angela-merkel-014
18.2.2016
Kategorie: Společnost

Merkelová jako kůl v plotě

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED 18|02|2016

Od druhé světové války ještě nikdy nebylo Německo takové izolované jako dnes, díky Angele Merkelové. Jedna země za druhou začíná chápat, že politika, kterou se Merkelová snaží vnutit Evropě, je zničující.

Začalo se to neposlušným Maďarskem. Tehdy ještě “skuteční” Evropané kritizovali Maďarsko za to, že si dovolilo postavit plot na hranici se Srbskem, aby mohlo dodržet Dublinskou úmluvu. 

Mezitím začalo plot stavět i Rakousko a Slovinsko (ten už byl však “dobrý”) a své hranice zavřelo Dánsko a Švédsko. To Švédsko, které bylo ještě i pro Německo vzorem v pomýlené migrační politice. Pak Angelu “zradilo” Rakousko, které vyhlásilo strop pro počet migrantů přijatých letos na úrovni 37 500. Toho bude dosaženo v červnu a pak se stane to, co od začátku říkám, že je jediným řešením – Rakousko uzavře svou hranici. Ještě dříve uzavře svou hranici s Řeckem Makedonie a, věc nevídaná, činí tak přesto, že paní Merkelová je proti. 

No skutečná “dýka do zad” přišla o víkendu z Francie, a to ještě i v Mnichově. Francouzský premiér prohlásil, že vezmou už dříve přislíbených 30 tisíc migrantů, a pak je konec. A země V4 se na summitu shodly, že konec je hned.

Angela Merkel zůstala sama jako kůl v plotě, a to proto, že nejprve způsobila Německu obrovské problémy a teď chce od ostatních zemí, aby jí pomohli tyto problémy řešit, navíc způsobem, který všechny problémy ještě více zhorší. 

Zda Merkelovou řídí Američané nebo mimozemšťané, případně je vše z její hlavy, nevíme. No je jasně vidět, že i nejmocnější ženě Evropy se může dostat ignorování jejích partnerů, pokud bude trvale škodit Evropě.

Válečným uprchlíkům třeba pomoci, tak pomozme jim. Tam a ne tady. Evropská unie ať udělá vše pro ukončení války v Sýrii, financuje uprchlické tábory v Libanonu, Turecku a Sýrii, avšak zároveň musí uzavřít hranice.

A paní Merkelová, jako nová matka Tereza Evropy, může nadále apelovat na státy, aby byly solidární a přijímaly uprchlíky. Například na Spojené arabské emiráty, Saudskou Arábii nebo leckterý jiný z 56 islámských států ve světě. Hlavně však ať už nepřekáží při skutečném řešení imigrantské krize. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
36 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.