650320_article_photo_foto-z-tisteneho-provincniho-deniku-zadni-cast-tela-jiz-prosla-cenzurou_900x
22.2.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Migranti kulturně obohacují Itálii: Nahota na ulici nebo opékání psů

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MONIKA PILLONI

Kompletně nahý Afričan se procházel v ulicích městečka Bassano. Migranta policisté odvezli do San Bassiano, kde ho přijali na psychiatrickém oddělení. Toho co upekl psa, zase za trest strčili do 4* hotelu u moře v Kalábrii …

Foto z tištěného provinčního deníku  ... zadní část těla již prošla cenzurou.
Nikdo nemohl uvěřit svým očím. Muž tmavé pleti (cca. 30 let), byl zvěčněn nevěřícnými a zírajícími kolemjdoucími. Stalo se to 20 února okolo poledne ve městečku Bassano del Grappa. Byl úplně nahý a procházel se po centrální ulici Ca’ Baroncello. Desítky telefonátů na policejní stanici: „Na ulici je úplně nahý muž, ihned si pro něj přijďte.“Během pár minut dorazilo do této oblasti několik hlídek. Agenti migranta (pravděpodobně Nigerijce) našli téměř okamžitě. Muž nerozumí ani jedno slovo italsky. Samozřejmě neměl ani osobní doklady a nedokázal ani vysvětlit důvod svého počínání.Bez odporu nasedl do policiejního auta. Agenti ho odvezli do nemocnice San Bassiano v ul. Dei Lotti, kde byl umístěn na psychiatrické oddělení. Nyní se pracuje na vysledování identity tohoto migranta.

K tomuto příkladu se vyjádřil také Matteo Salvini, leader strany známé jako Lega nord – Liga severu, která ovšem v parlamentních volbách kandiduje pouze s názvem Lega – Liga.

Matteo Salvini na Fb:

“Uprchlík” se prochází úplně nahý po ulicích města Bassano (Vicenza) … Možná mu bylo horko? Nemůžu se dočkat, až se v této zemi vrátím trochu RESPEKTU, pořádku a klidu.

#PDclandestino
#4marzovotoLega

Afričtí naháči se již vyrojili minulý rok na jaře a v létě! Chování těchto lidí je velmi diskutabilní a naprosto nevhodné v naší evropské společnosti … nemluvě o jejich častých kriminálních činech všeho druhu, atd …

Zbytky psa opečeného migrantem v Briatico.

Pobuřují i jejich stravovací návyky, například odchytávání psů. Naposledy se tato epizoda dostala do médií před týdnem, kdy si jeden Nigerijec v Kalábrii opékal psa. Nebylo to poprvé. Ubytovaný byl v centru pro migranty v Briatico. Nigerijská komunita v Rosarno prý často provádí tyto zvyky, jíst psy a kočky je prý u nich naprosto normální.

Tento Nigerijec byl převezen za trest do jiného centra pro migranty a to do Hotelu Miragolfo v centru městečka Nicotera.

Tak pozor, aby jste se tam nedostali až pojedete k moři. Hotely, které fungují jako centrum pro migranty, totiž často jednu část využívají zároveň i pro turisty.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 5 611,11 Kč
Vybráno 16.03%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.