Michael_jackson_1992
18.3.2019
Kategorie: Společnost

Michael Jackson světu vadí, masoví vrazi ne

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

Z jednoho dílu Simpsonových je vymazán Jackson, Louis Vuitton stahuje kolekci s Jacksonem, ČRO se prý ještě „nerozhodl“, zda jeho skladby vyřadí z vysílání.

O tom, že je Michael Jackson „na chlapečky“ a že je na svém ranči zneužívá, se psalo roky za jeho života. Proběhlo několik právních sporů, snad i soudů a vše se vyřešilo odškodněním. Prostě penězi. O ty ostatně možná šlo žalujícím rodičům více než o jejich děti. Jestliže rodič, jehož dítěti bylo ublíženo, jehož dítě bylo zneužito, dá přednost penězům, před potrestáním viníka, dosti to o něm vypovídá a měl by být souzen stejně, jako viník.

I když mám o nevině M. Jacksona v této věci pochybnosti, nemám ve zvyku lidi odsuzovat na základě mediálních kampaní a toho, že „jedna paní povídala“, i kdyby těch paní byly stovky. Jak se mediálně šíří pomluva, jak je následně vydávána za „pravdu“ a jak lidem může zničit, nebo minimálně poškodit pověst, jsem bohužel poznal na vlastní kůži. Nevinu nelze dokázat, pomluvu nelze vyvrátit. Zvlášť pomluvu šířenou internetem.

„Společnost“ si hraje na spravedlnost, likviduje údajné viníky, ale jejich případné oběti ji vůbec nezajímají. Dnes se řeší Jackson, namísto toho, aby se řešilo to, že mu na ranč ty děti vozili jejich rodiče v době, kdy byl veřejně obviňován ze zneužívání. Roky se píše o desetitisících dětí, zneužívaných některými představitele církve, ale nikdo to neřeší, protože jde o církev. A co ty mnohdy doživotně postižené děti? Nikoho většinou nezajímají.

A kampaň me too? Zničila spousty známých lidí, v drtivé většině bez jakéhokoli řádného soudu, bez důkazu. Prostě si najednou někdo po třiceti letech „vzpomene“, že mu někdo jiný před třiceti lety sáhl na zadek či jinam. Své by o tom mohl vyprávět Kevin Spacey, jemuž kariéru zničilo obvinění (po 30 letech!), že v roce 1968 komusi sáhl na stehno. Pro změnu za to, že si v baru údajně několikrát sáhl na 18letého kluka mu hrozí 5 let, protože jeho čin byl označen za sexuální útok. Ano, čtete dobře, útok.

V rámci „práv“ se ozývají hlasy na legalizaci pedofilie, zoofilie a nevím čeho ještě a volá se po konci “sexistické” miss v plavkách. Cikáni jsou Romové, černoši jsou afro, za chvíli snad bude restaurace, která bude mít na jídelníčku „Cikánskou hovězí pečeni s rýží“ obviněna z rasismu. To, co prožívají bílí farmáři v JAR nikdo neřeší. Práva menšin a minorit mají být stejná, jako práva většinové společnosti, ale v rámci pokrytectví a alibismu jsou povyšována nad práva většiny. To vše má ale negativní dopad a nedopadne to dobře.

Nezastávám se Jacksona, Spaceyho ani kohokoli jiného, ale zároveň odmítám jejich mediální soudy. Všichni najednou vědí, „jak to bylo“ a přitom nikdo neví nic. Současná hysterie, je jen pokrytectví a alibismus. Řeší snad někdo skutečně desetitisíce zneužívaných dětí, řeší někdo statisíce týraných dětí? Ne, řeší se „homoadopce“ a práva homosexuálů, ale práva dětí nikdo neřeší. Louis Vuitton stahuje kolekci s Jacksonem, aby nikoho nepohoršila, ale trička s vrahy jsou IN.

Všude prodávají trička s Che Guevarou, Hitlerem, Mussolinim, Heydrichem, Stalinem a dalšími vrahy, ale nikoho to nezajímá. Je přece třeba řešit Jacksona, je to „po proudu“.

Autor: Michal Malý

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Anonym 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 050,- Kč
Vybráno 25.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 536 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
20 komentářů