11.11.2013
Kategorie: Společnost

Mediálním světem s Petrem P.: 11.11.2013

Sdílejte článek:

PETR PAULCZYNSKI 11|11|2013

Tak jsem o víkendu přemýšlel, o čem bude úvodník. Myslel jsem, že to bude o zasedání socanů. Ale tam to proběhlo tak, že na skutečný výsledek si ještě počkáme. Zato nám zahýbala internetem jedna paní ředitelka, která zakázala muslimkám nosit na hlavě ten jejich hadr. Ihned se vynořilo plno sluníčkových obhajovačů svobod a diskuze byly vskutku výživné. Jeden by až čekal, až se tu stane normou že za krádež pachateli useknou veřejně ruku a za nevěru vás ukamenují. Že přeháním? Stačí se rozhlédnout po zvyšujícím se podílu muslimského obyvatelstva na starém kontinentě a zavlékání jejich zvyků do našich končin. Přitom si zkuste u nich doma jenom nakouknout do mešity v kraťasech či ženy s krátkým rukávem trička. Vyjedete ani si nepšouknete.

 

 

Oni ovšem u nás nehodlají respektovat nic. V Anglii už dokonce začali uplatňovat nároky na šaríju. Ovšem sebevražedná politická korektnost jakoby to nevnímala. Zákaz burek ve Francii, referendum ve Švýcarsku o stavbě mešit, či politika Geerta Wilderse jakby neexistovaly. Úřednický moloch Bruselu se prostě pomátl na rozumu. Odvolávám se na Benjamina Kurase, který napsal: Politická korektnost by se dala nejjednodušeji popsat jako myšlenková tyranie vůči normální většině, fungující tak, že předstírá ohleduplnost a soucitnou laskavost vůči všem možným nenormálním menšinám, které vnímá jako tak či onak znevýhodněné, a musí je proto zvýhodnit. Těch si dokáže navymýšlet tolik, až z nich udělá privilegovanou většinu a z normální většiny znevýhodněnou menšinu”. Vzbuďme se dokud je čas.

 

V Evropě dnes žije na pětapadesát milionů muslimů. Universita v San Diegu nedávno odhadla, že během pouhých dvanácti let vytvoří muslimové šokujících 25 % evropské populace. Jenže to jsou jen čísla – čísla, na nichž by nebylo nic špatného, kdyby muslimští imigranti upřímně usilovali o asimilaci. Tomu ale naznačuje máloco. Pewovo studijní centrum [the Pew Research Center] oznámilo, že u poloviny francouzských muslimů převyšuje loajalita k islámu loajalitu vůči Francii. Třetina francouzských muslimů není proti sebevražedným útokům. Britské Centrum pro společenskou soudržnost [British Centre for Social Cohesion] hlásí, že třetina muslimských studentů v Británii by si přála žít ve světovém kalifátu. Podle jedné holandské studie plná polovina holandských muslimů připouští, že „pociťuje pochopení“ vůči útokům z 11. září. Muslimové po nás chtějí “respekt”. A my jim náš respekt prokazujeme. Naše elity se nebrání ústupkům. Kapitulujeme. A tak běžte a kupte manželce burku, nebudou. My ostatní hupsneme na pár titulků.

 

Muslimky opustily školu v Praze, zakázali jim nosit šátek. Na zajímavý a ojedinělý případ upozornila v pátek Česká televize. Byl u nás zaregistrován první případ, kdy dvě muslimky ukončily studium, protože jim jejich škola nedovolila nosit šátek zakrývající hlavu. Podobné spory zatím známe spíše ze západní Evropy. Podle lidskoprávních organizací jde o diskriminaci a zásah do osobnostních práv. Jenže zákony v Česku povolení nošení šátku, v tomto případě z náboženských důvodů, nijak neupravují a školy si mohou vytvářet pravidla samy. Na samotné škole jakékoli pochybení odmítají. Nošení pokrývek hlavy tu totiž zakazuje školní řád. Studentky navíc nesouhlasily s povinným tělocvikem a podmínkami povinné praxe. Tento v Česku zatím ojedinělý případ v nejbližší době doputuje na stůl ombudsmanovi. Právníci zvažují také antidiskriminační žalobu.

 

Školní foto

Školní foto

 

A co na to veřejnost? Dvě holky nerozchodily školní řád. I povstaly desítky poťapaných aktivistů a začaly řvát o diskriminaci, islámu, víře a svobodě…..Školní řád platí pro všechny. Kdyby jim udělli výjimku s odkazem na Islám, šlo by o porušení Listiny základních práv a svobod, protože stát se nesmí vázat na žádné náboženství…. Když tu debatu neutneme hned v začátku, už se nikdy nezastavíme… Už tím, ze žijí v zemi nevěřících psů, příčí se Islámu. Tak hezky hajdy domů…. Kdybych z nějakých důvodů bydlela v některé arabské zemi, nedovedu si představit, že bych svoje dcery mohla poslat do arabské školy v jeansech, triku s krátkým rukávem a bez hidžábu. A už vůbec si nedovedu představit, komu bych si v arabské zemi stěžovala na to, že někdo porušuje moje práva. Naprosto absurdní!!! Každý člověk má výsostní právo na svoji víru, ale nepleťme si to se standardy a zvyky té či oné země. Pokud se někdo rozhodne žít v České republice, tak ma ctít zákony, pravidla a zvyky této země. Stejně tak jako bychom my všichni museli ctít zákony, pravidla a zvyky v jakékoli jiné zemi, a to nemluvím jen o arabských zemích. 

