25.2.2015
Kategorie: Společnost

Mediálním světem s Petrem P.: Rudé kreatury

Sdílejte článek:

PETR PAULCZYNSKI 25|02|2015

Tak se nám zase rozšoupli bolševici. Komunistka Semelová žádala sundat Havlův portrét z Národního muzea. Interpelovala kvůli tomu jako pražská zastupitelka radního pro kulturu Jana Wolfa. Prý budova  muzea je národní kulturní památkou, a když na ní visí Havel, je to stejně nevhodné jako kritizované čínské symboly na Staroměstském náměstí u příležitosti příchodu nového lunárního roku. „Žádám jeho odstranění,“ řekla Semelová o Havlově portétu. Ne že bych byl touto instalací sám nadšen, ale věčné výstupy téhle rudé kreatury mne iritují. Drzost její a jejích spolusoudruhů nabývá nehorázných rozměrů.

Rudá Marta navrhuje sundat Havla. Mám kompromisní návrh:  Havla sundat a Semelovou pověsit. Vezměte si například víkendovou taškařici těchto bastardů u hrobu syfilitika Klémy. Jak napsal kolega Makovský. Mohlo to být takové veselé odpoledne. Skupinka bláznů, zahrnující jak mladé obdivovatele, tak válečné vysloužilce by se postavila před budovu Říšského sněmu, rozbalili by prapory s hákovými kříži, a portréty Vůdce. Než by stihla zaznít první sloka oblíbeného songu Horst Wessel Lied, účastníci vzpomínky by leželi na zemi, německá policie by jim po zádech tančila pogo a německá media by opět národu připomínaly, co za zrůdnost byl nacismus. A zatím se takové odpoledne odehrálo  v Praze, u hrobu Klementa Gottwalda, místo praporů se svastikou nevlály rudé prapory se srpy a kladivy, z repráků se neozývala plamenná řeč na téma „Socialismus byl spravedlivý, komunisti mají čisté svědomí, všechno bylo fajn a nebýt zločince Havla a jeho kapitalistických přisluhovačů…“ a všemu neasistovali mladí příslušníci Městské policie a Policie ČR. 

450728_article_photo_mdmYolQ0_600x

Konec srandy nastal ve chvíli, kdy se přítomní policisté měli ujmout své role ochránců zákona. Varovné světýlko v hlavě prvně zablikalo ve chvíli, kdy nám strážník oznámil, že tiché postávání na komunistické demonstraci s protikomunistickými transparenty může být narušování shromáždění a že můžeme být vyvedeni. Poznámka, že pouze využíváme svého ústavního práva a že komunistická merenda je veřejné shromáždění vyvolala jen pokrčení rameny.

 Pro dokreslení absurdity sobotního odpoledne zhruba odcituju celou debatu:
„Vy máte na ceduli hákový kříž, propagujete nacismus“
„Ne, na té ceduli je i rudá hvězda a text, že jde o stejný póvl. Na první pohled je jasný, že nejde o propagaci. Na rozdíl támhle od pánů, kteří mávají rudými vlajkami se srpem a kladivem“¨
„To je jedno, propagujete nacismus. Vyzývám vás, odstraňte ceduli z hrobu“
„Zakročíte stejně i proti ostatním, když vám připomenu existenci zákona o propagaci hnutí, směřujících k potlačení práv a svobod? Zajímá vás, že mezi paragrafy o zločinech proti lidskosti najdete i paragraf, ve kterém je nacismus a komunismus postavený na stejnou úroveň?“
„Nezakročím“
„Já vás ale vyzývám, abyste zakročil, protože jde o porušení zákona“
„Nezakročím. A prosím váš občanský průkaz. Budete předvolán k řešení přestupku výtržnictví“
Čili, sečteno a podtrženo, v sobotu opět dostalo právo na zadek a čeští komunisté mají další důvod k radosti, protože byli postaveni nad zákon. Až se vrátíte z toalety kam jste se šli vyzvracet koukneme na pár titulků.

Starosta Jeruzaléma se holýma rukama vrhl na útočníka s nožem. Duchapřítomnost a odvahu prokázal v neděli starosta Jeruzaléma Nir Barkat, když se na ulici vrhl na palestinského mladíka, který okamžik předtím nožem pobodal jednoho muže a ohrožoval ostatní. Barkat přikázal svému řidiči zastavit, když před radnicí v centru města uviděl útok palestinského mladíka na ortodoxního žida. Bez váhání vystoupil a vyrazil proti útočníkovi. O chvíli později už Palestinec ležel na zemi. Podle úřadů se osmnáctiletý Palestinec dostal do Izraele ilegálně. Ten starosta je hrdina.

To u nás v Brně máme v největší části starostu klauna. Chodí po městě v reflexní vestě, čekuje se na Swarm abychom prý věděli kde je a když byla ohláčena bomba na nadraží, válel se tam po zemi domnívaje se že je vtipný. Ovšem jak pravil přítel, prý je to lepší, než kdyby se snažil úřadovat v kanclu… Prostě chodí ve vestě po městě, občas se očekuje přes GPS na web, občas přivítá účastníky nějaké hry, což je OK, lepší než když ruší projekty, které se připravovaly spousty let, jsou před (nebo krátce po) spuštění…A tak my v Brně žijeme. K obrázku starosty Brna střed válejícího se po zemi se na FB objevila anketa. Muž na obrázku je:
 A) starosta Brna střed
 B) ožralej
 C) debil
 D) vše předchozí

Vláda schválila další strategii podpory Romů, tentokrát do roku 2020. Na tuto podporu potečou podpory proudem. Tomio Okamura zveřejnil nekonečný (neveřejný) seznam všech dosud podporovaných institucí, sdružení, nadací, svazů, iniciativ, drahých koncepcí a strategií, které v současnosti řeší romskou integraci. Kdo neví, říká se tomu etnobyznys. A jak napsal Tomio: k těmto nákladům si připočtěte dávky, podporu bydlení, zničené byty, dluhy na odpadech, vodě energiích, zplundrované části měst a kriminalitu. A tak se ptám. Jde opravdu o pomoc potřebným, nebo dolce vita bafuňářů těchto spolků přissátých na cecík státních peněz?

