Takže prosím, nejde tu o děti na vozíčku, ale o ty o nichž se vypráví tato anekdota. Proč se děti bojí Lakatoše z 1.A? Protože má fotra v 8.C.
Začínám se obávat, že až jednou zrána Zeman řekne “Dneska se nějak mračí, vypadá to na déšť”, už vidím ty zástupy kvalifikovaných meteorologů, jak se mu to budou snažit vyvrátit a dokázat, že nerozumí počasí. Prostě černá ovce. No a obvyklé titulky.

ZEMANOVCACEK

Chovanec vyzývá Babiše k boji hlásá titulek. Češi prý odvádějí celkově vyšší daně než Němci, ale Chovancovi z ČSSD to nestačí. Chce oživit téma vyšších korporátních daní a sektorové daně pro banky z volební kampaně své strany, pokud ministr financí Andrej Babiš do srpna neukáže, že jeho vlastní snaha posílit státní rozpočet je funkční. Chovancovým deklarovaným cílem však není učinit daňový systém spravedlivějším pro průměrného člověka, nýbrž spíš vybrat na daních ještě více prostředků pro už tak nafouknutý státní rozpočet. Proč o tom ale nyní hovoří, pokud tedy skutečným cílem není útok na Babiše osobně? Chovancova smělá výzva přichází právě v době, kdy po Praze kolují zvěsti, že coby ministr vnitra sbírá špínu na Babiše. Chovanec Babišovi zřejmě dává na vědomí, že jestli chce vést bitvu o kontrolu nad dálničním rozpočtem, Českou poštou a ČEZem, ČSSD je připravena hrát tvrdě. No nemám je v oblibě ani jednoho. Ale myslím, že tady si vsadím na Babiše. Důležitý je, že už se perou jak říkala Cecilka ve Slunce, seno.

A něco z mé rodné obydlené zatáčky mezi Prahou a Vídní. Výbor pro národnostní menšiny města Brna společně s Ústředím muslimských obcí vydali prohlášení. Každý člověk žijící v našem městě si zaslouží stejnou úctu a respekt, nehledě na jeho etnické, či národní kořeny a náboženskou příslušnost. Nenechme se proto vtáhnout do kolotoče nenávistného chování a skutků, jak po tom dnes někteří volají a vyzývají.
 Je to totiž právě nenávist, demagogie a nepřiměřená generalizace, která vytváří radikalismus jakéhokoli typu a nikdy nemá, nikdy nebude a v principu ani nemůže mít pozitivní dopad. Lidé přicházející z jiných zemí, případně lidé vyznávající odlišnou víru od té naší, jsou v Brně našimi spoluobčany, sousedy, spolupracovníky, spolužáky našich dětí a často přáteli. Není důvod, aby opovržením, nebo jakýmkoli jiným způsobem platili za skutky, které spáchali zločinci, se kterými nemají nic společného a které kategoricky odsuzují. Co je na tom sluníčkovém prohlášení zajímavé? Že Výbor je poradním orgánem Rady města a nemá co vydávat nějaké prohlášení. O tom, že se v brněnské mešitě cvičilo se zbraněmi nemluvě, jak svědčí tento odkaz.

Šéf muslimů v Česku: Chceme v Evropě naše právo šaría! Mohamed Abbas v České televizi řekl, že by si přál pro evropské muslimy výjimku ze zákona. V ČT obhajuje kamenování i nižší postavení ženy. A po masakru v pařížské redakci přidal i myšlenku, že za vším stojí jakési tajné služby!  Abbas v České televizi minulý týden přišel s nápadem, že by se pro muslimskou komunitu měla udělat výjimka z právních norem evropských států. Muslimové by se tak soudili dle práva šaría. Když se ho moderátor Bohumil Klepetko zeptal, jestli by lidé, kteří přicházejí do cizí země, neměli spíše respektovat zdejší zákony než žádat výjimku, rozčílil se: „V čem je problém, jako proč, proč by to nemohli?“ Kdo to je ten Abbas? Narodil se v Súdánu a do Česka přijel začátkem 90. let, protože jeho otec tu byl velvyslancem. Po revoluci tu zakládal Českou muslimskou komunitu a nyní je šéfem Muslimské unie v Česku, přestože dosud nemá naše občanství. Podniká jako směnárník, realitní agent a vlastník stánku s kebabem. V polovině 90. let pomáhal s registrací organizaci TWRA, která prokazatelně financovala muslimské teroristy, podle experta na islám Lukáše Lhoťana jde ale o umírněnějšího muslima.
A jak správně v diskuzi poznamenal jeden kolega. Jak může tohle individuum žít legálně v Čechách? Na základě čeho, dostal povolení k pobytu? A kdo zaručí, že další legální přistěhovalci, nebudou stejně “umírnění” jako on?

