refugee-germany-welcome-740x490
6.7.2018
Kategorie: Politika

Merkelové a Vítačům

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

Kolikrát musíte vidět důkaz? Kolikrát Vám to ještě někdo musí říkat? Způsobujeme si vlastní vyhynutí. Ignorovali jsme příliš varovných znamení. Náš domov byl zásadně poznamenán chamtivostí a politickými machinacemi. Genetická síla byla vpuštěna do našeho světa a to samozřejmě bude mít katastrofické následky. Přesvědčujeme se, že náhlá změna je něco, co se stane mimo zaběhnutý řád jako autonehoda. Nebo je mimo naši kontrolu jako vážná nemoc. Nepředstavujeme si náhlou zásadní iracionální změnu jako proniknutí do samotného základu naší existence. Ale tak to bezpochyby je. A děje se to právě teď. Lidé a budou muset spolu žít a my se budeme muset přizpůsobit novým nepředstavitelným hrozbám. Vstoupili jsme do nové éry. (1).

Když tak mají v Bruselu rádi toho Marxe, tak zde Lenin

Když Lenin napsal, že chamtivec prodá i lano, na kterém jej potom oběsí, nic není tak příhodného na Merkelovou a její Vítače. Zvláště dámy v řadách tzv. Neziskovek by si zasloužily pár týdnů života v NO-GO zonách, obaleny v černém a se symbolickou páskou přes ústa, aby zakusily, jaký život to plánují proti evropským ženám. Bylo by velmi pro ně poučné, kdyby drtivá část těchto amorálních aktivistek zkusila navštívit třeba takový Írán a tam zajistila, co skrývají za oblečení mladé dívky pod černými hábity a jak existující náboženskou diktaturu nenávidí. Tu, co nám v Evropě za „sorosovské“ či státní peníze Merkelová a neziskovky tak usilovně budují. A když zastánce globalistů Macron tvrdí, že cit: „Nemůžeme rozhodovat za africké země,“ pak se musíme ptát, proč on rozhodujeme o migrantech za nás.
Merkelová je usvědčený lhář a nic na této nálepce se v dějinách už nezmění.

Když Merkelová tvrdila Němcům, že nastane druhý hospodářský zázrak, který ona zařídí vpuštěním tisíců inženýrů, lékařů, vědců ap. bylo až neuvěřitelné, kolik Němců tomu uvěřilo a s plakáty v rukou vítali přicházející migranty v očekávání, že budou mít díky jejich práci zajištěnou krásnou budoucnost. V době 21. století tak vzdělaný národ uvěřil tak naprosté pitomosti? Kdo by na to předem vsadil pětník? Dnes Němci sčítají škody v miliardách eur a jsou vyděšeni, jak se začali sami doma bát.

Když Merkelová tvrdila, že vpád nemalé části barbarů s myšlení středověkých bojovníků provedla v roce 2015 proto, že ji o to požádalo Rakousko a Maďarsko, přišla s tím tvrzením za tři roky poté a ani jedna ze zemí jej nepotvrdila. Snaha Merkelové hodit svůj průšvih na jiné byla tak hloupá, že ani Rakousku ani Maďarsku nestála za komentář.
Když Merkelová tvrdila, že má ze 14 státy dojednané odebírání odmítnutých migrantům, to už se státy ozvaly, protože ta lež byla očividná, hloupá a nebezpečná. Ostatně jako celá politika Merkelové, která informaci záměrně vypuštěnou posléze označila za nedorozumění. A tohle má být „vůdkyně“ spojené Evropy? Tahle?

Evropská politická liga

Italský ministr vnitra Salvini vyzývá ke vzniku celoevropské Ligy, která by obsazením míst v Evropském parlamentu zrušila existující zlo v podobě osy Brusel-Paříž-Berlín. Je to volání po celoevropském řešení, protože osa BPB bude škodit a bude škodit. Založí někdo českou část Ligy? Podpoří ji voliči? Uvidíme.
(1) Citovaný text v úvodu tohoto článku není, jak by se zdálo politickou deklarací, ale je textem v závěru filmu s názvem Jurský svět: Zánik říše. Výmluvné.

MLADEKR

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2019: *****

Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Mgr. Jana Lavičková 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Rliko 200,- Kč, Vlastimil 800,- Kč, Jan Rada 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Petra Rohlíčková 300,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Petr Šantrůček 300,- Kč

Celkem za měsíc: 9 066,00 Kč
Vybráno 25.90%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 70 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.