Michael_jackson_1992
18.3.2019
Kategorie: Společnost

Michael Jackson světu vadí, masoví vrazi ne

Loading...
Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

Z jednoho dílu Simpsonových je vymazán Jackson, Louis Vuitton stahuje kolekci s Jacksonem, ČRO se prý ještě „nerozhodl“, zda jeho skladby vyřadí z vysílání.

O tom, že je Michael Jackson „na chlapečky“ a že je na svém ranči zneužívá, se psalo roky za jeho života. Proběhlo několik právních sporů, snad i soudů a vše se vyřešilo odškodněním. Prostě penězi. O ty ostatně možná šlo žalujícím rodičům více než o jejich děti. Jestliže rodič, jehož dítěti bylo ublíženo, jehož dítě bylo zneužito, dá přednost penězům, před potrestáním viníka, dosti to o něm vypovídá a měl by být souzen stejně, jako viník.

I když mám o nevině M. Jacksona v této věci pochybnosti, nemám ve zvyku lidi odsuzovat na základě mediálních kampaní a toho, že „jedna paní povídala“, i kdyby těch paní byly stovky. Jak se mediálně šíří pomluva, jak je následně vydávána za „pravdu“ a jak lidem může zničit, nebo minimálně poškodit pověst, jsem bohužel poznal na vlastní kůži. Nevinu nelze dokázat, pomluvu nelze vyvrátit. Zvlášť pomluvu šířenou internetem.

„Společnost“ si hraje na spravedlnost, likviduje údajné viníky, ale jejich případné oběti ji vůbec nezajímají. Dnes se řeší Jackson, namísto toho, aby se řešilo to, že mu na ranč ty děti vozili jejich rodiče v době, kdy byl veřejně obviňován ze zneužívání. Roky se píše o desetitisících dětí, zneužívaných některými představitele církve, ale nikdo to neřeší, protože jde o církev. A co ty mnohdy doživotně postižené děti? Nikoho většinou nezajímají.

A kampaň me too? Zničila spousty známých lidí, v drtivé většině bez jakéhokoli řádného soudu, bez důkazu. Prostě si najednou někdo po třiceti letech „vzpomene“, že mu někdo jiný před třiceti lety sáhl na zadek či jinam. Své by o tom mohl vyprávět Kevin Spacey, jemuž kariéru zničilo obvinění (po 30 letech!), že v roce 1968 komusi sáhl na stehno. Pro změnu za to, že si v baru údajně několikrát sáhl na 18letého kluka mu hrozí 5 let, protože jeho čin byl označen za sexuální útok. Ano, čtete dobře, útok.

V rámci „práv“ se ozývají hlasy na legalizaci pedofilie, zoofilie a nevím čeho ještě a volá se po konci “sexistické” miss v plavkách. Cikáni jsou Romové, černoši jsou afro, za chvíli snad bude restaurace, která bude mít na jídelníčku „Cikánskou hovězí pečeni s rýží“ obviněna z rasismu. To, co prožívají bílí farmáři v JAR nikdo neřeší. Práva menšin a minorit mají být stejná, jako práva většinové společnosti, ale v rámci pokrytectví a alibismu jsou povyšována nad práva většiny. To vše má ale negativní dopad a nedopadne to dobře.

Nezastávám se Jacksona, Spaceyho ani kohokoli jiného, ale zároveň odmítám jejich mediální soudy. Všichni najednou vědí, „jak to bylo“ a přitom nikdo neví nic. Současná hysterie, je jen pokrytectví a alibismus. Řeší snad někdo skutečně desetitisíce zneužívaných dětí, řeší někdo statisíce týraných dětí? Ne, řeší se „homoadopce“ a práva homosexuálů, ale práva dětí nikdo neřeší. Louis Vuitton stahuje kolekci s Jacksonem, aby nikoho nepohoršila, ale trička s vrahy jsou IN.

Všude prodávají trička s Che Guevarou, Hitlerem, Mussolinim, Heydrichem, Stalinem a dalšími vrahy, ale nikoho to nezajímá. Je přece třeba řešit Jacksona, je to „po proudu“.

Autor: Michal Malý

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč


Celkem za měsíc: 12 747,60 Kč
Vybráno 36.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 312 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.