V anglickém Manchesteru vznikne první britská střední škola pro gaye a lesby. Unikátní vzdělávací instituce má vzniknout v Manchesteru. Ochránit má studenty, kteří v běžných školách čelí šikaně a všemožným ústrkům. Během příštích tří let by se Velká Británie mohla dočkat první školy určené gay, lesbickým, bisexuálním a transgender dětem. Unikátní vzdělávací instituce má vzniknout v Manchesteru a její provoz by plně hradil stát. Škola má v první řadě ochránit studenty, kteří v běžných školách čelí šikaně a všemožným ústrkům. Mělo by ji plnohodnotně navštěvovat 40 středoškoláků z oblasti Manchesteru a Liverpoolu. Navíc by měla škola nabízet 20 míst pro studenty, kteří chtějí dál navštěvovat běžnou “mainstreamovou” školu, a měli by LGBT ústav podle stávajících představ coby jakési útočiště. 
Výborně. To je správně sluníčkové. Blbec  sice rupne z matiky, ale z análního sexu bude mít za jedna. A potom půjde v průvodu teplých v první řadě. Jenom musí dávat bacha na muslimáky, protože Bojovníci Islámského státu shodili z věže dva gaye.

A trocha bulváru: Několikanásobný stříbrný český slavík Petr Kolář se hezky zřídil na večírku. Bohužel pro něj, byl vyfocen ležící na schodech v klubku s podobně upravenou dámou a drogami v ruce. “Šli jsme ve dvou, to se prostě tak stane, že někdo zakopne a spadne”. Firma Levné knihy ohlásila, že následkem skandálu se prodej Kolářových CD propadl o polovinu a čerpací stanice je dokonce odmítají nadále rozdávat zákazníkům za pět natankovaných litrů jako doposud. S další platinovou deskou se tak Kolář zřejmě může rozloučit. Jo a taky se vdala Ornella. Její manžel Pepa Kokta zveřejnil na FB svatební foto. Z něho lze usoudit, že Ornella je z Dejvic.

A z mého života: Chtěl jsem jít spát, když na Barrandově hlásili ve zprávách, že bylo zahájeno sčítaní ptáků. Tak jsem nevěděl, jestli si mám teda lehnout, protože kdyby přišli k nám, a já spal, měli by v těch počtech bordel. Říkal kamarád, že mám být v klidu, protože chcíplý ptáky nepočítají. Dále říkali, že se ztratil 19letý mladík. Byl prý moc hodný. Naposledy neudělal maturitu a měl opakovat ročník. Zkrátka takový hodný lempl. Příště si k těm zprávám dám popcorn. Jo. Odložil jsem si chlebíček a než jsem si donesl pivo, pes ho sežral. Pak si na zahradě stěžoval sousedovic kočce.

A na Fejsbůku napsali:

