MERKEL918
1.11.2018
Kategorie: Politika

Merkelová pokazila vše, co mohla

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MIKE

Merkelová oznámila, že se už nebude ucházet o předsednické místo v CDU. Jako kancléřka skončí nejpozději v roce 2021, ale pravděpodobně mnohem dřív. Tak si shrňme, co Merkelová dokázala od roku 2005, kdy se stala kancléřkou. Bohužel nedokázala nic dobrého, pokazila vše, co mohla.

  • Podporovala šílenou zelenou environmentální politiku (včetně odklonu od jádra), která způsobila zvýšení cen elektřiny v Německu a poškodila z dlouhodobého hlediska její konkurenceschopnost.
  • Podporovala levicovou kulturní revoluci a neomarxistickou proměnu své země. Její CDU se v tomto ohledu spíše podobala straně zelených, než konzervativní straně.
  • Její tragické řešení migrační krize destabilizovalo Německo a způsobilo nenávratné škody. Více než 2 miliony migrantů, co přišli do Německa od roku 2015, budou představovat permanentní zátěž pro sociální a bezpečnostní systém země. Navíc demograficky urychlí proměnu Německa na orientální zemi.
  • Způsobila Brexit. Hlavně tím, že nezvládla migrační krizi a Britové se obávali, že vzhledem k členství v EU, by se tihle migranti mohli vydat do Velké Británie. Taktéž nebyla ochotna podpořit Davida Camerona, který požadoval ústupky pro Británii v EU.
  • Nezvládla dluhovou krizi v Řecku a dalších jižních zemích. Její řešení stálo Evropské a Německé daňové poplatníky ohromné množství peněz a problém se nevyřešil, jenom odsunul do budoucna.
  • Podporovala posilování moci EU na úkor národních států, neustále požadovala „Více Evropy“. To je také levicová politika a ne konzervativní.
  • Podporovala cenzuru na internetu a boj proti takzvané hate speech. Německo za její vlády přijalo zákon omezující svobodu projevu.
  • Zničila svou vlastní stranu CDU. Byla stabilním lídrem své strany více než 15 let díky velice despotickým metodám. Všechny výrazné osobnosti v CDU, které ji konkurovali, politicky zničila. Z CDU se za jejího předsednictví stala levicová strana Merkelové patolízalů bez charismatu a vlastního názoru. Je otázkou, zda se z toho dokáže CDU vzpamatovat.

 

Kdyby se člověk v roce 2005 podíval do budoucnosti na Německo v roce 2018, myslel by si, že tam po dobu 13 let musela vládnout strana zelených. Ti ale byli naposledy ve vládě právě v roce 2005. Merkelová ale vládla, jakoby vládli zelení. Podporovala všechny jejich programové body: zelená energie, neomarxistická kulturní revoluce, masová migrace, multikulturalismus, posilování moci EU, gender, antifašizmus atd …

A toto je dědictví Merkelové. Dokáže se z toho Německo a Evropa ještě vzpamatovat?

Autor: Mike

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 26 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.