imigmerkel
19.12.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Merkelová Němcům lže! Jen každý 50. uprchlík najde v Německu trvalou práci

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR 19|12|2015

Komise německých expertů pro prognózy na trhu práce vydala zprávu, kde se mj. uvádí, že vyhlídky uprchlíků najít v Německu trvalou práci, jsou mimořádně nízké. Kancléřka Merkelová v průběhu tohoto roku, kdy se nálada Němců vůči uprchlíkům postupně stále více stávala skeptičtější, vícekrát prohlásila, že občané nemusí mít obavy, že uprchlíci budou dlouhodobě zatěžovat německé sociální systémy. Tvrdila, že velká většina z nich bude pracovat a odvádět daně, což je ku prospěchu státu i všech občanů.

Skutečnost je však zcela jiná. Experti Angelu Merkelovou nyní usvědčili ze lží, nebo jemněji vyjádřeno, z extrémního, ale vědomého přikrašlování reality, která je a bude zcela jiná. V rámci uprchlické krize, která Němce stále více nervuje a dráždí, očekávají experti jen v průběhu příštího roku dodatečně kolem 400 000 nezaměstnaných. Samozřejmě – a já osobně jsem si tím jistý – že to může být ještě horší. Německý institut IWF vydal oficiální zprávu minulý týden a v ní yychází z toho, že jen 2 procenta práceschopných uprchlíků v Německu najde trvalé zaměstnání. To je žalostně málo neboť  zbylých 98 procent zůstane trvale nezaměstnaných a živit je budou muset němečtí občané.

Frau Merkel lže svému národu a hraje velmi nebezpečnou hru, i když na Parteitagu CDU v Karlsruhe, 14. prosince byla její politika vůči uprchlíkům poměrně velkou většinou delegátů schválena. Ale podle mých diskrétních informací, které získal jeden z redaktorů, který byl v Karlsruhe, to bylo velkou zásluhou Volkera Kaudera, šéfa parlamentní frakce CDU-CSU (je to její hlavní “generál” a “zbrojnoš”, který, když je třeba, tak hned zvedá za svou šéfku “meč”). Ten vyvinul velký tlak na ty, o kterých věděl, že jsou proti kancléřce, přičemž padla i velmi tvrdá slova a zněla velmi hlasitě. V. Kauder to nedělal poprvé, když někdo z CDU projevoval zásadní nesouhlas s “Kaiserin” Merkel.

Ne všichni se ale nechali zastrašit – v žádném případě ne například skvělý a vysoce respektovaný, moudrý Wolfgang Bosbach, který je v uprchlické politice absolutní “antimerkelovec”.

Experti dále vidí obrovské problémy i při integraci uprchlíků, ale ty vidí každý informovaný občan. A to jsou prakticky všichni Němci. Vždyť Německo nedokázalo integrovat dobře a dostatečně ani turecké gastarbeitery z období sedmdesátých a osmdesátých let minulého století. Zde je třeba ale jednoznačně říci, že mnozí z nich se nechtěli a nedali integrovat – a totéž bude i nyní.

Experti počítají s tím, že do konce roku 2017 bude v Německu kolem 3 milionů uprchlíků a z nich, podle jejich výpočtu, najde trvalé zaměstnání pouze každý 50. To znamená, že pracovat z nich bude jen 60 000. K této matematice německá “Kaiserin” ale neřekla jediné slovo – raději se nechala oslavovat od těch, z nichž ne malá část to dělala násilím.

ZDROJ: Roman Bednár

bednar

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 456,44 Kč
Vybráno 15.43%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 8 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 4,22 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
12 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.