allah-rabbi
11.3.2016
Kategorie: Politika

Merkelová se chová jako Alláhova děvka

Sdílejte článek:

MARTIN KAVKA 11|03|2016

Jak si jinak vysvětlit její snahu dostat muslimy do Evropy? Jak si vysvětlit její kritiku zavření takzvané balkánské cesty, po které proudily do Německa davy, jejichž blahodárný přínos Německo poznává na vlastní kůži?

Poznává, že je neradno pouštět ženy samotné po setmění, že je neradno pouštět určitý druh mužů na plovárny, diskotéky. Jako by už neznalo problémy se stávající islámskou komunitou, vraždami ze cti, paralelní hodnotový a kulturní systém, který nevychází z evropských tradic a hodnot, ale z tradic a hodnot arabské pouště. Přesto Merkelová, jako by byla uzavřena za vysokou zdí a to vše neviděla.

Vlastně její jednání je mimo moje chápání. Copak nejmocnější žena světa nemá informace od svého ministra vnitra, od tajných služeb? Nevidí výpovědi německých občanů v novinách? Nevidí, že Němci sice ze setrvačnosti jedou na nalajnovaných kolejích, ale čím dál tím více dávají najevo, že už nemají chuť dál pokračovat tímto směrem? Mám pocit, že vše vidí, ale nevnímá. Nezáleží jí na německém národě, stejně jako na něm nezáleželo v posledním tažení ani Adolfu Hitlerovi, který měl pro Němce v roce 1945 jen slova pohrdání a kteří si nezaslouží právo na existenci, protože nebyli schopni pochopit Vůdcovu velikost a genialitu.

Z Němců je v poslední době cítit beznaděj a frustrace nad politikou jejich kancléřky. Přesto, díky desítkám let vtloukané vině za Druhou světovou válku a holocaust, nejsou schopni dát svůj odpor k německé sebedestruktivní politice najevo. Minimálně ne v průzkumech veřejného mínění. U anonymních voleb, jak se ukázalo ve třech německých spolkových zemích. Sasko-Anhaltsku, Bádensko-Württembersku, a v  Porýní-Falcu, kde zaznamenala volební úspěch Alternativa pro Německo. Není důležité, že AfD nezískala potřebný počet hlasů, aby mohla cokoliv ovlivnit. Důležitý je signál, který byl vyslán směrem k Berlínu. Ovšem jak se ukazuje, Berlín si to vysvětlil zase po svém. Ne jako první vlaštovku ukazující nespokojenost s německou imigrační politikou, ale jako vzestup xenofobie, rasismu a „pravicového“ extremismu. A proti tomu je třeba bojovat. Ani bych se nedivil, kdyby byla podána žádost k německému ústavnímu soudu o zákaz činnosti AfD.

Tak se totiž dnes bojuje proti nespokojencům a oponentům. „Demokraticky!“ Přes ústavní soud, osočování a snahou přiřknout nespokojeným něco čím nejsou. Ukázat je takové, jaké je chceme vidět. Nejlépe jako nacisty, rasisty, xenofoby, islamofoby, homofoby. Hlavně se s nimi nezaplést do nějaké diskuse. Což jsme ostatně viděli na Slovensku, kdy slovenský prezident odmítl přijmout poslance strany Mariána Kotleby. Dokonce si nikdy ani nepoložil otázku, proč slovenští voliči dali tolik hlasů jeho straně. Prostě, nehodí se, ignorujeme, pomluvíme, onálepkujeme. Ještě chybí „spravedlivé“ lidové soudy. Jak na Slovensku, tak v Německu.

Nevím, zda znáte jednu kauzu v americkém justičním systému dnes zvaném jako „Opičí proces“. Šlo o boj, mezi zastáncem evoluce a zastáncem kreace, tedy zastáncem darwinismu a zastáncem biblického stvoření člověka. Později to bylo zfilmované a pod českým názvem známé jako „Kdo seje vítr“ s vynikajícím Spencerem Tracym v hlavní roli, kde hlavní aktér, poražený a ponížený, odchází od soudu se slovy „Nevím, jak vyale já z opice nepocházím. Vím to tak jistě, jakože je živý Bůh nade mnou“. V tomto procesu, stejně jako dnes nešlo o to, kdo má pravdu. V celém tom byl jeden paradox, že namísto diskuse, svobody, soud určí pravdu bez ohledu na argumenty, bez ohledu na skutečnost a rozsudek je založen na „všeobecném přesvědčení“. Přitom všem aktérům procesu unikl sám člověk. Jeho hodnoty, které si sebou nese od narození bez ohledu na to, zda jeho rodiče jsou evolucionisté anebo kreacionisté. Ty základní hodnoty jsou stejné. Přeci jen naše civilizace, přes všechno co se nám líbí anebo nelíbí, vychází z jistých kulturních kořenů.

Nemusíte se mnou souhlasit, ale připadám si jako ten, kdo tvrdí, že nepochází z opice. Neberu, že islámská kultura je rovnocenná evropské. Nikdy nebyla a nikdy nebude. Je to pouze evropská kultura, která dospěla k rovnosti žen, lidským právům. Vývojem, filozofickým poznáním vycházejícím z křesťanských a antických kořenů, teologických spisů, prodchnutých myšlením Platona, Aristotela. A nepotřebuji důkazy, rozdíly mezi evropskou a islámskou kulturou jsou viditelné a navíc osahatelné. Pro mnohé evropské ženy až nepříjemně.

A přesto jsem dnes a denně přesvědčován, že ačkoli na rozdíl od aktérů „Opičího procesu“ se mohu opřít o empirické důkazy, tak jsem ten, kdo věří, že člověk nepochází z opice, aniž by mi byl předložen jediný důkaz a jsem zpátečník a neuznávám evropské hodnoty. Jsem zpátečník, čecháček, se kterým se přeci ti „intelektuálové“ a zastánci „tradičních“ (sic) evropských hodnot, ani nebudou bavit. Vlastně, proč by se bavili? Vždyť se mohou opřít o něco, co se nazývá „všeobecné“. Je všeobecně známo, všeobecně si lidé myslí, všeobecně je respektováno.

No, všeobecně to sice není známo, ale fyzici to znají dobře. Pružina se jednou vymrští se stejnou silou, jakou byla stlačována.

martin-kavka

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Miloš Zbranek 1000,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Petr Navrátil 100,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Anonym 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 009,- Kč
Vybráno 45.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 228 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...