10.11.2014
Kategorie: Společnost

Mediální štvanice, zákeřná kampaň

Loading...
Sdílejte článek:

KAREL ÁBELOVSKÝ 10|11|2014

… a podobné výrazy slyšíme od stoupenců  a zastánců Milouše Zemana. Čemu se kdo diví, ne nadarmo se přeci říká, že čím kdo zachází, tím také schází.

 

Zeman se stal prezidentem republiky na základě jednoznačně lživé, nenávistné, demagogické, populistické a vskutku zákeřné kampaně. Stal se prezidentem na základě mediální štvanice svých oponentů, kterou on a jeho příznivci bezostyšně rozpoutali na všech frontách. A není to “můj” prezident, psal jsem o tom už před i po jeho zvolení. Byla a je to ta nejhorší volba, jakou český občan měl a mohl mít, pominuli tedy doby minulé, kterých je ovšem produktem. Dnes se jen potvrzují moje slova a předpoklady. Ta ovšem nejsou tak důležitá, potvrzují se především slova lidí, kteří toho pána dobře znali a znají.

 

 

Předseda SPO Zemanovci, pan Veleba vypadá jako slušný člověk, ale mluví o štvanici, o zákeřné mediální kampani a podobně. Kde byl, když Zeman kandidoval a choval se tak, jak se choval? Proč mu neporadil, že se mu jeho chování může vrátit jako bumerang? Jaký div, že jeho hulvátské chování, jeho egocentrismus a sprostota nesou takové ovoce, jaké nesou? Může se tomu divit jen pokrytec nebo naprostý hlupák. Případně nekritický příznivec či kamarád. Záměrně nepíši přítel, skutečný přítel by mu totiž řekl pravdu. Ovšem skutečných přátel je vždy jako šafránu, obzvláště při jisté letoře či nátuře.

 

ZEMANVELEBA

 

Smutný pohled naskýtá nejvyšší představitel státu, vidící sebe sama jako nejchytřejšího a nejosvícenějšího z moudrých, málem jako svatého. A bohužel stavějícího svůj úspěch v “první přímé” volbě (to prosím podtrhnout) na piedestal “všemocnosti a neomylnosti”, přestože mu zcela evidentně čouhá “sláma z bot a trousí za sebou lejna”. Blahoslavený lid této země si ho sám zvolil do svého čela a nyní po právu sklízí, co zasel. Je těžké a marné říci cokoliv jiného. Snahy omlouvat zmíněnou realitu a nesporná fakta čímkoliv jiným než nemoudrostí, pramenící navíc pouze z pocitu vlastní spoluúčasti, tedy lidově řečeno “z másla na hlavě”, jsou více než co jiného, pouze směšné a ubohé.

 
 
ZDROJ: Karel Ábelovský

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč

Celkem za měsíc: 6 011,11 Kč
Vybráno 17.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 9 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
35 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.