1.4.2015
Kategorie: Společnost

Mediálním světem s Petrem P.: Marxistická kavárna

Sdílejte článek:

PETR PAULCZYNSKI 01|04|2015

Nevznikl náhodou ombudsman proto, aby bránil občana před zlovůlí úřadů? Po tom, komu majitel pronajímá dům či byt mu podle mne je úplný hovno, napsal jsem tento tweet v okamžiku kdy vyskočila zpráva o neuvěřitelném postupu toho teda vlastně té, která má své poslání. Ovšem ta, která se proslavila získáváním falešné identity jisté Aničce která později v Norsku vystupovala v mužské roli se mi náhle objevila na vlákně s docela agresivní obhajobou svého zhovadilého postupu. Po dvou výměnách jsem obhájce lidských práv musel zablokovat. V zájmu svého duševního zdraví. A taky abych nenechal cloumat zlost svým majestátem.

.

Nakoukl jsem a žasnu. Chybí tam “velká jména” Ale myslím, že třeba Břeťa Rychlík, Zlatuška, Mejstřík, Svěrák, Pehe, Putna a pár dalších, bez kterých taková petice prostě není to pravé ořechové, ještě podepíší. Je těch podpisů zatím trochu málo. To já si Klause poslechnu. Většinou jsem v jeho projevech našel našel něco, s čím bylo možno souhlasit.  A když ne, stejně se ukázalo později, že i v tom měl pravdu.A kupodivu uměl i naslouchat.

.

Babišova MAFRA nabízí setkání s ministrem financí za peníze. Propojení politiky, byznysu a mediálního vydavatelství začíná u Andreje Babiše získávat na absurdních rozměrech. Společnost MAFRA, která vydává Mladou frontu DNES, Lidové noviny a provozuje server iDNES, nabízí za peníze snídani s Andrejem Babišem. Proč ne. Ale nesměli by to nabízet jako snídani s ministrem financí. S touto informací přišel server Neovlivní.cz, který provozuje Jakub Unger a Sabina Slonková. Oba loni několik měsíců pro MAFRU pracovali (Slonková jako šéfredaktorka MF DNES), následně ji opustili. „Prodej“ ministra financí České republiky tak přinese peníze jeho vydavatelství. Jedna taková akce proběhla v hotelu InterCotinental pod názvem “MAFRA snídaně…S Andrejem Babišem”. MAFRA tuto akci potvrdila.

Kamarád na FB to vyhodnotil slovy: Já su tak šťastný, že ten NeBureš řídí stát jako firmu… Jako svoji firmu. Žádná korupce, je to normální B2B jednání za “STANDARDNÍCH KOMERČNÍCH PODMÍNEK”. Kde je Karel Janeček? Kde je Břeťa Rychlík? Kde je Svěrák? Kde jsou ti co chtějí vrátit stát?

.

Na tyto spekulace pocházející od jistého Soukenky z jakéhosi protikorupčního fondu. Podle L.Jakla, který byl také dotázán se to v Novinkách které s tím vylezly, se to hemží obraty jako „podle našeho zdroje, podle neověřené informace, údajně…”prý”, “údajně”, “může”, “měly být”, “měl mít”, “zřejmě”, “může podle neověřené informace”, “může pocházet”, “možné spojení”, “naznačují”, “setkal s pěti podezřelými, z nichž jeden byl o tři měsíce později”
Podle neověřené informace je Petr Soukenka sadistický pedofil. Ale třeba nám řekne i něco o svých donátorech. Třeba to, jestli si do Špindlerova Mlýna šel zalyžovat na pozvání pana Sekyry Karel Janeček a na vlek použil permanentku Romana Janouška.To je asi stejně relevantní tvrzení. Prostě Právo neselhalo a potvrdilo, že heslo lže jako Rudé Právo má platnost dodnes. I když to slovo Rudé zmizelo.

.

No, upřímně je lepší, když se mydlí mezi sebou. Ovšem v téhle složité šachové hře není vyločeno, že by se to mohlo rozlézt i jinam. Zvlášť když jsou rozlezlí po celé Evropě. Co s tím? Internetem koluje nápad na konečné řešení. Prý v uvedené oblasti kde se ručníkáři mydlí zřídit Groud Zero Ocean.

 A trocha bulváru: Myslím, že výstupy pražské primátorky Krnáčové, řečené Krnda plným právem patří do této rubriky. Počínaje debily, dokonce prý čůráci padali, přes její další mediální výstupy až po najmutí si právníků podle návrhu protistrany. A zatímco všichni vesele hýkají nad “blbou” Krndou, její guru likviduje v Česku svobodu. Nenechte se mýlit, je to PR strategie. Hlupcům Krnáčová přijde autentická “Jé, vole vona je jak já… jen do nich, do debilů.” Jen o trochu méně hloupějším se Babiš také zavděčí, až ji poliiticky popraví. Je ve skutečnosti strategie: “Najmu si blázny a kašpary na hraní politického divadla, protože výměnou za ždibec moci, se sebou ještě rádi nechají vyjebávat.” No a když už jsme v té Praze, pražský zastupitel Poche řekl o mladým Stropnickým že je sráč. Krnda zas o komsi že je mrdka. V té Praze to ale žije.