 

Do venezuelských obchodů vtrhli vojáci, bylo v nich moc draho. Venezuelskému prezidentovi Nicolási Madurovi se znelíbily praktiky obchodního řetězce s elektronikou. Tamní spotřebiče byly prý předražené, do prodejen proto vyslal vojáky národní gardy. Výrazné slevy, které muži v uniformách rychle zajistili, přilákaly do obchodů davy lidí.”Děláme to pro dobro našeho národa. Nenechte nic v regálech, vyprázdněte sklady!” vybídl prezident Maduro občany ve svém pátečním projevu s tím, že doporučuje zejména nákup automatických praček a plazmových televizí. Venezuelané prezidentovu výzvu vyslyšeli a o víkendu vzali prodejny útokem.

 

Levičácká loupež v přímém přenosu. A nejlepší jsou slova prezidenta o spravedlivých cenách. Jejich vojenské vynucení znamenalo, že lidé obchody fakticky vyrabovali. Ale zloději jsou podnikatelé. Jak napsal EUportal: “Jsem si jistý, že kdyby se tahle flagrantní zvrhlost udála v ČR, tak by celá řada mých spoluobčanů rovněž hlasitě tleskala. Maduro a spol. mohou po dalších volbách říkat, že oni diktátoři nejsou, protože za tuhle akci si jistě získají nekonečnou přízeň drtivé většiny voličů. Naprosto dobrovolně a s neutuchající radostí je budou volit všichni obyčejní lidé, kterých je v každém národě bohužel většina. A já se jen bojím, kdy na něco podobného přijdou Filipboys. Oni mají k těmhle režimům silnou afinitu.

 

Brusel: Přes 220 Romů, včetně 90 dětí, bylo vystěhováno z budovy bývalého kláštera. V pondělí 4. listopadu v 5:45 do budovy vnikli policisté, aby obyvatele vystěhovali. Obyvatelům budovy kláštera Gesu bylo minulý týden prostřednictvím písemného oznámení vyvěšeného na dveřích budovy sděleno, že mají 24 hodin na to, aby si sbalili svůj majetek a budovu opustili. Lidé žijící v této rozpadající se budově jsou většinou přistěhovalci, kteří nemají žádné finanční prostředky. Byl jim přidělen veřejný obhájce, aby je vedl a zastupoval v celém procesu. Obyvatelé žijí v budově Gesu od konce ledna 2010. V tuto chvíli má však na pozemku o celkové stavební ploše 32 800 m2 vyrůst pětihvězdičkový komplex „Royal Botanic“ se 75 pokoji, 77 apartmány, 179 místy k parkování, restauracemi a bary, zahradami, lázněmi, kinem nebo divadlem s asi 150 místy v hledišti. Není třeba dodávat, že s 220 lidmi a 90 dětmi se v plánovaném luxusním komplexu nepočítá. Informovala Romea. A přidala: Nicméně když si v dnešní době dáme dohromady vyhánění, vyhošťování, deportace, extrémní chodobu a podobné problémy, musíme k tomu jednoznačně přidat Romy, neboť tím získáme perfektní evropskou rovnici, v níž žádná řešení nikdy nejsou pro Romy příznivá …ale zato perfektní pro to, aby většinová společnost mohla uskutečnit své „královské projekty“.

 

Hezký komentář na FB přidal JM: Proboha, co řešíte? Tihle lidé tam neměli co dělat. Tak co chcete dělat? Byli to lidé naprosto nepotřební pro společnost, neužitečné pijavice. Kašlu na to, zda jsou Romové či zda jsou puntíkovatí. Zásah nebyl proti Romům, ale proti nepřizpůsobivým… většinou přistěhovalci. Tedy někdo, kdo se tam nakvartýroval a cizopasil. Nikdo není povinen trpět cizopasníky. Vsadím se o vše, co mám, že kdyby ti lidé pracovali, byli přínosní společnosti, kdyby bydleli normálně v bytě, tak si jich nikdo ani nevšimne. Jestli nepochopili, tak jsou někde, kde o ně nikdo nestojí… takže šupky dupky domů..

 

A ještě něco z EU: Nizozemští producenti květin zažívají jaké je to žít v socialismu EU. Zatímco celé generace jejich otců budovaly tvrdě svůj byznys s květinami, oni dnes své firmy po letech ruší. Důvod? Z jejich daní jsou prostřednictvím evropských dotací subvencovány výstavby rozhlehlých skleníků s moderní technologií v Polsku. A protože náklady na tyto investice nemusí polští pěstitelé kalkulovat do svých cen, získávají na trhu výhodu. A Holanďané ztrácí práci…

 

Nevím jak to říci slušně, ale strčte si své dotace do zadele!! Ničíte trhy a lidem životy, bruselští hlupci!!

