9.12.2013
Kategorie: Společnost

Mediálním světem s Petrem P. 9.12.2013

Sdílejte článek:

PETR PAULCZYNSKI 09|12|2013

Premiér Rusnok nic zlého netuše, promluvil jazykem prostého lidu a ještě k tomu se při té příležitosti vyznal z nechuti jet na pohřeb bývalého teroristy, kterého svět, jak už je ta šílící doba vymknutá z kloubů, oslavuje jakoby šlo o matku Terezu. Pak nějaká mrcha vynesla záznam z puštěných ruchových mikrofonů, což je taky takový košer. A pak to vypuklo. Mainstream, opinionmakeři a presstitutky spustili unisono vytí šakalů na každého, kdo si dovolil povinně netruchlit.

 

 

Trochu jsem si zagooglil, trochu projel virtuální prostor a ejhle. Člověk našel i jiné názory. Třeba Atllanka: Tak nám teroristé minulého století konečně vymírají… včera to konečně zabalil i masový vrah a zločinec Mandela… JAR se nestala lepší, ba právě naopak. Odhaduje se, že v zemi je ročně znásilněno půl miliónu žen, a jeden ze čtyř mužů připouští, že někdy někoho znásilnil. Bílí obyvatelé se obávají přepadení a loupeží a mnozí opouštějí zemi. Idea „duhového národa“ se nenaplnila. Rasismus vlastně zůstal, jen role se otočily. Nevím, jestli Atllanku už nejde zatknout multikulturní komando.

 

Jeden z mých přátel, politický analytik se tomu pánovi co ho přijede pohřbít půlka světa napsal. Sice se dozvíte, že zesnulý byl jedním ze zakládajících členů ANC (Africký národní kongres), ale už se nedozvíte, že Africký národní kongres vznikl spojením Komunistické strany Jižní Afriky a komunistické odborové organizace Jihoafrického odborového svazu. Nelson Mandela zakládal Africký národní kongres jako delegovaný vedoucí činitel Komunistické strany Jižní Afriky. Tento komunistický Mandelův základ nám hýkavě nadšená media nesdělují. A pak ho chudáka zavřeli. Víte za co? Za pokus o násilný převrat a za členství v teroristické organizaci Umkhonto. A Mandela byl odsouzen k doživotnímu vězení. Mandela byl spojencem dlouholetého předsedy a teoretika Komunistické strany Jižní Afriky (Joe Slovo) a byl aktivním účastníkem jejich příprav na teroristické akce. V době, kdy se “vojenská frakce ANC” pustila do “bojových operací”, jak se dnes eufemisticky nazývají jejich teroristické akce, které měly mnoho obětí na lidských životech, byl Nelson Mandela ve vězení. Nezúčastnil se jich přímo, ale v každém svém prohlášení je obhajoval a podporoval. Poté co ho pustili z krymu, ačkoliv měl doživotí, se z komunistického teroristy stal prezident a spustil proces “odpuštění a sebeomezení”, o kterém se mluví jako o smíření. O tom, jaký je skutečný stav “smíření”, vypovídají čísla – rostoucí násilná kriminalita v Jižní Africe, narůstající počet bílých emigrantů hledajících bezpečí v jiných zemích a hlavně forma Mandelova “smíření”. Prvním aktem “Komise pro pravdu a rekonciliaci” byla amnestie pro teroristy, viníky bombových útoků a členy “skupiny zvláštních operací” ANC. Osvobození vrahouni si ihned odešli doplnit teroristické vzdělání do Angoly, NDR a ti nejlepší i do centrály KGB.

 

A to jsme ještě nevzpomenuli paní Winnie Mandelovou, jeho manželku. Její ochranka “The Mandela United Football Club”, velmi rychle získala reputaci pro krutost a brutalitu svých operací. To vše Nelson Mandela věděl, ale nehnul ani prstem, aby svou ženu alespoň trochu “zkrotil”. Nejznámější příklad je případ Stompie Moeketsiho. Čtrnáctiletý Stompie byl unesen a zavražděn její skupinou, chcete-li ochrankou, v roce 1989. Zemřel tak, že mu ochránci paní Mandelové položili kolem krku pneumatiku naplněnou benzinem, který zapálili. Po tom, co se případ surové vraždy čtrnáctiletého chlapce provalil, Nelson Mandela se se svou manželkou rozvedl. Mandelova Komise pro pravdu paní Mandelovou napomenula, aniž ji ovšem potrestala – odpuštění je přeci fascinující a rodina je rodina. A tak byla Winnie Mandelová znovuzvolena do parlamentu v roce 1998, jen aby byla během nového funkčního období ožalována z defraudace a musela opustit svou poslaneckou funkci. Do vězení nešla ani potom, odpuštění a rekonciliace…Takže, pane premiére v demisi, nevím, jestli toto víte, ale Vaší nechuti na tenhle výlet se nedivím. A z pokrytectvítěch ostatních co se tam jedou předvádět je mi opravdu, ale opravdu na bli.. pardon na zvracení. A koukneme na pár titulků.

