refugee-germany-welcome-740x490
6.7.2018
Kategorie: Politika

Merkelové a Vítačům

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

Kolikrát musíte vidět důkaz? Kolikrát Vám to ještě někdo musí říkat? Způsobujeme si vlastní vyhynutí. Ignorovali jsme příliš varovných znamení. Náš domov byl zásadně poznamenán chamtivostí a politickými machinacemi. Genetická síla byla vpuštěna do našeho světa a to samozřejmě bude mít katastrofické následky. Přesvědčujeme se, že náhlá změna je něco, co se stane mimo zaběhnutý řád jako autonehoda. Nebo je mimo naši kontrolu jako vážná nemoc. Nepředstavujeme si náhlou zásadní iracionální změnu jako proniknutí do samotného základu naší existence. Ale tak to bezpochyby je. A děje se to právě teď. Lidé a budou muset spolu žít a my se budeme muset přizpůsobit novým nepředstavitelným hrozbám. Vstoupili jsme do nové éry. (1).

Když tak mají v Bruselu rádi toho Marxe, tak zde Lenin

Když Lenin napsal, že chamtivec prodá i lano, na kterém jej potom oběsí, nic není tak příhodného na Merkelovou a její Vítače. Zvláště dámy v řadách tzv. Neziskovek by si zasloužily pár týdnů života v NO-GO zonách, obaleny v černém a se symbolickou páskou přes ústa, aby zakusily, jaký život to plánují proti evropským ženám. Bylo by velmi pro ně poučné, kdyby drtivá část těchto amorálních aktivistek zkusila navštívit třeba takový Írán a tam zajistila, co skrývají za oblečení mladé dívky pod černými hábity a jak existující náboženskou diktaturu nenávidí. Tu, co nám v Evropě za „sorosovské“ či státní peníze Merkelová a neziskovky tak usilovně budují. A když zastánce globalistů Macron tvrdí, že cit: „Nemůžeme rozhodovat za africké země,“ pak se musíme ptát, proč on rozhodujeme o migrantech za nás.
Merkelová je usvědčený lhář a nic na této nálepce se v dějinách už nezmění.

Když Merkelová tvrdila Němcům, že nastane druhý hospodářský zázrak, který ona zařídí vpuštěním tisíců inženýrů, lékařů, vědců ap. bylo až neuvěřitelné, kolik Němců tomu uvěřilo a s plakáty v rukou vítali přicházející migranty v očekávání, že budou mít díky jejich práci zajištěnou krásnou budoucnost. V době 21. století tak vzdělaný národ uvěřil tak naprosté pitomosti? Kdo by na to předem vsadil pětník? Dnes Němci sčítají škody v miliardách eur a jsou vyděšeni, jak se začali sami doma bát.

Když Merkelová tvrdila, že vpád nemalé části barbarů s myšlení středověkých bojovníků provedla v roce 2015 proto, že ji o to požádalo Rakousko a Maďarsko, přišla s tím tvrzením za tři roky poté a ani jedna ze zemí jej nepotvrdila. Snaha Merkelové hodit svůj průšvih na jiné byla tak hloupá, že ani Rakousku ani Maďarsku nestála za komentář.
Když Merkelová tvrdila, že má ze 14 státy dojednané odebírání odmítnutých migrantům, to už se státy ozvaly, protože ta lež byla očividná, hloupá a nebezpečná. Ostatně jako celá politika Merkelové, která informaci záměrně vypuštěnou posléze označila za nedorozumění. A tohle má být „vůdkyně“ spojené Evropy? Tahle?

Evropská politická liga

Italský ministr vnitra Salvini vyzývá ke vzniku celoevropské Ligy, která by obsazením míst v Evropském parlamentu zrušila existující zlo v podobě osy Brusel-Paříž-Berlín. Je to volání po celoevropském řešení, protože osa BPB bude škodit a bude škodit. Založí někdo českou část Ligy? Podpoří ji voliči? Uvidíme.
(1) Citovaný text v úvodu tohoto článku není, jak by se zdálo politickou deklarací, ale je textem v závěru filmu s názvem Jurský svět: Zánik říše. Výmluvné.

MLADEKR

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 15 997,00 Kč
Vybráno 45.70%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 186 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...