 

A trocha bulváru: Muži prý za své milenky prostě nemohou. Během svého manželství je 64 % ženatých mužů nevěrných zjistil a podle průzkumů Institutu partnerských vztahů má více než polovina žen zkušenosti s rolí milenky. Muži mají milenky, protože monogamie je vzácná. Ze 4000 druhů savců vytváří trvalé dvojice jen tři procenta z nich. Z 1154 lidských společenství bylo nebo dosud je 87 procent polygamních. Někteří vědci se shodují v tvrzení, že monogamie je pro člověka nepřirozená. Svědčí o tom i existence zákonů, které chrání monogamní manželství, protože v opačném případě by tyto zákony nemusely existovat. Jedna z milenek se svěřila. Milovala se v pozici opice ve třetím měsíci jara, v pozici králíka cucajícího svou srst a úspěchy slavila i s temnou cikádou přimknutou ke stromu. A její šéf prý bušil svým nefritovým stvolem způsobem, kterým statečný generál prolamuje nepřátelské řady. Když do ní pronikal, nechal údajně svůj stvol klouzat jako kované železo pod kladivem. Když jsem tento poznatek svěřil mamuš, ptala se, kde bych vzal to kované železo. Tak fakt, asi zůstanu dál monogamní, i když jsem teda asi menšina. Nakonec Fejsbuk je dobrý ukájedlo.

 

A z mého života: Na Twitteru začala soutěž Ukaž ptáka. Autor ale myslel martinskou husu, takže se holky netěšte. Jedna multikulturní příhoda. Moje máti, model 1926 bydlící na pokraji Bronxu, pustila do domu 3 snědočechy, neb řekli ke komu jdou. Asi 16 letý jinoch se slušně nabídl, že jí k výtahu vezme tašku s nákupem, že je jistě těžká. Doma pak zjistila, že je lehčí o peněženku se dvěma tisíci, všemi doklady, včetně karty k účtu. Máti to hodnotila slovy: Kurva černá. A teď jí můžete nadávat do rasistů.

 

A na Fejsbůku napsali:

 

Odchod Michala Haška, Jeronýma Tejce a Zdeňka Škromacha z vysokých stranických funkcí je negativním signálem pro velmi silnou skupinu voličů ČSSD, která věřila, že právě Haškova frakce může v budoucnu změnit ČSSD na moderní levicovou stranu západního typu. Odchodem Michala Haška tato naděje pohasla. Současná ČSSD se sociálnědemokratickým stranám v zavedených evropských demokraciích ani vzdáleně nepodobá a svými nepochopitelnými výstřelky spíše připomíná polokomunistický spolek s blíže nevyjasněnou orientací.

Nevýrazný Bohuslav Sobotka, který na tiskových konferencí donekonečna opakuje naučené fráze, je podle jejich názoru slabý lídr a bude i velmi slabým premiérem. A šéf nového vládního kabinetu bude veřejností ostře sledován. Kromě toho zřejmě Sobotka navíc povolá do vlády Lubomíra Zaorálka a Jiřího Dienstbiera. K tomu není třeba víc dodávat.

Život nás učí dělat kompromisy. Například já coby zavilý odpůrce odvolatelnosti politiků, si dovedu představit výjimku v případě současného prezidenta

Sociální demokraté si výročí Křišťálové noci připomenou Nocí dlouhých nožů v předsednictvu srany

Miliardář Babiš: Neumím skoro nic! Tak to by po vládě odborníků mohlo znamenat značné zlepšení.

Ten slušný člověk Sobotka prosazuje zrušení zákazu spolupráce s KSČM. Vy, co jste za něj demonstrovali, podepisovali petice a smolili články : nepřipadáte si trochu jako volové ?

Švýcarští vědci potvrdili, že radioaktivní polonium se do Arafatova těla dostalo z otráveného vepřového.

50% nezaměstnaných žen? Tak to je správná genderová kvóta.

Sobotka považuje bohumínské usnesení za zastaralé. Lídr sociální demokracie Bohuslav Sobotka považuje bohumínské usnesení, které zakazuje jeho straně vládní spolupráci s komunisty, za zastaralé. Není lepší den pro takové sdělení, jako je výročí výstřelu z Aurory

Néééé….. to Nova fakt nemyslí vážně!!! Nadívané kuřecí kůžičky???? Ale ten řezník byl kouzelný… “od té doby, co jste odvysílali tu reportáž, tak řezníci nestíhají nám uřezávat kůžičky…” Trochu se děsím, jaké kůžičky budou použity příště…

A jeden únik odposlechu:

 

A to je dneska všecko.

 

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč

Celkem za měsíc: 17 849,00 Kč
Vybráno 50.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 56 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...