19.8.2015
Kategorie: Společnost

Mediálním světem s Petrem P.: Spermatomarxistický multikulturní sluníčkář

Sdílejte článek:

PETR PAULCZYNSKI 19|08|2015

Není to tak dávno, co se na veřejnosti objevilo podivné individuum. V Jílkové Kotli či jak se to jmenuje se rozdivočil nějaký Kohout. Dokonalá ukázka multikulturního socialisty, napsal Pravý prostor.

Něco, co ani naševaše veřejnoprávní dosud neviděla. Šílený, nevychovaný, uřvaný, demagogický a pokrytecký zoufalec, který sice absolutně nevěděl co s imigranty, které přijmeme, budeme dělat, jak nám budou prospěšní, ale velice dobře „tušil“, že se někde válí, asi u živnostenských parazitů a fabrikantů, 600 miliard, které bychom do nich mohli nacpat.  Později se objevil na nějaké demošce s transparentem že máme přijmout milon imigrantů. A nyní své veřejné působení korunoval další performancí. Spíš teda prasárnou než performancí. Vylil v kostele sperma, umělec.

A nezapomněl se s námi podělit o své oplzlosti s mrtvým spermatem, které ředil Polákům do svěcené vody. Když podobný exot nastříká sperma v kostele je in, umělec a bojovník proti temnotě. Je možné, že nějaký rektor dovolil, aby tenhle rádoby pedagog mohl učit nějaké studenty? Dnešní doba je plná zvráceností a angažmá tohoto narušeného člověka na VŠ je jednou z nich! Tihle lidé chtějí jen rozeštvávat a každá pozornost, kterou jim věnujeme, každá negativní emoce kterou vyvolají je žene kupředu. Problém je, že tihle “narušenci” infiltrovali univerzity.

Dřív, když se řeklo učitel, vybavil si člověk morální autoritu, která měla přirozený respekt svých žáků, svých sousedů a přátel, širokého okolí, když se dneska podívám na pedagogy typu Kohouta, tak se mě chce zvracet. “Shromáždil jsem trochu svého spermatu, které, jak se domnívám, musí obsahovat genetickou informaci o mém militantním atheismu (jsem přesvědčen, že je lidský mozek evolučně naprogramován na atheismus) a zředil jsem ho ve “svěcene vodě”. Pak jsem obsah nádobky vlil do křtitelnice velkého polského kostela, doufaje, že se moje semeno vsákne do kůže křižujících se křesťanů, a tím je geneticky konvertuje k atheismu.” Napsal. Dodávám: Duševní kripl. Nechutnej, nenávistnej, naprosto zbytečnej sráč. A pojďme na titulky.

PKS3366a3_noviny

Havel za osmdesát…píše JXD V Reflexu. Nadace Vize 97 odhalila pohled do prostor kanceláře Václava Havla. Za pouhých osmdesát korun. Ne že by vás tam samozřejmě pustili osobně – ta tři eura zaplatíte jen za návštěvu jejich webu. Na adrese vaclavhavel.com se vám nejprve objeví výstražné okno, ze kterého jen stříká ušlechtilost a potřeba povznést národ. Cituji: „Nadace Vize 97 v duchu svého názvu a poslání připravila nový kulturní projekt úzce spjatý s osobou prezidenta Václava Havla. Hlavní myšlenkou a vizí projektu je umožnit celému světu podrobnou prohlídku všech prostor Kanceláře Václava Havla včetně mnoha předmětů, které se v ní nacházejí a dokreslují atmosféru místa, kde pan prezident téměř deset let působil.“ Nádhera! Podívat se na židli, ve které Havel osobně sedával – byť jen přes Internet. Tak kliknu, kliknu podruhé, a objeví se text: „Přihlášení – objednávka virtuální prohlídky. Tato část prohlídky je placená. Pro pokračování v prohlídce prosím uveďte vstupní kód. Pro získání přístupu do dalších místností vyplňte následující formulář. Poté budete přesměrováni na platební bránu GoPay, kde můžete platební transakci dokončit. Následně Vám bude zaslán vstupní kód, který Vám umožní postupovat dále v prohlídce. Vstupní kód je vázaný na e-mailovou adresu a můžete jej používat opakovaně. Cena: 80 Kč“ 

A tak jsem zavřel okno prohlížeče, šel si opláchnout obličej studenou vodou, a pokoušel se vyhnat z hlavy nepříjemnou otázku, co se mi tam uhnízdila. Pak jsem si ten dotaz ale ochočil. Je přece zřejmé, že  Vize 97 je ochotna zpeněžit cokoliv, co se Havla týká, a tak není důvod se nezeptat. Nemusím za tu svou otázku proto stydět, peníze nesmrděj, a normálně se paní Dagmar Havlové touto cestou ptám: Kolik by mě stálo, kdybych se chtěl v kanceláři Václava Havla vydělat na stejném WC jako zvěčnělý prezident?

