Opravdu Vás neděsí, že české děti, z nichž jedno se prokazatelně narodilo v ČR (a není tedy pravdou tvrzení norské strany, že obě vyrůstají od narození v Norsku), už ani neumějí mluvit česky? Nepřijde Vám to jako cílené vymývání mozků? Nezaznamenala jste, že podobných případů už byly přinejmenším stovky? Nikdy jste neslyšela o tom, že pěstounství je v Norsku dobře placený byznys?

PKS3366a3_noviny

A na konec čerstvá zpráva. Právník Pavel Hasenkopf byl v úterý zbaven práva zastupovat matku. Na svém facebookovém profilu k tomu napsal: „Dnes mne moje nadřízená, Mgr. Ing. Ivana Spoustová, Phd., zbavila práva dále zastupovat Evu Michalákovou. Veškeré další dotazy proto směřujte na ni, já mizím na týden do lesů.“ Pod jeho statusem se rozpoutala diskuse, pátrající po důvodech a uvažující o osobě Ivany Spoustové. Dohady právník jen komentoval slovy: „Ano, jedná se o.zásah ,,vyšší moci“. Dobrou noc.“
No, zajímavý vývoj. Po včerejší informaci ČT, že Norsku sice vadí paní Michaláková jako matka, ale už nevadí jako zaměstnankyně mateřské školy, dostává už tak zamotaný případ opět další dávku těžko pochopitelné záhadnosti. Komu a proč tak vadí?  A koho zajímá, kdože toho Hasenkopfa odvolal, zde jeden odkaz.
A jdeme na titulky.

A zůstaneme u tématu. Jenom skočíme k nám.Vzali mu milované děti. Tak se oběsil. Pár nevinných vět pětileté holčičky, že se s ní tatínek koupe a spí s ní v postýlce, stačilo k tomu, aby navždy zničilo dosud spokojený život rodiny z Nýrska. Kvůli podezření z pedofilie otce přišla rodina nejprve o děti a poté i o živitele. Muž, i když mu žádný trestný čin nebyl prokázán, situaci neunesl a oběsil se. Muže zatkli na udání logopedky, jíž prý holčička řekla, že jí tatínek pomáhá s koupáním a že s ní spí v postýlce. Události poté nabraly rychlý spád. Oba rodiče nejprve absolvovali výslech na policii. „Hned druhý den mě kontaktovala sociálka. Oznámili mi, že děti nemohou být ve společné domácnosti s otcem a že se on musí někam odstěhovat. Jenže Vlasta neměl kam jít, tak jsme se se sociálkou nakonec dohodli, že děti půjdou k mé sestře a jejímu manželovi. To bylo v pátek 16. ledna. V pondělí jsme pak museli na sociálku. Když jsem řekla, že věřím příteli, že nic neudělal, řekli, že jsem nedůvěryhodná. A když jsem se rozbrečela, nařkli mě z toho, že jsem přecitlivělá,” vzpomíná maminka holčiček. Poté rodina obdržela předběžné rozhodnutí klatovského soudu, v němž bylo mimo jiné uvedeno, že „je dětem potřeba zajistit bezpečné ubytování mimo bydliště otce”. „Tak jsem se objednala do charity, kde mi nabídli, že se mohu přihlásit do Domu svaté Zdislavy pro matky s dětmi v tísni v Klatovech. Musela jsem ale uvést, že budu respektovat zákaz styku dětí s jejich otcem. To byla pro přítele velká rána a další přišla ve čtvrtek. Muži bylo vyhrožováno, že ho pošlou do vazby. V noci odešel z domova a v pátek ráno ho našli oběšeného ve městě na borovici. Šéf klatovských kriminalistů a vyšetřovatelů potvrdil, že muž nebyl z pohlavního zneužívání ani z žádného jiného trestného činu obviněn. Poté sociálka děti matce vrátila. Naráz nebyla nedůvěryhodná.
No a já dodávám. Co je to za fašoidní bestie? Moje děcka se se mnou koupaly normálně. Pouštět si parník a kačenky byla skvělá zábava. Tehdy ovšem nebylo všude plno frustrovaných důležitých zbytečných úřednic. Účastníkům takovýchto kauz doporučuji se léčit.