A trocha bulváru: Strhali samožera Krause za to, že Bankovi pustil jeho hrůzný pád, ačkoliv Ondra se na to nechtěl koukat. Málem to byla zpráva dne. Ovšem přišel trumf. Zpěvák Petr Kolář si po skandálu s drogami švihl sex s blondýnkou na baru! Večírek zakončil s rukou v kalhotkách profesionální »svlékačky«. A bulvár z toho má druhý vánoce. Kolář zřejmě má erotiku v krvi. 

A z mého života: Bylo Petra. Spousta lidí mi blahopřála. Děkuji všem co mi popřáli ke svátku který mám 29/6. Jste hodní. Ještě jste mohli poslat nějaké dárečky. A v telce vyhlásili České lvy. Český lev – show pro lidi, které nikdo nezná, o filmech, na které nikdo nechodí. Vítězný film Českých lvů shledlo plných 4000 diváků. Já blbec myslel, že filmy se točí pro lidi. A ono zatím pro kritiky a jakousi filmovou akademii. Taky bylo všude plno řečí o erotickém filmu 50 odstínů šedi. 

 A na Fejsbůku napsali:

  • 8 zastřelených plus mrtvý střelec. To zní jako výsledek celostátního sjezdu Úsvitu.
  • Je Česká televize médiem veřejné služby nebo nacistického batalionu AZOV? Za podobný symbol na přilbě byli vojáci Jan Čermák a Hynek Matonoha v roce 2009 propuštěni z armády.A já k tomu dodám: Očekávám bouři pohoršení nad používáním materiálu z “podezřelého zdroje”.  Stejného jako se často dostává mně od našich “expertů”, a to i tehdy, když použiji záběry AFP, AP, Reuters, nebo BBC. I ty se totiž v momentě kdy je převezmě například ruská RT stanou podezřelými a v případě, že se objeví i na YouTube, jsou naprosto nevhodné pro použití – pochází z “podezřelých serverů” a tak je jasné, že jde o ruskou propagandu a já jsem hlásnou troubou Kremlu.Čí hlásnou troubou je potom naše veřejnoprávní Česká televize?
  • “Dítě nemůže za to, do jakého prostředí se shodou okolností narodilo.” Dienstbierův nový termín pro šoustání: shoda okolností.
  • Petr Hampl: Když se pár cikánů rozhodne, že se bude poctivě živit, mohli by si otevřít třeba hospodu s cikánskými jídly a skvělou hudbou. Lidi by tam nejspíš chodili. Jenže k tomu by museli sehnat desítky potvrzení, vyhovět nejrůznějším úřadům, sehnat milion na vybavení… a nově si poradit i s elektronickou pokladnou. Takže milí Romové, makat nesmíte, zůstanete doma na podpoře tak dlouho, až úplně ztratíte schopnost pracovat a než se vám rozpadnou životy. A aby vám to nebylo líto, vezmeme přednostně do vlády nějakého profesionálního romského aktivistu a vytvoříme stovky nových pracovních místo pro bílé vysokoškoláky, co vás budou integrovat. Takže statisticky to vychází a zlepšili jsme situaci etnické menšiny. Vy jste sice úplně v prdeli, ale na vás přece nikomu nezáleží. To jsou lidská práva podle Jiřího Dienstbiera a jeho kumpánů v současné vládě, víte.
  • Jakub Janda, novodobý Jasánek: Strašně doufám, že prezident nebude komentovat vládní romskou strategii. Inkluze sem, inkluze tam. K tomu dodávám: Ten debil se už brzo vyjádří i ke vlivu vlhkosti na rezavění osy zemské.
  • Jeden z náměstků na ministerstvu vnitra, který skončil po devíti měsících ve funkci, si vydělal přes 1,26 milionu korun, z toho půl milionu na odměnách. Ministerstvo sice údaje anonymizovalo, ale jediným náměstkem, který byl takovou dobu ve funkci byla současná pražská primátorka Krnáčová.  Co všechno si daňoví poplatníci v tomto státě nechají líbit, je už zcela neuvěřitelné…
  • Vedle pražského nádraží v Libni nedávno vyrostl vysoký obytný dům. Jeho obyvatelům vadí hluk vlaků a žádají po státu, aby zaplatil odhlučnění, což vyjde zhruba na 250 milionů korun.  Dodávám:  Ti obyvatelé nám vzkazují: zaplaťte nám za to, že jsme debilové…

A něco veselého :  
Pro ruštiny neznalé překlad. Psaki je těhotná. A obviňují jenom mne, nebo celý Rusko? 

A fór na konec: “Hele, že ses vyspal s mojí ženou, to mi neva, ale ukázat jí, že to jde i dvakrát za sebou … to si mě pěkně nasral.”

A to je dneska všecko.

ZDROJ: Petr Paulczynski

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 61 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.