chtějí mít lepší život v Německu, většina z nich nepracuje a ani pracovat nebude. Žijí ze sociálních dávek a nevyplatí se jim nikdy pracovat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 4 100,00 Kč
Vybráno 11.71%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 202 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)