noviny918
20.9.2018
Kategorie: Společnost

Mezi řádky aneb čteme v mainstreamovém tisku

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

Média už zase lžou, jako když Rudé Právo tisklo aneb Čteme mezi řádky

 

  • Šéf kontrarozvědky musí odejít, říká Angela Merkel-mus-weg-ová

Dovolil si na základě zpravodajských informací zpochybnit propagandistické bláboly vyprodukované německými bílými Antifa-přilbami o honech na muslimy v Chemnitz ze strany všech těch odporných neonacistických kreatur, které protestují proti vraždám, znásilněním, krádežím a jiným formám „každodenního“ teroru i klasickému teroru „pokorných, tichých a vděčných“ „uprchlíků“ a vůbec všech „tolerantních a mírumilovných muslimů“ vůči německým občanům. Vysoce postavená agentka Stazi „Erika“ dokonce společně s dalšími vrcholně postavenými bojovníky proti kapitalismu, demokracii a svobodě začala dokonce hovořit o pogromech na nebohé teroristy a vrahy. Sakra, překlep. Myslel jsem samozřejmě „pogromy“ na všechny ty nezletilé syrské sirotky, kteří z Nigérie přešli přes poušť do Libye odkud dopluli do první bezpečné země, do Německa, v kapse diplom jaderného inženýra a v duši pověstnou pracovitost, se kterou již pozvedli na vysokou úroveň svoje vlastní země a teď přichází totéž zajistit v zaostalé Evropě, která doposud mohla jen se závistí pokukovat po prosperitě a blahobytu všech afrických zemí.

Zatím dostal místo velvyslance v Turecku (na ministerstvu vnitra).

Ale na jeho místě bych se už přihlásil do kurzu na topiče, brzy přijde další fáze německé „normalizace“ a on posviští do kotelny. Už se zase vyhazují nepohodlní.

  • Posílení taxislužby Frontex – další švindl

Plánovači holokaustu Evropanů a nahrazení Evropanů africkými a blízkovýchodními negramotnými „inženýry a doktory věd“ přišli s dalším švindlem. Prý je potřeba posílit agenturu Frontex. Hned co bude posílena je potřeba, aby ochrana vnějších hranic EU byla úplně centralizována a svěřena výhradně Frontexu. Agentura Frontex se celou dobu zabývá výhradně dovozem nelegálních migrantů do Evropy.

Konkrétně tedy tento EU-návrh znamená, že Maďarsko i další země na trase krimigrantů by měly okamžitě přestat hlídat a chránit svoje hranice a tedy i hranice Evropy. Frontex pak bude krimigranty vyzvedávat u hned u pláží, ze kterých krimigranti odplouvají za vysněným životem bez práce na cizí účet v Evropě. Když už by jeden řekl, že větší svinstvo už Evropská komise a neo-bolševici z Brusele nemohou vymyslet, hned vzápětí se přesvědčí, že jejich amorálnost a zločinné úsilí naprosto podcenil.

  • Kurz, další švindl

Kurz chce horní limit pro počet migrantů přicházejících do Evropy. Jediný přijatelný horní limit je nula. NULA. N – U – L – A!

Zajímavé rovněž je, že po importovaných kulturních obohacovačích už podle rakouského návrhu nebude požadováno, aby respektovali evropské hodnoty. Tedy se nemusí ani integrovat. Můžou se chovat stejně, jako jsou zvyklí z domova. A jak zatím předvádějí v Evropě. Bodat nožem do náhodných kolemjdoucích. Nedělat to patří mezi evropské hodnoty, ale oni nemusí. Plivat, bít a urážet ženy, které nejsou zahalené, nebo které dokonce si troufnou jít do restaurace nebo kamkoli jinam bez mužského doprovodu. Brát ženu jako rovnou muži, stejně svobodnou, stejně hodnotnou a váženou, to patří mezi evropské hodnoty. Ale Oni tyto hodnoty nemusí respektovat. Znásilnit beztrestně (beztrestně pro násilníka, žena-oběť je „samozřejmě“ dle islámu potrestána ukamenováním nebo upálením zaživa¨) ženu, která není zahalena, mezi evropské hodnoty nepatří. Mezi jejich „hodnoty“ ano. A oni si tyto hodnoty mohou po novu ponechat. Tak tomu říkám prima návrh, pane Kurzi.

Naproti tomu Maďarsko bude potrestáno Evropskou Unií, protože maďarská vláda prý nerespektuje „evropské hodnoty“. Konkrétně se maďarská vláda dopustila zločinu respektování vůle svých voličů, zločinu respektování vůle vlastních občanů. A to je v rozporu s bruselskými „evropskými“ „hodnotami“. Protože podle bruselských evropských hodnot je rozhodující zájem obyvatel Afriky a zaostalých zemí Asie. Evropané mají pouze povinnost na vše vydělat svojí prací, musí si nechat všechno líbit, držet hubu a ještě se u toho tvářit radostně.