 • V Bystrci se v městských bytech rekonstruují bytová jádra. Ergonomie těch nových má být vskutku nedostižná. Jak pravil kamarád. Mám trošku rozporuplný pocity… nedovedl bych se rozhodnout, zda čůrat do umývadla nebo do vany. Ovšem kdyby byl z druhé strany ještě dřez, tak by má volba byla jasná. A prý by ještě byl problém kam zvracet. Jak zvracet? Zvracet není v EU dovoleno! Zvracení je totiž xenofobní a nenávistný jev, kdy se tělo snaží zbavit něčeho cizího a škodlivého, což Vám ovšem naordinovala EU, která nejlépe ví, co je pro Vás dobré. Zvracení je tedy výrazem pohrdání hodnotami moderní, multikulturní a sociálně solidární evropské společnosti. Potažmo – kdo zvrací v Evropě, je zaprodancem Ruska!
 • Situace ve Francii se po nedávných tragických událostech již vrací do normálu. Francouzští řidiči kamiónů zahájili stávku s blokováním hlavních tahů v blízkosti největších měst.
 • Koupila si tabletky na hubnutí a hned byla o osm kilo lehčí. Její hmotnost se zatím nezměnila.
 • BrnoLeaks: Primátor Vokřál prý zuří, cvrkají nám zdroje z magistrátu. On sám je v práci od rána do večera a nezbývá mu čas ani na rodinu ani na oblíbený golf. Náměstkyně Klára Liptáková má každý den od rána do večera co půl hodiny jednu schůzku a nestíhá je ani vyhodnotit. Úplně jinak to ale mají Hollan a Ander. Do práce se prý přiloudají kolem deváté a ve tři jsou už pryč. Hollan zatím stále ničemu nerozumí a Ander jen hledá způsoby, jak vydírat a hrát své staré hry. Kdy dojde primátorovi trpělivost? Zůstaňte s námi.

10vlada.jpg

 • Přesně takhle si představuju optimistické, sympatické, vizionářské vůdce a tahouny moderního státu!
 • Mají-li evropské zpravodajské služby informace o desítkách až stovkách “spících” teroristických buněk, proč už dávno nezmění jejich status ze spící na mrtvé ?
  Sedm milionů výtisků, to je sen. A stačilo jenom vyměnit redakci…
 • Evoluce socanů:
  Socan obecný zvýší daně.
  Socan evropský zvýší daně, spustí dotační program a založí úřad na kontrolu dotací.
 • Víte co je na celém tom islámském svinstvu nejhorší? Že když napíšete, že islám je zlo, které zlo dotáhlo všude, kam strčil muslim nohu, tak se od multikulti šílenců a sluníčkářů dovíte, že obřízka žen není islám a nemá oporu v koránu, mnohoženství není není islám a nemá oporu v koránu, bití žen není není islám a nemá oporu v koránu, soulož s kozou není není islám a nemá oporu v koránu, devítiletá nevěsta není islám a nemá oporu v koránu, trest smrti za ateismus není islám a nemá oporu v koránu, trest smrti za zběhnutí od islámu není islám a nemá oporu v koránu, vražda ze cti není islám a nemá oporu v koránu, trest smrti za obrázky Mohameda není islám a nemá oporu v koránu… Ale proč o tom do háje pořád přesvědčují nás, proč o tom do háje nepřesvědčí muslimy, kteří toto vše praktikují?
 • Jak to tak poslouchám, tak si norský Barnevern s našimi emisary vytřel prdel včetně europoslanců. Výsledek je, že matka bude děti vídat míň než dosud. Řešení? Vypovědět velvyslankyni, dát jí na odjezd 48 hodin a pak deportovat…stáhnout naše zastoupení v zemi a pohrozit darováním Schwarzenberga…
 • Zákaz prodeje o svátcích je skvělý. O svátcích by se měly vyplácet jen dávky. A rozšířil bych jejich počet tak, aby svátek nebyla jen sobota.
 • Starosta nizozemského Rotterdamu Ahmed Aboutaleb (vyznáním muslim) ke svým spoluvěrcům: “Nechápu, proč se obracíte zády ke svobodě. Pokud se vám svoboda nelíbí, tak si sbalte svoje věci a odejděte z naší země. Pokud se vám tady nelíbí kvůli komikům, kteří si dělají srandu, tak jděte do prdele. Zmizte z Holandska.”  Myslím, že tak precizně vyjádřil názor ohromné většiny nemuslimských Evropanů.
 • Tibetský duchovní vůdce při své úterní přednášce v Kalkatě opět připomněl, že pokud jde o společensko-ekonomické uspořádání, je stále přesvědčeným marxistou. Ještě, že to o něm neřekl Václav Klaus, to by bylo u nás řevu!

A něco veselého :   
12.jpg 

A fór na konec:

Tati, kup mi iPhone6!
 No počkej, a co kouzelné slovíčko?!
 Jana!
 Jak co Jana?!
 Jméno tvé milenky!
 Aha…a jakou chceš barvu a 64GB a plusko?

A to je dneska všecko.