Zelení budou mít dva předsedy. Chtějí ukázat rovnost pohlaví. Inspirovali se v Německu Straně zelených. Změní stanovy, což má přinést institut spolupředsednictví a do vedení strany genderovou vyváženost. “Chceme být moderní stranou a ukázat, že rovné příležitosti mužů a žen nejsou v našem programu jen prázdné gesto. Tento princip uplatňujeme i v orgánech strany a na kandidátkách. Ženy do politiky patří a ukazuje se, že naše starostky jsou úspěšné. Spolupředsednictví funguje u zelených nejen v Německu, ale i ve Švýcarsku či ve Švédsku,” řekla Jana Drápalová, kterou včera účastníci sjezdu zvolili novou předsedkyní.
Zelení tím dali najevo, že nepovažují za možné a vhodné, aby do čela strany byla někdy zvolena samotná žena. Vždy tam bude muset být s ní jeden muž. Kdyby alespoň dvě ženy – to by bylo přijatelné i pro muslimy – ale toto vyjádření nedůvěry k ženám asi nebude vzorem pro ostatní strany jak se zelení mylně domnívají. A že chtějí ukázat rovnost pohlaví? Nevím jak vy, ale já na rovnost pohlaví paní Drápalové ale fakt nejsem zvědavej. A ještě výcuc z projevů: “stát je v rukou bohatých, kteří jej vykořisťují” ,  “smutné dědictví přijetí kapitalismu”,  “budujeme kastovní řád bohatých, chudých a nejchudších”, blablabla Klaus fuj, blablabla Havel fuj, “Havel jako Stalin” , “Syriza super”,  “demokracie je vláda chudých”, “tu musí Strana hájit proti zájmům bohatých”,  “LID SI TO ŽÁDÁ!”,  “sdílet hněv vůči nejbohatším”,  “levicový populismus je naše cesta” ,  “vláda chudiny” ,  “socialismus, nebo smrt”. Sjezd Strany zelených. Zdá se, že se melouni zbavují své zelené šlupky…a teď už budou jenom rudý…

Nový zákon: Káva a energy drinky až od 18 let! Do sněmovny míří nový zákon, který by od příštího roku mohl zakázat kávu a nápoje s kofeinem mládeži do 18 let. Experti tvrdí, že tyto nápoje dětem škodí a jsou výrazně nadužívány. Návrh se týká nápojů s obsahem kofeinu vyšším než 150 miligramů na litr. Zákaz by tak postihl populární Semtex nebo Red Bull a vztahovat by se mohl i na některé druhy ledových káv. Změna se naopak nemá dotknout coly, kofoly, kávy v restauracích nebo čaje. “Podle posledních údajů u nás pije energetické nápoje 80 procent náctiletých, a dokonce 40 procent dětí do l0 let. Jsme v tomto v Evropě na špici a ta čísla jsou hrozivá. O zdravotní škodlivosti těchto nápojů pro mládež totiž není pochyb,“ tvrdí muž, který chce tuto statistiku změnit, bývalý pražský primátor a člen sněmovního výboru pro zdravotnictví Bohuslav Svoboda (ODS). Zákaz prodeje energetických nápojů mládeži do 18 let platí totiž podle Svobody dosud v jediné zemi světa: loni v listopadu ho prosadili v Litvě.
Nedá se nic dělat, ale vidím to takto. Mají hovno co dělat tak regulují nám nesvéprávným blbečkům životy To, že se zákonem na “ochranu” před kofeinem přichází pan Svoboda (ODS) ukazuje, že ODS se opravdu vrací k liberální pravicové politice. Ostatně je to gynekolog, takže návrhy 3,14čovin má vlastně v popisu práce. Proto mu posílám jedno kafe.

A jeden  příspěvek islamofobní. V Drážďanech se sešlo 20 tisíc příznivců hnutí Pegida. V neděli, namísto tradičního pondělí se v Drážďanech konala demonstrace příznivců hnutí Vlastenečtí Evropané proti islamizaci Západu (Pegida). Novináři z listu Sächsische Zeitung jejich počet odhadli na 20 tisíc. První sympatizanti Pegidy se na náměstí před Semperovou operou začali scházet brzy odpoledne. Nejdříve jich podle Sächsische Zeitung bylo jen několik stovek, jejich počet ale rychle dosáhl tisíců. Oficiální údaj o účasti zatím není k dispozici. Před dvěma týdny na shromáždění dorazilo kolem 25 tisíc lidí. Hlavnímu organizátoru hrozili islamisté smrtí.
K tomu mám jedinou otázku. Nevíte proč to nebylo v ČT?

