merkel-850x550migr
5.7.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

“Migrační politika Merkelové byla pro Německo fatální,” říká bývalý šéf kontrarozvědky

Sdílejte článek:

SLOVANKA

“Politika německé kancléřky Angely Merkelové v oblasti přistěhovalectví byla pro Německo fatální”, uvedl bývalý šéf domácí rozvědky.

Hans-Georg Maassen, bývalý šéf Úřadu pro ochranu ústavy (BfV), řídil německou rozvědku šest let, a to i během vrcholící evropské migrační invazi v roce 2015.

Maassen v současné době kandiduje do německého parlamentu, Spolkového sněmu, pod “údajně” středopravicovou Křesťanskodemokratickou unií (CDU) Angely Merkelové.

rozhovoru bývalý šéf špionáže řekl, že německý lid nechápe “fatální migrační politiku” Merkelové, která do země pustila asi 1,2 milionu muslimů.

“Němci prostě nechápou, proč do této země přichází stále více lidí, i když zjevně nemají právo na azyl; proč je nevyhostíme a proč se politici prostě smířili s tím, že lidé se stali obětí těchto přistěhovalců,” řekl Maassen.

Řekl, že pod vedením Merkelové CDU jako strana “zjevně způsobila velké škody”. Šestašedesátiletou Merkelovou sice označil za “ženu se silnou vůlí a vrcholnou politickou umělkyni” a pochválil její roli ve finanční krizi eurozóny, ale řekl, že země se několikrát bolestivě zvrtla.

“Jen si myslím, že je škoda, že v Německu klesáme hluboko pod náš potenciál,” řekl. “Mám dojem, že mnoho lidí se už smířilo s tím, že politicky a ekonomicky stále více klesáme.”

Loni v srpnu kancléřka Merkelová prohlásila, že ” by učinila v podstatě stejná rozhodnutí “, když byla dotázána, zda lituje rozhodnutí otevřít Evropu dveře masové invazi.

Výsledkem její politiky otevřených hranic je obrovský demografický posun v Německu, kde je přibližně 26 procent obyvatel, tedy 21,2 milionu lidí , nyní klasifikovaných jako “migranti”, což znamená, že jsou buď sami migranti, nebo měli alespoň jednoho rodiče, který se narodil v jiné zemi.

Očekává se, že do roku 2040 bude mít nejméně jedna třetina obyvatel Německa zahraniční původ, přičemž velká města pravděpodobně budou mít až 70 % obyvatel s přistěhovaleckým původem.

Vzhledem k tomu, že Angela Merkelová letos odstoupila z funkce kancléřky, zůstává budoucnost její strany nejistá a v CDU se prosazují pravicovější kandidáti, jako je Hans-Georg Maassen.

Maassen byl vyhozen z funkce šéfa Úřadu pro ochranu ústavy poté, co se tvrdilo, že ” krajně pravicové ” sympatie poté, co zpochybnil pravdivost videí zveřejněných na internetu, která údajně ukazovala migranty pronásledované městem Chemnitz pravicovými extremisty, a to navzdory důkazům, že to bylo přesně naopak.

“To, co se děje v této zemi, mě znepokojuje. Sklouzáváme do autoritářského státu, do státem podporované zbabělosti,” řekl minulý týden.

K uvedenému jen dodávám, že výše udávaná čísla, která ukazují, jak hluboce je Německo zaplaveno přivandrovalci zejména z muslimských zemí, nepočítají s tím, že do země míří další miliony Afričanů, Afghánců či Syřanů. Německo tak bude islamizováno mnohem dřív, než jak uvádí současné odhady. Vláda také nedávno deklarovala, že začne s dalším slučováním rodin, přičemž jen tento měsíc v jeho rámci přijme asi 11 000 muslimů, převážně ze Sýrie.

Poslední velmi zásadní okolností, která znamená, že počty muslimů v zemi jsou výrazně vyšší je fakt, že mezi občany s migračním původem se již nepočítají například miliony Turků či statisíce Arabů a dalších cizinců, jejichž rodiče se již narodili v Německu. V případě Turků jdou tyto počty už skutečně do milionů…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 480 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
113 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)