ad_118861685
21.11.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Merkelové věří 55% Němců … nebo muslimů?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

Zaregistrovali jste ten opatrný názorový veletoč medií ohledně zvolení Donalda Trumpa? Američané prý nejdříve „masivně“ demonstrovali, zapalovali popelnice, dokonce ještě indes.cz napsal, že Francouzská módní návrhářka Sophie Thealletová, která oblékala končící první dámu Michelle Obamovou, pro Trumpovou šít nebude. To je tedy opravdu tragédie a zpráva dne.

Pak nám idnes.cz slovy „nezávislého“ analytika sdělil, že Trump půjde s Rusy proti Číně. Tak, jen mi tak napadlo, jak může být obecně analytik či politolog nezávislý, pokud je závislý na tom, že ho někdo platí? Ale budiž, vrátím se k tomu neštěstí, které potkalo první dámu Trumpovou, kterou nebude oblékat, návrhářka, co oblékala Trumpovou. No, posuďte sami, oč paní Trumpová přijde a jak skvostně návrhářka Thealletová oblékala první dámu Obamovou. Ty modely berou až dech, jak to v nich první dámě Obamové slušelo.

Idnes.cz také tvrdí, že Merkelovou podporuje 55% Němců. Die Welt ale uvádí výsledky hlasování čtenářů: rozhodně nechci Merkel: 71%, spíše ne: 9%, spíše ano 5%, Ano chci Merkel: 12%. tak kdo má pravdu? Ale asi novináři idnes.cz neumí německy. ZDROJ

No, ale jak je vidět, některá media nabírají ten „správný vítr“ a tak začínají psát i „pozitivně“, že Ivana Trumpová by byla dobrá velvyslankyně, že vlastně na zahraniční politice Donalda Trumpa „můžeme vydělat“.

Jak vidno, sluníčkářští redaktoři (ČT nevyjímaje), jsou zmateni jak luční včely. Ještě včera byl Trump rasista, xenofob a hulvát. Pak pánům redaktorům došlo, že USA jsou naši kamarádi, tak by asi nebylo dobré dál soustavně pranýřovat nově zvoleného amerického prezidenta. Inu ale, další oříšek naše drahé politiky a novináře teprve čeká. Po tom, co neochotně začali připouštět, že smířlivý přístup Trumpa k Asadovi by mohl zastavit migrační vlnu, soudruzi novináři píší, že se Trump spojí s Ruskem proti Číně.

Tak to bude teprve oříšek, který nerozlousknou ani louskáčkem. Ten zlý sankcionalizovaný Putin, bude najednou vycházet s Trumpem dobře. No, ale co potom ta Čína, co protestuje proti Dalaljamovi a kterou nutně obchodně potřebujeme? A co potom, když se zjistí, že tu válku nepřipravoval Putin, ale pod tlakem zbrojařů a Kongresu Obama a spol? Že byla Merkel pod jeho tlakem nebo snad až vydíráním (oposlechy CIA)?  A že exkomunistický generál Pavel hrozil Rusku atomovkou? A co ta nebohá Merkel a s ní Holande, co ještě včera volali po sankcích až válce proti  Rusku? Jak to bylo s těmi odposlechy Merkel ze strany CIA?

No, bruselští socialističtí politici to nebudou mít lehké a většina z nich zřejmě padne. A novináři otočí kabáty a budou psát jinou propagandu. Stejně je nikdo nebral vážně, nejsou to profesionální novináři, jen lidé mající žaludek za prachy napsat cokoli a ani si nemusí brát Smectu. Ale jak vidno, mnozí z nich očividně dostali průjem. Je úsměvné vidět, jak sluníčkáři najednou neví kudy kam. Jak ustává štvaní proti Trumpovi, Zemanovi, jak se utnula propaganda Horáčka a další kašpárků. Je hezké pozorovat, jak se probruselští socialističtí aktivisté, jako Sobotka, Kalousek, Schwarzemberg, Dientsbier a další boří do své sluníčkářské bažiny až na samé politické dno.

Jak vidno, „muž s brašnou“ prošel. Tak, snad ti co chtěli ženu prezidentku Clintonovou budou mít stejnou radost, až se jí stane sice ne v USA, ale ve Francii žena – Merine Le Pen. Je dobře, že se lidé po celém světě nenechají mediokracií zmasírovat.

ZDROJ: Michal Malý

maly

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
34 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.