ZITBRNOHOLLAN
21.7.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Migranti: Super kšeft pro sluncoidy o jakém se nám ani nezdá

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

NAFTALI

Jsme připraveni přijmout zachráněné migranty, píše banda sluníčkářů z hnutí Žít Brno, do Itálie. Hnutí Žít Brno zareagovalo na výzvu italského premiéra Giuseppe Conteho a nabídlo, že by město mohlo přijmout několik desítek afrických uprchlíků. Český premiér Andrej Babiš (ANO) přitom přijímání migrantů odmítá. Heršvec, to je plurál! My jsme připraveni! Kdo je to my? Nevím, že by se mě někdo zeptal, zda je má připravenost přijmout hordu nájezdníků z celé Afriky, třeba i blízkého a středního východu, aktuální. V tom případě totiž musím odpovědět hodně jadrně a poslat bandu sluncoidů tam kde jim slunce nezasvítí.

.

„Nemůžeme je zavrhnout jen proto, že z nich máme iracionální strach. Nemůžeme se bavit o tom, jestli mají některé životy větší cenu než jiné,“ řekla předsedkyně hnutí Žít Brno Barbora Antonová. Tahle husa zřejmě vůbec netuší, co znamená pojem iracionálno. Obava z hordy tmavých nájezdníků není totiž v české kotlině vůbec iracionální. Naopak je podpořena zcela reálnými obavami z vysoké kriminality, vzniku zón kam chodí i zásahová jednotka v sevřené formaci. Z vysoké statistiky znásilnění, z obrovských výdajů na sociální dávky a násilí všeho druhu, včetně výtržností a rabování. Stačí nahlédnout za kopečky a to „iracionálno“ máme jak na dlani.

„Rozhodli jsme se proto napsat italskému premiérovi dopis, že Brno je připravené podílet se na dočasném usídlení několika desítek uprchlíků zachráněných ve Středozemním moři,“ uvedl náměstek brněnského primátora Žít Brno Matěj Hollan.

Úžasný nápad. Jen škoda, že se ten sluncioidní pomatenec nezeptal, co si o tom myslí zbytek republiky, který bude muset s tou sebrankou žít. Protože ekonomičtí ilegálové nezůstanou trčet na fleku v brněnské rezervaci, ale rozplemení se brzy po zbytku republiky jak kobylky.

Možná bychom se měli otázat, kde se v hlavách lidí, kteří se občas honosí dokonce titulem z VŠ, ovšem většinou vysoké školy sluncoidního typu, berou takové stupidity. Co si od toho přílivu ilegálů slibují ti pomatenci batikového vyznání? Víc kebabáren? Větší nabídku exotických hadrů? Levnější přísun drog? Exotický sex? Pestřejší přehlídku davů v ulicích? Údajnou pracovní sílu, která ale nikdy pracovat nebude? Omyl, vážení a milí, za tím jsou prachy!

Migroši jsou kšeft o jakém se nám ani nesní. První predátoři v potravním řetězci jsou převaděči. Ti, kteří sbírají doma v buši tu exotickou chásku a vozí ji na zchátralých lodích směr Evropa. Tam pak následují další predátoři. Sluncoidi z neziskovek.

Ano vážení. Miliony ba miliardy ročně tečou z bruselské kasy do pokladen sluncoidních neziskovek na začleňování nezačlenitelných. Na jejich sociální dávky, na platy sluncoidních šmejdů, které slibují, že exotickou bandu nájezdníků naučí jazyk příslušné země, naučí je jíst vidličkou a nožem, používat toaletní papír a chodit do práce. Omyl. Těmto sluncoidním šmejdům nejde o to, aby se hordy barbarů zcivilizovaly a opustily jejich ochrannou náruč. Naopak, snaží se jejich řady co nejvíc rozšířit a udržet si je co možná nejdéle pod svou správou. Neboť pokud se nájezdníci zcivilizují, udělají sluncoidům pápá a neziskovka přijde o kšeft. Stačí se podívat, jaké kejkle provádí u nás různé cigánovky typu Romea.

Kolik peněz se nalilo do pomoci obyvatelům cikánských ghet a výsledek? Ghet rok od roku přibývá a s ilegálními migroši je to stejné. Vzpomínám si na svůj pobyt ve Francii v 90. letech 20. století, kdy se uvolnily hranice, a člověk vyrazil do světa, aby postupně zjistil, že to, co se nám za bolševiků nelíbilo, už existuje na západě také a leckdy v ještě horší formě.

Vzpomínám si na kamarádku, Francouzku Agnés, která se kdysi pobláznila sluncoidní ideologií a chtěla zachránit svět. Nakonec ochrannou náruč neziskovky opustila zhnusená a rozčarovaná. Pochopila, že příliv humanitární pomoci Africe nepomohl, naopak, odnaučil Afrikány pracovat. Dnes milí bubáci dřepí před chalupou s nataženou rukou a čekají na humanitární konvoj, zatím co jejich pole pokryl plevel. Zhnusily se jí praktiky neziskovky, která, místo aby se snažila ve Francii přistěhovalce z černé Afriky, Maroka, Alžíru a dalších zemí naučit samostatnosti, snažila se je co nejdéle udržet pod svými křídly. Proto, aby nepřišla o štědré dotace ze státní kasy. Takže ani po několika letech nebyli bubáci schopni zajít na úřad samostatně bez neziskového dozoru. Ano, vážení ilegální migranti jsou obrovský kšeft, o jakém se nám nezdá, ale jen pro někoho. Konečný hořký účet zaplatíme my všichni!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.