 

 

Piety na počest Mandely se za ČR zúčastní ministr Kohout. Pietní akce v upomínku neohroženého bojovníka za lidská práva(sic!) Mandely, který zemřel ve čtvrtek ve věku 95 let, se bude konat na stadionu o kapacitě 95 tisíc míst v Johannesburgu. „Pan ministr do JAR odletí v pondělí a pravděpodobně linkovým spojem, nikoliv speciálem,” řekla mluvčí. Poté se Kohout přesune do Pretorie, kde bude v sídle vlády od středy do pátku tělo zesnulého nositele Nobelovy ceny vystaveno. Na státním pohřbu, který se uskuteční v neděli 15. prosince v Mandelově rodném Qunu na jihovýchodě JAR, už Česká republika nebude mít oficiální zastoupení.

 

Tak to panu ministrovi nezávidím. Každý kdo absolvoval podobně dlouhý let ví, že není o co stát, pokud na konci člověka nečeká nejmíň 14 dní válení u moře, potápění a večírků s kamarády. Což tady zjevně nehrozí. Jo a malý dodatek těm, co zavalili Fejsbuk RIPkama. Abyste se z toho komunisty a teroristy s těma RIPama nepodělali.

 

Zeman nebude mít novoroční projev, promluví už o Vánocích. Lidé, kteří byli zvyklí na Nový rok hodinu po obědě sledovat projev hlavy státu, si budou muset najít jiný program. Prezident Miloš Zeman přeruší tradici novoročních projevů hlavy státu. Místo toho vystoupí s vánočním poselstvím ze zámku v Lánech už 26. prosince a naváže na tradici vánočních poselství T.G. Masaryka. Ony ty novoroční projevy jsou vlastně záležitostí až doby po únoru 1948,” řekl novinářům Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček.

 

Zlé jazyky tvrdí, že novoroční projev byl preventivně zrušen, kdyby se na Silvestra zrušil pan prezident. Ukázalo se, že vše je jinak. Jako obvykle to odhalil Reflex, kde otiskli prezidentovo demeti. “Není pravda, že jsem novoroční projev přesunul z 1. ledna na 26. prosince proto, že bývám po Silvestru našrot. Našrot jsem totiž i 26. prosince.”

 

ČT stáhla ze zpráv moderátorku Noskovou kvůli vztahu s Mynářem. Ve zpravodajství České televize skončila moderátorka Alexandra Nosková. Stalo se tak poté, co vyšlo najevo, že má vztah s hradním kancléřem Vratislavem Mynářem. “Je to má přítelkyně a jsem za to šťastný,” přiznal Mynář. Nosková v ČT zůstává. Vedení zpravodajství změnu oznámilo ve středu ráno na poradě s tím, že Alexandra Nosková bude “převedena na práci, kde nebude v potenciálním střetu zájmů”. To znamená, že Nosková se vrátí k moderování dopravního zpravodajství v ranním Studiu 6.

 

EPORTÁL.cz to komentoval: To by mě zajímalo, kam dala ta Sašenka Noskovic z České televize vočiska a ušiska. Mladé pohledné děvče a zaplete se s matrošem jako je Mynář. Cožpak jí nikdo neřekl, že dneska už mají prachy i mladí klucí a že proto není potřeba nechat na sobě rajtovat starého kozla s pochybnou minulostí, přítomností i budoucností? No a já dodávám. Nosková vadí? A co taková profesorka dělnického hnutí v Jižní Americe Dvořáková, kterou nám furt cpou? Ta sice asi s nikým nic nemá, ale škody v telce nadělá mnohem víc. O Drtinové nemluvě.?

 

Neúspěšný pučista proti šéfovi ČSSD Sobotkovi vede ústavně-právní výbor. Jeroným Tejc, jeden z hlavních účastníků nezdařeného pokusu o puč v ČSSD proti Bohuslavu Sobotkovi, získal pozici předsedy významného ústavněprávního výboru. “Je to už zkušený sněmovní matador a pro stranu může být v této funkci užitečný,” uvedl k tomu pro iDNES.cz Bohuslav Sobotka. A Tejc naopak podpořil šéfa strany v tom, že by prezident republiky v zásadě měl respektovat návrhy na členy vlády, které mu přinese premiér.

