migranti122018
29.1.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Migranti se podle WHO těší dobrému zdraví a hrozí jim, že onemocní v nové zemi. To bychom jejich zdraví neměli riskovat, ne?

Sdílejte článek:

TOMÁŠ VYORAL

Další z globálních institucí, Světová zdravotnická organizace (WHO), která je agenturou OSN, se snaží podpořit globalistické migrační tlaky. Podle její zprávy se migranti těší dobrému zdraví a hrozí jim spíše riziko, že onemocní na cestě nebo v nové zemi. Není tedy od všech těch neziskovek a prosluněných (nejen) politiků až nehumánní zvát je a tahat do Evropy a riskovat tak jejich zdraví?

„Migranti a uprchlíci směřující do Evropy se obecně těší dobrému zdraví, hrozí jim ale, že onemocní na cestě nebo v nové zemi kvůli špatným životním podmínkám. Uvádí to zpráva, kterou v úterý zveřejnila Světová zdravotnická organizace (WHO). Existuje přitom pouze malé riziko, že nově příchozí budou šířit nakažlivé nemoci, vyvrací ve své zprávě rozšířené přesvědčení WHO,“ napsala Česká televize na svém webu.

Riskovat zdraví sirotků? Jak hanebné!

A to chtěla europoslankyně Michaela Šojdrová a řada dalších uvědomělých politiků (a nejen jich) dokonce riskovat zdraví padesáti (ač virtuálních) sirotků! Takové nehumánní jednání! Sáhnou si teď do svědomí? Stejně jako nejrůznější neziskovky, které od břehů Libye do Evropy pašují tisíce a tisíce migrantů z rovníkové Afriky a Blízkého východu?

Epidemii deprese jsme už v Evropě pocítili

Tak o epidemii úzkostí a depresí už jsme „něco málo“ slyšeli a četli, neb prakticky každý „vděčný uprchlík“, který spáchá nějakou „nedobrotu“ (ať už někoho zabije, znásilní nebo se o to jen pokusí), je postižený touto psychickou nemocí.

Co se pracovních úrazů týče, to je docela „prekérka“. Nečekal bych, že jaderní fyzici, lékaři a inženýři mívají více úrazů než například dělníci, pracovníci ve výrobě a podobně. No holt se člověk stále dozvídá něco nového.

Koneckonců, myslím, že selský rozum nám jen tak nikdo nevezme, a proto si troufám tvrdit, že zpráva WHO je pouze dalším politicky – agitačním paskvilem. Myslím, že nemusím být lékař, abych měl oprávněné obavy, že migranti mohou (mimojiné) takřka bezpochyby do Evropy přinést řadu pro nás exotických nemocí.

Autor: Tomáš Vyoral

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč

Celkem za měsíc: 400,00 Kč
Vybráno 1.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 539 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
7 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.