merkelislam
15.1.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Merkelové Německo je bezmocné, když útočí na kostely bojovník Alláha. Už jsou všude!

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

V sobotu dopoledne zaútočil v městečku Rauderfehn (18 000 obyvatel) v Dolním Sasku pouze během dvaceti minut na tři kostely mladý 33 letý bojovník Alláha pocházející z Pobřeží slonoviny. Podle policejní zprávy, přišlo o 9:55 na místní policii telefonické volání o pomoc. Během mše vtrhl znesvěcující způsobem do evangelického kostela Hoffnungskirche muslim a nebezpečně agresivním hlasem vícekrát zařval: Alláh Akbar. Někteří věřící v panickém strachu vybíhali z božího chrámu.


Pak si to namířil do katolického kostela St.Bonifatius, kde zopakoval své divoké islamistické pokřiky a opět na smrt vystrašil přítomné, z nichž někteří i v tomto případě spěšně vybíhali na ulici.

Po dvou úspěšných útocích ve dvou kostelech se vydal do dalšího, opět katolického kostela, největšího kostela v Rauderfehne – Petruskirche – kde zopakoval své zastrašující islamistické “představení”, a to se stejným účinkem.

Je zarážející, že se nikdo z množství lidí, případně více spolu, neodvážili muže zpacifikovat. Na druhé straně je fakt, že občané v Německu mají velký strach před možným napadením nožem a také mají obavy, že pokud zakročí proti azylantů, který je ještě muslim, tak budou označení za rasisty a nepřátele islámu.

Muže nakonec v 11:20 konečně zatkla policie. Podle výpovědi policistů muž v kostelích ohrožoval některé věřící i přímo verbálně. Při osobní prohlídce, kdy policisté hledali u něj zbraně, se bránil a napadl policisty.

Z pohledu mnohých muslimů svým činem jen konal ve smyslu koránu, sura 3, verš 151.

Policie již krátce po zatčení muže lakonicky (a podle příkazu “shora”) a typicky pro takové případy prohlásila, že nešlo o politicky motivovaný čin a že dotyčný je podle všeho psychicky narušený a že už byl poslán na vyšetření na psychiatrii.

Přesně toto je problém Německa, že pak jsou takové islamisticky motivované činy překvalifikovány na problém psychologický a nejsou stíhány.

Například v Izraeli je přístup justice k takovým trestným činům mimořádně přesný a přesně definovaný. Každý akt násilí, který nemá čistě osobní pozadí, je nekompromisně hodnocen jako teror. A média dostanou od policie i úplné jméno dotyčného.

Pokud by tento terorista vnikl v Izraeli do tří synagog (což by se mu sotva podařilo, neboť občané Izraeli jsou daleko odvážnější než Němci a kromě toho nemají nad sebou Merkel) a udělal svůj teror tak jako v Rauderfehne, tak podle trestního izraelského práva je na to trest ve výši 10 až 15 let.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 716,00 Kč
Vybráno 53.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 631 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
55 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)