migrnemecko2
7.2.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Migranti chtějí vládnout v Německu. Nová strana AfM: Alternativa pro migranty

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Převzetí Evropy islámem se již začalo. “Slibovaly” nám to už dříve různé islamistické organizace a seskupení v Německu i Francii, ale i ve Španělsku a v neposlední řadě i prezident Erdogan.

“Diskriminovaným muslimským migrantům” v Německu se zdá už neúnosná situace a přichází proto k založení jejich strany Alternative für Migranten.

AfM se chce zúčastnit už nejbližších voleb do EU parlamentu. Její představitelé počítají s tím, že se tam dostanou a pak chtějí vymýtit evropský rasismus, nacionalismus a antiislamské postoje Evropanů.

Takto to vidí a hlásá velký přívrženec Erdogana, zakladatel této organizace v Německu. AfM třeba vnímat jako výzvu pro muslimy v Evropě do boje proti nemuslimům, kteří nechtějí akceptovat, že jen islám je spása pro celé lidstvo.

FZ je turecký právník s německým občanstvím a byl členem SPD. Už oznámil i na sociálních sítích turecky i německy, že jméno nové strany nebylo vybráno náhodně, ale cíleně a je symbolem boje, který bude AfM vést proti všem odpůrcům islámu a proti všem těm, kteří migrantky a migranty vytlačují stále více na okraj společnosti a dělají z nich terč násilí a divoké nenávisti rasistů a neonacistů.

Dále FZ oznámil, že nestrpí, aby obrovská skupina lidí, která obohatila společnost svým enormním podílem, byla neustále pranýřována a považována pouze za méněcenné lidi druhé třídy.

FZ byl místopředsedy Mladých socialistů (Juso) v Solingenu. Pak se v roce 2013 se stal zakladatelem UETD (Union Europäische-Türkischer Demokraten). Tam vystupoval ve funkci místopředsedy. V roce 2016 ho Erdogan učinil i mluvčím tzv. Erdoganova seskupení v Německu.

Merkelová a její “speciální demokracie” dovolí Erdoganovi všechno – i to, co jiní nemohou. Turecký islám se zdá být její nejoblíbenějším “náboženstvím”.

Autor: Roman Bednár

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč

Celkem za měsíc: 6 238,00 Kč
Vybráno 17.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 151 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
51 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.