Z diskuze pak mne zaujal tento názor: Dávám tomu rok a v Praze bude stát mauzoleum Václava Havla. Umístěno bude na náměstí Václava Havla (bývalý Václavák), příchod přes tržiště Václava Havla (bývalý Havlák) okolo budou lavičky Václava Havla, vstupné bude zahrnovat permanentku do Knihovny Václava Havla.  (tak a teď mi to Dášo sečti a pošli mi fakturu).

Ivo Valenta, senátor píše o udavačství. Vláda by v dohledné době měla přijít s návrhem zákona o ochraně oznamovatelů. Zákon by měl zavést právní ochranu tzv. whistleblowerů, nebo-li zaměstnanců, případně jiných osob, které nahlásí nekalé jednání svých zaměstnavatelů. Senát se ve středu zabýval návrhem na upořádání veřejného slyšení na toto téma a tento návrh schválil. Jistě je vhodné, aby se o této problematice vedla veřejná diskuse, neboť tento návrh zákona je všemi možnými “vlastníky patentu rozum, dobro a pravdu”, tzv. dobrosery, jak by řekl můj kolega senátor Jaroslav Kubera, mytizován a je považován za samospásné řešení pro trestnou činnost.

Obávám se ale, že pokud toto veřejné slyšení bude v režii organizací jako je Oživení, Nadační fond proti korupci či Transparency International, které za jeho uspořádání v Senátu lobbovaly, nemůže být výstup jiný, než že se v případě ochrany whistleblowingu jedná o “nezpochybnitelně geniální myšlenku”. Tyto organizace mají předem jasno. My, kteří pamatujeme dobu totality, kdy kvetlo udavačství či, chcete-li, práskačství motivované závistí a dalšími nejnižšími pudy lidské povahy, však zdaleka jasno nemáme. Čím více budou organizace tohoto typu naléhat na prosazení ochrany oznamovatelů, tím více mě to bude utvrzovat v přesvědčení, že tato myšlenka může vnést pouze více závisti a nenávisti do společnosti. Nestavím se tím za ty, kteří páchají trestnou činnost, ale odmítám, aby byla odhalována takovými pokroucenými praktikami, které sice nejsou protizákonné, ale zcela jistě jsou amorální.

Čemu se pan senátor diví? Práskačství je český národní sport odjakživa. Gestapo zde mělo žně, aniž by se muselo zvlášť snažit, protože Češi práskali sousedy s živelnou rozkoší. Doba socialismu toto umění povýšila piedestal ctnosti. Různí domovní důvěrníci, uliční výbory, PSVB, lidové milice… – to byla doba zaslíbená pro práskače. A v lidech to jaksi zůstalo. Dnes vás s chutí nafotí, jak špatně parkujete, že na dálnici jedete rychleji, než 130… Podle mě je to naprosto geniální! Proč platit STB, když mohou lidé práskat sami, rádi a zadara? Začne to u zaměstnavatelů, přesune se to na sousedy, a skončí to bonzáctvím v rámci rodiny, jak je to krásně popsáno v románu 1984, který přestává být utopií. Čekají nás zlaté časy.

České vědce znepokojuje xenofobie vůči uprchlíkům. Vědci a akademičtí pracovníci zveřejnili výzvu “Vědci proti strachu a lhostejnosti”. Dali najevo své znepokojení z aktivit extremistických skupin a vzrůstající xenofobie v souvislosti s imigrační krizí. Prý znepokojuje narůstající xenofobie.  Na 660 vědců, univerzitních profesorů i vysokoškolských pracovníků se v petici ohradilo proti nárůstu xenofobních nálad v české společnosti. Znepokojuje je aktivita extremistických skupin, které podle nich nemají dostatečnou protiváhu. Na internetu v pondělí zveřejnili výzvu nazvanou Vědci proti strachu a lhostejnosti. Mezi profesory z Univerzity Karlovy, kteří se podepsali, jsou například teolog Tomáš Halík, divadelní kritik Vladimír Just, historik Jan Rychlík, literární historik Martin C. Putna a filosof Jan Sokol. Pod petici se podepsal i ředitel Ústavu molekulární genetiky AV ČR Václav Hořejší. “To, co se tady děje, taková vyhrocená hysterie proti uprchlíkům a proti muslimům mi opravdu dělá potíže. Skoro se stydím za to, jak tento národ tomu ve velké míře podléhá,” řekl.