Mimochodem, jaktože nebylo zahájeno disciplinární řízení s Německem, jehož kancléřka flagrantním a kriminálním způsobem porušila základní právní normy Evropské Unie – například pravidla Schenghenu. Ta totiž říkají, velice přesně, jasně, striktně, že volný pohyb osob platí pro občany zemí Schenghenu uvnitř Schenghenu. Pro nelegální migranty bez dokladů totožnosti a platných víz pro vstup do Schenghenu je výslovně a jasně dáno, že nemají žádné právo pro volný vstup do Schenghenu.

Ale Stasi „Erika“ výslovně řekla, že pro krimigranty závazná pravidla a právní normy Evropské Unie neplatí. Nadávala, a urážela všechny, kteří se snažili dodržovat právní normy EU, jež žádnou nelegální migraci nelegitimizují a nelegalizují. Vyvíjela nátlak, včetně výhrůžek ekonomickými protiprávními a nelegálními „odvetami“, pokud všechny země nebudou porušovat platné a jasné právní normy. Dodržovat právní normy a zákony také nepatří mezi Evropské hodnoty? nebo to jen někteří musí zákony dodržovat – třeba všichni ti „neonacisté“ a „xenofobové“, kteří chodí do práce, platí daně a nechtějí se bát o své děti a o svoje rodiny, ti zákony dodržovat musí. Kolaboranti islámské invaze a samotní muslimští okupanti, to samozřejmě žádné zákony dodržovat nemusí. Nová doba! Kriminálník má samá práva a výhody, slušný občan jen povinnosti.

  • Salvini, další švindl

Salvini pro změnu vytrvale požaduje přerozdělení nelegálních migrantů, které předchozí italská islamizační vláda natahala do Itálie. No way. F…k you, Salvini. Tohle je problém, který vytvořili italští politici. Politici Vaší země. Vy jste si je zvali, vy jste si je vozili od pobřeží Afriky. Vy jste tolerovali kriminální činnost Frontexu a různých „neziskových“ organizací. Vy jste způsobili tento problém. Vy, Italové. Sami sobě. Tak nechtějte po ostatních, ať si zničí svoji vlastní zemi tak, jako se to podařilo Vám.

Vy jste to zavinili a musíte nést odpovědnost – jako národ a země. Vy si to vyřešte. A řešení není, že si morovou ránu roztaháme i po svých zemích, dosud morem nezasažených.

Ale já vlastně italské, německé, francouzské, belgické, švédské a další politiky islamizovaných zemí kdysi západní Evropy chápu – když se jim podaří terorismus, násilí, kriminalitu, no-go zóny, intoleranci, parazitismus a všechno další „kulturní obohacení“ rozšířit do všech zemí Evropy, tak budou moci říci, že to je prostě „trend“. „Moderní doba“. „Daň za život ve velkoměstě“, jak terorismus muslimů označil muslimský starosta Londýna.

Když se těmto neomarxistickým islamizátorům Evropy podaří do všech zemí Evropy rozšířit tuto morovou ránu, oni sami nebudou vypadat jako neschopní politici (nebo naopak jako všeho schopní zločinci), ale jako vcelku dobří politici, kteří jen čelí něčemu, co prostě tak nějak spadlo z nebe. Samo od sebe. Jako když nepřizpůsobiví obyvatelé Chánova svedou vše na dyškrymancy, protože vybydlené byty tam mají úplně všichni, tak „to prostě nemůže být naše vinna“.

Merkelová, Macron, Juncker a spol se chovají jak kdyby chtěli z Evropy jeden velký Chánov. A možná to tak opravdu chtějí.

  • Země předsedající radě OSN pro lidská práva a věrný „spojenec“ Západu provádí v Jemenu genocidu

Hlad v Jemenu pozabíjí jednu generaci dětí, varují humanitární organizace, píší Novinky.

Saudská Arábie předsedá Radě pro lidská práva OSN. Zvolili ji tam společně západní islamizované země a islámské země již dříve islamizované. „Humanitární“ „neziskové“ organizace ani necekly. O humanitu a lidská práva jim jde koneckonců až úplně na posledním místě.

Novinky „cudně“ píší, že v Jemenu trvá válka, kdy menšinoví šíítští povstalci bojují proti prezidentovi Jemenu. Ale to je lež, milí presstituti.