 

No prosím, tak mu Bohouš přece jenom nechal malou trafičku. Když jsem s Jerrym, jak mu v Brně říkáme naposledy mluvil, měl teda ještě vyšší ambice, ale pak to nějak s JUDr Mihálym podělali a hlavně je práskl jejich parťák ze schůzky u Miuoše. A ten dostane ministra. Není nad kamarády v politice. Zejména ve vlastní straně. Já bych mohl vyprávět.

 

A trocha bulváru: Slávik končí v televizi. Píší. Takových konců už bylo ohlášených, tak počkejme. Je-li pravda co se říká o jeho gáži, musel by být blbej. A ve Star Dance se soutěžící ožrali. No bóže, kdo se někdy neožral? Náš pan prezident by mohl v tom školit. Co je na tom bulvárního milý Blesku? To pět cenných rad co zaručeně uspokojí muže při orálním sexu v Šípu by mělo být pro baby povinnou četbou.Nesmíte mít ovšem doma něco jak na obrázku. Ovšem nejlepší je událost z Číny. Ženě z čínského městečka se dlouho nepodařilo začít nový vztah s jejím šéfem. Zašla tedy za místním léčitelem. Ten ji přesvědčil, že má ve vagíně duchy a jediné, co ji uleví, je duchovní zákrok jeho magickým penisem. Tak teda tohle je dobrá profese. Akorát musí najít člověk k výkonu tohoto povolání dost takových blbek.

 

A z mého života: Uklidil jsem ze dvora všechny hadice, jak zněl příkaz. Poté jsem odešel do vany se svou hadicí. Použil jsem Veselé mýdlo z konopí. Zaujalo mne, že mi zjemní předkožku. Teprve po pečlivém přečtení jsem zjistil, že jde o pokožku. Takže předkožka zůstala v původním stavu. Psovi pěna chutnala. Po koupeli s Veselým mýdlem z trávy, jsem napustil tělo vonnou olejovou esencí renomované značky, oholil jsem se, naplácal si na hubu after shave a šel se posadit na gauč za mamuš. Místo abych abych eroticky zaujal její čivy, pravila: Tato, ty smrdíš jak kurvin kufr. Nezabili byste ji? Že já nešel dělat toho Mikuláše.

 

A na Fejsbůku napsali:

Oblíbenec Karla Schwarzenberga Tomáš Hudeček drtivě propadl při volbě místopředsedů TOP 09. Tak aspoň je znovu potvrzený, kdo tu TOPku opravdu vede…

Sobotka v OVM: Budeme mít tři sazby DPH…”A není to málo, Antone Pavloviči?”

Předseda studentského parlamentu Tomáš Formánek: “Studuji na této škole šest let a dosud jsem o Bohumilu Hrabalovi neslyšel.” – tedy vážení, kvalita studia v ČR skutečně jde do brusele …… a tenhle idiot vede studentský parlament ….. pak není divu, že studenti odmítají pojmenovat gymnázium podle klasika české literatury. Ale vsadím se, že kdyby někdo navrhl název po Havlovi nebo Schwarzenberkovi, tak by hloupí študentíci hýkali nadšením.

Co se to děje s českými komunisty? Včera v tiskové zprávě doporučoval Kováčik, ať sypeme ptáčkům, dnes Vostrá radí, ať jíme zdravě. Nevím, nevím, zda by je Vladimír Iljič pochválil za takovéhle revoluční nasazení… PL Kováčik (KSČM): Sypejme ptáčkům Vostrá (KSČM): Jezme zdravě

Advokátka Samková chce tak moc být v televizi, že ji doma ani nezapíná, aby se viděla aspoň v odraze.

M. Zeman: “Nevím, proč dávat paní Gorbaněvské in memoriam české vyznamenání. Vždyť ani nehrála v Chalupářích, dokonce nevedla ani jedno JZD.”

5. prosinec je jediný den v roce, kdy jsme ochotni zaplatit zcela cizímu člověku za to, že našim malým ratolestem ukáže svůj ocas.

Reklama Societé Génerale na pojistky: “Ochráníme vaši rodinu…”  je úžasně jemná. Ovšem promluvit o ochraně rodiny a ukázat k tomu symbolický obrázek rodiny je ve Francii jako rudý hadr na hlasatele “tolerance”, “rovnosti” a “korektnosti” . Uprostřed zuřivého pokřiku o “homofobii” se jmenovaná instituce podrobila a slíbila, že “pobuřující” reklamu stáhne…Co k tomu dodat. Takhle blbí snad nebyli ani bolševici. Běžte s těma pohádkama o princi a princi a registrovaným partnerstvím do prdele. A nechte nás normální heterosexuály s normální rodinou, normálně žít.

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 728,00 Kč
Vybráno 24.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 30 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.