Tak se na to podívejme jinak. Mediální boj s xenofobií a extrémismem se dá vést bez vynaložení jedné jediné koruny. Stačí, aby vláda šuškandou dala najevo, že peníze na imigranty vezme z rozpočtu vědy a kultury…Aktivita “akademiků” mi připomíná britského Premiera Chamberlaina , který po podpisu mnichovské dohody vystoupil v Londýně z letadla a mával kusem papíru o kterým tvrdil je zajistil Británii mír. Jak to dopadlo víme. A citát z rozhovoru DVTV se spisovatelkou Petrou Hůlovou, která apelovala na intelektuální elitu, aby přestala být arogantní a povýšenecká. Že ne každý, kdo nesouhlasí s příchodem imigrantů, musí hned být xenofob, může mít také např. jen strach. Nebo k tomu má jiné důvody. A nebo ten xenofob je, ale to nikdo nezjistí, protože intelektuálové hned všechny háží do jednoho pytle s nálepkou “xenofobové”.

Intelektuální elita by měla sestoupit ze svého piedestálu a začít se s lidmi bavit o tom, proč zastávají názor, který zastávají, a v případě, že to bude možné, se jim snažit nabídnout jiný pohled. Protože když hned všechny onálepkujeme labelem xenofob a lůza, tak jaký pak je mezi námi a onou (reálnou či domnělou) lůzou rozdíl? Nehledě k tomu, že spousta jmen jsou jedni a titíž petenti. Jak pravil Petr Štěpánek na margo všech možných neziskovkářů a jejich učitelů: Podobné sluníčkářské budižkničemy dnes produkují zdegenerované humanitní školy jako Baťa cvičky. Tihle mladičcí agresivní týpci, co evidentně pozřeli Šalamounovo lejno veškerého vědění a od té doby zvěstují světu jedinou politicky korektní Pravdu, nám sice mohou být k smíchu, leč ve skutečnosti jsou stejně nebezpeční jako Hitlerjugend v časech nacistických či komsomolci a svazáci v časech komunistických.

Kvůli rasové vyváženosti zavede lékárna barevné náplasti. Tradiční béžová barva náplastí bude už minulostí, doplní ji i tmavší odstíny. Švédský lékárenský řetězec Apoteket se chystá nabízet náplasti i v tmavých odstínech, nejen v tradiční béžové barvě. Podnik svůj záměr ohlásil jen krátce poté, co byl na internetu kvůli nedostatečnému výběru náplastí kritizován za rasismus, napsal zpravodajský portál The Local. Lékárenskou síť z přispívání k rasismu nařkla černá blogerka Paula Dahlbergová,  která řekla, že Apoteket omezeným výběrem barev náplastí přispívá k diskriminaci lidí s tmavší pletí. Firma se předposrala a sdělila, že do konce roku bude mít co nabídnout”.

To je mi zas aféra. Asi pro černochy budou dělat i hnědou vanilkovou zmrzlinu? Víno bude červené a hnědé, mléko se zruší, co bude s Niveou netuším. Neměli tu kozu poslat tam kam patří? Ne tam jak vás napadlo na první dobrou. Já myslím domů, do Afriky. Ale ani tam když jsem se odřel neměli vlékárně hnědej flastr. Jo a flastry pro Prague Pride nezapomenout!!

A na Fejsbůku napsali:

 • Uprchlíci musí akceptovat, že platí naše pravidla hry, a my musíme být dost silní, abychom je dokázali prosadit, říká politolog Petr Robejšek. Evropa není pohotovostní stanicí pro problémy světa. Představuji vám člověka, který jedinou svou větou dokáže strčit do kapsy 800 akademiků, kteří si masírují zbytnělá ega podpisem přihlouplých petic!
 • Jedno mi hlava nebere. Předsedkyně Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková je mj. obviněna z toho, že způsobila škodu 1,056.033 .- Kč, což je plat její místopředsedkyně Vesecké, kterou neměla do této funkce přijmout, neboť ta nesplňovala požadovanou kvalifikaci.  Pokud totiž dělala svoji práci dobře, pak škoda nevznikla, neboť stejný plat by brala místo ní jiná osoba s kvalifikací a více práce či lepší práci by zřejmě neodvedla.
 •  Spíše by mne zajímaly náklady na policejní monstrakci, při níž tři policejní komanda „zajišťovala“ jmenovací dekret Vesecké…Summa summarum: určitě jde o něco jiného – dosadit na místo šéfa ERÚ někoho, kdo půjde na ruku skutečným vládcům této země…
 • Nechápu, co máte proti uprchlíkům. Jen za poslední týden mi už dva doktoři z Afriky chtějí poslat 30 mil. liber.
 • Rozumíte tomu proč se kvůli korupční nahrávce má sejít Bezpečnostní rada státu místo porady u Šlachty?
 • V rámci multikulturní korektnosti se při hře v šachy ruší zahájeni partie bílými.
 • Při četbě petice vědců nevím, jestli mi jsou víc protivní primitivní rasisti s šibenicema nebo multikulturní salónní pseudomoralisti.
 • Z diskuze o petici inťoušů: jsou to šmejdi. Nejsou. Od šmejdů má člověk alespoň nože, nebo deku. Od těchhle kromě popsaného papíru nic. A jsou dražší než šmejdi.
 • “Festivalové propadáky. Filmy, ověnčené na karlovarském festivalu, diváky nelákají. Nechtějí platit za další reality show o narkomance, ani za příběh o těžce nemocných”…”Jak překvapující? Prostě lidi nezajímají feťáci, aktivisti a jiná EU podporovaná aktiva”…Český film je v jasné krizi, namísto filmařiny jen samá angažovanost…kde jsou ty slavné časy? Je paradoxní, že některá díla nedosahují ani řemeslné úrovně bolševické nebo nacistické propagandy filmové, přitom technologie máme dnes lepší…Pár bílých vran se najde (nedávno film Ve stínu ) ale na tu produkci 35 filmů ročně je to totální bída a stamiliony letí ven oknem na povětšinou stupidní EU propagandu nového sluníčkového světa…
 • Aktivisté nastříkali na norky růžovou barvu, část zvířat to nepřežila. Zalepil bych těm kreténům aktivistickým řitní otvory sekundovým lepidlem.
 • Nezaujatý moderátor chce dát hostovi co proto, aneb  Řeč těla tě prozradí.
 • Dík Havlově nadaci za nabídku prohlídnout si jejich web za 8 pětek. Nešlo by přidat  pohlazení prostituujicího  Bořka Šípka po hlavě ?
 • Dnes se někdo v diskusi ptal, kdo je Jakub Janda.  Moje odpověď: Jakub Janda je člověk, který nepobírá dávky v nezaměstnanosti prostřednictvím úřadu práce, ale prostřednictvím tink-tanku pro evropské hodnoty.
 • V roce 2006 řekl Zdeněk Bakala, že zprávy o hospodářské kriminalitě patří do policejní rubriky, ne na finanční stránky. Kampak podle tohoto dělení patří prodej bytů?
 • The Zeitung: Na Slovensku rapídne stúpa výskyt syfilisu a kvapavky. Nárast počtu ochorení je taký výrazný, že to znepokojilo aj politikov. Ministerstvo zdravotníctva apeluje na občanov, aby sa konečne prestali správať ako kurvy.
 • Čtyřiatřicetiletá žena se na Blanensku vloupala do rodinného baráku, aby tam ukradla pár lahví vína a plechovek s pivem. Pak se jí s tím asi nechtělo tahat, a tak se vylila přímo na místě. Ráno ji vzbudili policajti. Když musíš, musíš.
 • Pamatuju, že kdysi byla štangle Loveckýho salámu tak vysušená, že s ní šlo zatloukat hřebíky. Dnešní Loveckej salám můžete jíst lžící. Prý je to kvůli tomu, že je zdravější. Že je v něm víc fitness sádla. Asi devadesát procent. Ufff, tohle je fakt na palici.

A něco veselého : 

.

A fór na konec: Proč je lepší sex s učitelkou než se sestřičkou?
Sestřička říká: “Další, prosím!”, a učitelka: “Tak si to celé zopakujeme.”

A to je dneska všecko.

ZDROJ: Petr Paulczynski

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Vlastimila Čumpelíková 500,- Kč, Anonym 900,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 199,- Kč
Vybráno 43.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 112 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...