Prezident“ Jemenu, Ali Abdullah Saleh, (důvodně) podezřelý z mega-rozkrádání zdrojů země (hovoří se o miliardách dolarů, kam se hrabe Bureš nebo Bakala), byl svržen lidovým povstáním v roce 2012. Vzhledem k tomu, že svoje rozkrádání země maskoval jako „příznivec Západu“, patrně nešlo v tomto případě o barevnou revoluci organizovanou trockisty, kteří se dnes v USA maskují jako neo-cons.

Jemenská válka není o sporu prezidenta s povstalci, ale o vměšování Saudské Arábie do záležitostí cizí země. O snaze Saudské Arábie za pomoci zločinné války dosadit do čela Jemenu svoji poslušnou loutku, které ovšem sami obyvatelé Jemenu mají už dávno plné zuby a vyhnali ji. O tom, že když SA vyhlazuje národy, tak všichni mlčí. Saudská Arábie bombarduje civilní obyvatelstvo Jemenu. Její blízký spojenec AlKajda se do bojů zapojila také. A Západ mlčí. USA dodají Saudské Arábii zbraně za 350 miliard dolarů. To aby Saudské Arábii nedošly bomby na vraždění nevinných. Trump se dokonce v Saudské Arábii zúčastnil prapodivného rituálu (ilumináti? nebo co to mělo znamenat?).

A tak tedy „humanitární organizace“ mluví pýthickým jazykem: „hlad v Jemenu zabíjí“. „Auto najelo do lidí“, záhadně se objevivší „hlad“ zabíjí v Jemenu děti – jen neoznačit pachatele. Na zvracení, milí sluníčkáři & „humanisté“. Vaše pokrytectví v kombinaci s vaší velkohubou „humanitou“ je na zvracení.

  • Blbství protiruské propagandy, never ending story

K…y z k…ího řevu, ehm, pardon, umělkyně a performerky ze skupiny Pussy Riot, které si zvládnou nacpat do Pussy mražené kuřemají mluvčího, který byl prý otráven. V Rusku, takže určitě na příkaz Putina. Pussy Riot sice nebere v Rusku vůbec nikdo vážně (kromě několika zoufalců, kteří by jinak nedostali finanční podporu na boj za „demokracii“ v Rusku), ale Putin je určitě chápe jako obrovské riziko pro svoji moc. Putin si také nechal k obědu upéct lososa, který byl stejně velkým ohrožením politického systému Ruska jako zcela bezvýznamná skupina Pussy Riot. Vlastně – upřímně řečeno, myslím si, že pro Putina jsou dě..ky (samozřejmě myslím „děvenky“) z Pussy Riot vítanou podporou, která velice efektivně přesvědčí 98% Rusů, že opozice je banda idiotů, magorů a feťáků.

Ale zajímavé na celém případu je, že údajně ruskými tajnými službami otrávený manžel jedné z Pussies byl nejprve léčen v Rusku, kde mu zachránili život. Všemocný Putin zřejmě zapomněl zakázat nemocnicím léčit ho.

Druhá perlička je v dnešním díle propagandy. Tento mluvčí Pussy Riot byl podle samotných řvoucích Pussies prý otráven proto, že věděl, kdo zabil dva „nezávislé“ (protiruské) ruské novináře ve Středoafrické republice. Ti pak byli zabiti prý proto, že natáčeli dokument, který by vyzradil, že ruští vojáci bojují proti v Sýrii proti islámským teroristům podporovaným a placeným Západem. Tak to jsme doposud opravdu nevěděli, že ruští vojáci na oficiální pozvání legitimní a legální vlády Sýrie pomáhají v Sýrii v boji proti islámským teroristům.

No, a mimochodem – nemohli ten dokument o ruských vojácích v Sýrii točit třeba rovnou v Grónsku? Do Sýrie je to tam odsud skoro tak daleko jako ze Středoafrické republiky.

Mimochodem, víte co je zvláštní? Že videa se skvělými uměleckými počiny Pussies z Pussy Riot je nemožné najít na yahoo, google, youtube. Zato na zcela nesvobodném ruském yandex.ru je naleznete. Holt ta ruská totalita a nesvoboda.

Hádám, že „manžel“ Pussy byl otráven Novičokem. Když už Putin rozkázal otrávit Skripala, jeho neteř, morče a dvě kočky Novičokem v Salisbury, pak nechal flakón Nina Ricci, ze kterého odkapával Novičok, přepravit jen tak v něčí kapse a s holýma rukama 7 mil do popelnice v Amsbury, kde flakón ležel na vrchu odpadků v popelnici tři měsíce, než ho našli dva houmlesáci, tak proč by nemohl Pussy&Dick-novináře nechat otrávit také Novičokem.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 114 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,51 out of 5)
Loading...