V rámci probíhajícího omlazení porostu v Juliánovském parku, jsem zavolal místostarostu s dotazem, proč nepokáceli tu suchou borovici u našeho stánku. Reagoval promptně. Za chvíli mi sdělil, že ta suchá borovice je modřín co ještě nenasadil. Připadal jsem si jak kokot. A podomní obchodník nám nechal v práci k výběru jakési knihy. Občas koupím vnoučatům nějaké pohádky. Ale tuhle bych koupil sobě.

A na Fejsbůku napsali:

 • Koukám na složení párků z Agrofertu… drůbeží separát, vepřové kůže, sádlo, sója… hmmm, v zásadě něco podobnýho jako program ANO…
 • Bělobrádek v OVM:  “Principielně proti registračním pokladnám nejsme, ale ať má možnost si ji dát živnostník do nákladů – tedy ať ten náklad na ty pokladny nese stát.” Další blbec ve vládě. Oni myslej, že dát do nákladů znamená, že vezmu paragon a dojdu za slečnou do pokladny, ať mi to proplatí, nebo co??  Fakt je to tak složitý pochopit, že mám jen jednu peněženku, ze který platím všechno, sociální a zdravotní, zboží a reklamu, nájmy a poplatky – a do který přicházej příjmy a teprve ten rozdíl tvoří základ daně, ale že to, co pro svou živnost koupím, mi nikdo neuhradí, ani si to nikde nenafasuju???
 • Tak prej s Hančou a Tončou pomohl i Katar. Asi odměna za toho pedofilního prince co jsme pustili.
 • Češky jsou v péči rodiny a v péči státu. Té péče státu bych bál.
 • Ministryně Marksová-Tominová se domnívá, že výchova dětí není záležitostí rodičů, ale státu, poslankyně Semelová si myslí, že Stalin byl kámoš, a Ester Kaplánková ze Svobodných tvrdí, že být členkou strany je bezva, jelikož vám chlapi kupujou večeře a používají kondom. Řeknu vám, že ze zavádění povinných kvót na počet žen v politice mám docela strach.
 • Vážně musí prezident přijmout každý trdlo co vleze vlastní blbostí do průseru?
 • Lidi potřebují chléb a hry. Vítání amerických vojáků ( anebo protest proti nim) jsou fajn hry. Setkáš se se společně naladěnými lidmi, zahulákáš si na protivníky, pak si dáš pivo a jdeš domů.
 • Ještě chvíli bude Šabatová ve funkci a začnu se bát třídit barevné prádlo od bílého.
 • Kvóty mohou ženám opravdu výrazně pomoct se prosadit… když třeba bude muset chlap na jednu hezkou ošukat pět ošklivých
 • Tomio napsal: Pochod pro život, kde jsem vystoupil s projevem na podporu tradiční rodiny, proběhl bez valného mediálního ohlasu, přestože nás bylo skoro tři tisíce účastníků, hlavně rodiny s dětmi.  Kdyby pochodovali gayové, je to zpráva číslo jedna. A v tom je skutečně problém. V tom, kdo ovládá mediální prostor.
 • Alergeny pro tento týden: líska, olše, vrba, bříza, Babiš, Šabatová, Marksová
 • Potká paní Johnsonová paní Smithovou a ptá se, jak se má.
  „Oh, děkuji, velice dobře!“
  „A co děti?“
  „Kluci jsou v pohodě. Nejstarší Jack dělá poradce na Ukrajině, Willy je v Iráku, Raul slouží na lodi u Gibraltaru, John je v sudánském Darfouru a nejmladší Ron je teď v Afganistánu.“
  „A co manžel?“
  „Ten je zrovna v Evropě na přednáškovém turné o rozpínavosti Putinova režimu.“
 • Někdejší radní Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), kterou v roce 2003 odvolal premiér Vladimír Špidla (ČSSD), se pravděpodobně dočkají výplaty ušlých mezd. Rozhodl o tom dnes Obvodní soud pro Prahu 1. Šestice radních by si tak měla přijít na patnáct milionů korun. Dalších deset milionů korun činí úroky a soudní výlohy se blíží ke dvěma milionům.
   Dodávám:  Doufám jen, že to namísto bohatého budižkničemu Špidly nezaplatíme zase my!
 • Výběr DPH v Chorvatsku na časové ose, čára označuje práh zavedení EET… Věnováno MF ČR, Letenská ulice, Praha. Prosím předat nerudnému AB. S pozdravem, MD
 • Tak dlouho bojoval Okamůra za přimou odvolatelnost politiků až ho odvolali.
 • Obama si stěžuje ze Izrael prováděl špionáž pri amerických rozhovorech s Íránem o jaderném programu. A co ten pitomec čekal….?
 • Rychlost, se kterou byly zveřejněny informace z černé skříňky airbusu z Alp, je obdivuhodná. Zvláště v porovnání s tím, že informace z černé skříňky boeingu z Ukrajiny po mnoha a mnoha měsících stále ještě neznáme…

A fór na konec:

Nemocná blondýna píše SMS kámošce: 38,5. Všechno mě bolí. Odpověď: Tak si najdi někoho s kratším …

A to je dneska všecko.

ZDROJ: Petr Paulczynski

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 69 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...