VLAK2
22.7.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Migrant v Německu hodil ženu pod vlak jen proto, že měl chuť vraždit

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

V sobotu v 8.50 na stanici ve Voerde v Severním Porýní-Vestfálsku hodil pod blížící se vlak – Regionalzug RE19 – policii dobře známý 28 letý JB z Hamminkelnu 34 letou ženu, matku 13 leté dcery. Vlak ji přejel a žena navzdory pomoci přivolaného lékaře, krátce na to ještě na nástupišti skonala. Vrah chtěl utéct, ale přítomným lidem na nástupišti se ho podařilo až do příchodu policie zadržet.

Jak později na policii vypověděl, tak svou oběť neznal a ani s ní na stanici nevstoupil do kontaktu. Vybral si ji náhodně jen tak, neboť právě měl chuť někoho zabít. Žena jen měla smůlu, že byla v nesprávném čase na nesprávném místě. Stála v jeho blízkosti a zároveň velmi blízko kolejnic, na okraji nástupiště. Stačilo mu k ní přistoupit, když vlak byl blízko a silně ji strčit na kolejiště.

Její muž napsal krátce po její smrti na Facebook: “Moje žena byla dnes zavražděna – cizí muž ji jednoduše zcela bezdůvodně vrhl pod vlak.”

Policie – jako obvykle v podobných případech – mluvila ve sdělení pro tisk jen o muži, který na stanici strčil ženu pod vlak. Jeho původ nevysvětlila.

Vyšetřování tohoto bestiálního činu bylo v kompetenci policie v Duisburgu. Můj přítel žurnalista, který pracuje pro lokální tisk v jednom městě nedaleko Duisburgu se spojil s policií a se zkontaktoval s jejím tiskovým mluvčím, který nejprve nechtěl prozradit původ vraha, ale můj přítel má velmi dobré metody jako vytáhnout i z policistů to, co nechtějí a či nesmí říct a po jistém čase z policistů vyšlo, že šlo o migranta Srba z Balkánu.

Můj přítel se později dokonce dostal i na fotku vraha, kterou udělal jeden muž. Byl z těch, co vraha po činu zadrželi. Když ji shlédl, tak si byl jistý, že šlo o Roma.

Od policisty, se kterým telefonoval, se dozvěděl i to, že tam, kde vrah-migrant přebýval, terorizoval sousedy a bez příčiny jim vyhrožoval. Přestože ho policie znala, neučinila proti němu nic. Měla obavy, že je udá za rasismus vůči němu? To je více než pravděpodobné!

I v tomto případě lze očekávat, že vraha pošlou na léčení a ne do vězení.

Uzavřu to takto: Já osobně už dávno upozorňuji ženy, které znám i mé spolupracovnice, aby vždy a všude, když čekají na vlak aby se postavily podle možnosti co nejdále od kolejnic a aby si dobře všímaly mužů, kteří jsou v jejich blízkosti. Podobných případů jako tento se v Německu stalo už mnoho.

Obavy a strachy žen v Německu před muži z cizích kultur neustále narůstají. A politi¨cká reprezentace nedělá nic proti tomu, aby se to změnilo!

 

.

Autor: Roman Bednár

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 936,00 Kč
Vybráno 8.38%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 272 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
50 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.