A trocha bulváru: Muži mají právo doma močit vstoje, rozhodl německý soud. Muže není možné doma nutit k močení vsedě, rozhodl ve čtvrtek soud v německém Düsseldorfu, když zamítl požadavek bytné na náhradu škody za skvrny od moči na mramorové podlaze koupelny. Žena požadovala jako odškodné 1900 eur. Soudce souhlasil s vyjádřením experta, že kyselina močová způsobuje škody na podlaze toalet. Nárok na odškodnění ale zamítl s tím, že močení vstoje je součástí kulturní normy: „Navzdory rostoucí domestikaci mužů v této záležitosti, urinace vstoje je stále běžnou praktikou“. Soudce ale připustil, že muži, kteří se rozhodnou vykonávat potřebu vstoje „musejí počítat s občasnými střety se spolubydlícími, zvláště ženami, to ovšem neznamená, že nesou odpovědnost za korozi mramorových podlah toalet a koupelen”. V Německu se diskutuje o tom, zda mohou muži močit vstoje. Na některých veřejných toaletách je dokonce vzpřímená pozice přímo zakázaná. Ti, kteří si raději sednou, než aby poslouchali výčitky, ale bývají hanlivě nazývání „sitzpinkler” (volně přeloženo „vsedě čurající”, pozn. red.) a jsou považováni za nemužné či pod pantoflem. 

Ovšem svět v němž musí rozhodnout soud, jestli chlap při močení může sedět, stát, klečet, nebo být v podřepu nad mísou, se neodvratně řítí do řiti. Já zas z pohodlnosti sedám. Je to dobré, protože si můžete počkat co přijde. Pro ty, kteří nechtějí a přesto je manželky nutí k sedání, mám obrazový návod.  

A z mého života: Na víkend v kanclu stahujeme topení. Tak se stalo, že v pondělí ráno tam bylo plných 15 stupňů. K tomu kávovar vypověděl službu. Tak jsem vzal lístek s nákupem a šel do Romlandu. Přitom jsem narazil v regále na přejmenované zakázané dříve pomazánkové máslo. Tak mne napadlo, že kdyby ho bývali přejmenovali takhle: “Máslo Václava Havla”, tak by si mohli v Bruseli trhnout protézou. 

A na Fejsbůku napsali:

 • Člověk, který předpokládá, že matka, která se snaží získat zpátky své děti nějak řeší pověst své země (když vidí jak jí naši placení úředníci pomáhají) je …. pan Telička.
 • V Národním divadle nahradil nový ředitel busty Hrušínského a Kemra Havlem. Ať jde do prdele.(ředitel)
 • Německo se tak dlouho bálo jakýchkoliv konfliktů uvnitř EU, v celkem pochopitelné hrůze z opakování válečných konfliktů, že jakýkoliv náznak neshody zametlo pod stůl. Všichni jsme se povinně drželi za ruce a odhodlaně zpívali ódu na radost. Teď se nám to vrací. Evropa se nejen zmítá v ekonomické krizi, ale důsledkem neřešených a nevnímaných problémů posiluje krajní levice i pravice. Vývoj předvídatelný, nevyhnutelný, hrozivý. A evropští vizionáři vesele křepčí. Jako vždycky.
 • Nigel Farage:  Chceme žít, pracovat a obchodovat v Evropě plné demokratických států. To ale není to, co chtějí vůdcové EU. Nevolené elity z Komise si uzurpovaly evropské úřady přijetím vlajky, hymny, presidenta. Vytvořily falešnou zemi, stát s velkým demokratickým deficitem. Tenhle falešný stát zvaný Evropa dosáhl pouze jednoho „úspěchu“ – šíleného Euro projektu, který nasměroval desítky milionů lidí do chudoby. Když Velká Británie opustí Unii, může získat zpět svůj globální obchod vybudovaný kdysi předky. A nezávislost nám vrátí zpět hromadu peněz. Británie by získala zpět denně 55 milionů liber. Pro čtenáře uvězněné v deutsch – euro zóně je to 72 milionů liber. Což dělá ročně 20 miliard, potažmo 26 miliard.
 • Nový saudskoarabský král Salmán ibn Abdal Azíz Saud prohlásil už v roce 2010: „Kdybychom u nás měli demokracii, tak se z každého kmene stane politická stran a v zemi nastane stejně jako v Iráku chaos.“ Má pravdu.
 • Když je kozel zahradníkem…Paní ombudsmanka chce více pravomocí a k diskuzi v poslanecké sněmovně říkala, že jsou třeba lidí, kteří se na soud nechtějí, nebo nemohou obrátit…Jo, jo, naposledy tak pomáhala s legalizací fiktivní třináctileté Aničky. Aby se nemusela obracet v roce 2006 Kateřina Mauerová na soud, obrátila se na Šabatovou a ta ji společně s dalším jurodivcem Patočkou pomáhala vytvořit novou identitu…
 • Být Michaláková, tak se na to radši vyseru. Jako nechci malovat čerta na zeď, ale předchozí český chlapec zabavený norskýma úřadama se vrátil jako tlustá 35letá ženská s popelníkama a pasem na jméno “Škrlová”.
 • NEWSPEAK, verze 2015
   —————————————-
   RADIKÁL: člověk který rozdmýchává ve společnosti zlo tím že upozorňuje na problémy.
   EXTREMISTA: člověk, který o problémech nejenže mluví, ale dokonce roztáčí spirálu nenávisti požadavky, aby politici tyto problémy řešili.
   PRAVICOVÝ EXTREMISTA: zpupně odmítá, aby za něj problémy vyřešil stát, ale drze dává průchod své agresivitě tím, že hledá řešení vlastními silami.
   ANGAŽOVANÝ OBČAN: na lidi se kterými nesouhlasí, píše do práce udání za genderovou nevyváženost ve vyjadřování a málo časté venčení psíka.
   LIDSKOPRÁVNÍ AKTIVISTA: žije, aby se společnosti pomstil za domnělá příkoří na něm spáchaná.
   MULTIKULTURNÍ ORGANIZACE: příjemce miliónových dotací z EU a Norských fondů, které využívá k tomu, aby okolí vnutila svou osobní představu dobra i za cenu jeho zničení.
 • Prohlášení prezidenta Obamy: “USA jsou z finanční krize venku”, mi silně připomíná prohlášení prezidenta Zápotockého v dubnu 1953, že měnová reforma nebude. Ale možná se historicky nejvyšší dluh USA vypaří?
 • Extremista, rasista, xenofob, islamofob, nácek, radikální pravičák, homofob… to všechno jsou novinářská synonyma pro bílého heterosexuála pracujícího mimo státní sektor a mimo “neziskové” organizace.
 • Pařížská starostka Anne Hildagová plánuje podat žalobu na televizní stanici Fox New za to, že v souvislosti s útokem na časopis Charlie Hebdo uvedla, že se v Paříži nachází několik čtvrtí nebezpečných pro nemuslimy. Podle Hildagové tím utrpěla pověst města.  Dodávám:  Takhle vyhazovat za právníky! Přece nejlepším důkazem opaku by bylo, kdyby se v těch několika čtvrtích sama večer prošla…
 • Když se dopadený vrah jmenuje Cigoš, není to multikulturní fail?
 • Ukajinský prezident Porošenko: „Ukrajinská armáda je připravena bránit Evropu!“Dodávám:  Ovšem nejprve vystřílí polovinu vlastních občanů…
 • Není nad Transparentnost! Členem vladniho týmu pro “zákon o majetkových priznanich” je programový ředitel Transparency International pan Radim Bureš (clen Rady vlády pro koordinaci boje s korupci)..Viděl nekdo, ve jménu Transparentnosti, jeho transparentní lustracni přiznání (osvedceni)?

A něco veselého :  
11dotaznik.jpg

A fór na konec:

František dostal novou práci v podniku na zpracování zeleniny. Po několika dnech se svěřil své ženě, že trpí silným nutkáním strčit penis do kráječky okurek.  Manželka s ním cítí a doporučí mu, aby se poradil se sexuologem nebo psychiatrem. Neboj, musím se s tím poprat sám odvětí František.  Po několika týdnech se manželka vrátí z dopoledního nákupu a František je již před obědem doma z práce.  Celá překvapená se ptá, co se děje.  Dostal jsem padáka. 
A za co proboha ? 
Vzpomínáš si jak jsem ti říkal o té mé nutkavé potřebě zasunout penis do té kráječky okurek ? Tak dnes jsem to nevydržel a udělal…
Kristepane, a co ta kráječka, neublížila ti nějak ?
Ani ne, ta dostala padáka taky…

A to je dneska všecko.